Horoskop Koziorożec grudzień 2022

Planety obdarzą Cię potężnymi pokładami energii w tym miesiącu. Aż do 22 grudnia, Słońce w Strzelcu otworzy w Tobie drzwi do Twojego wewnętrznego tajemniczego ogrodu. Jowisz, Saturn i Pluton obdarzą Cię siłą, łatwością regeneracji i optymizmem! Od 23 grudnia Słońce przejdzie do Twojego gwiazdozbioru, zwiększając przy tym jeszcze bardziej pozytywne wpływy planet. Mars w Skorpionie przez cały miesiąc oraz Merkury do 9 grudnia zachęcą Cię do realizacji planów oraz do wzmocnienia więzi w przyjaźni. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w Byku rozbudzi w Tobie uczucia, albo będzie to związane z partnerem, albo z dzieckiem, które zdecyduje się na ważną zmianę w swoim życiu. Aż do 20 grudnia, Wenus w Twoim znaku obdarzy Cię świetną charyzmą i urokiem osobistym. Z kolei od 21 grudnia, Wenus w Wodniku stworzy bardziej pragmatyczną atmosferę. Horoskop Koziorożec grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Koziorożec horoskop Grudzień 2022

Podporządkujesz więc karierę sprawom osobistym, a praca stanie się dla ciebie środkiem, narzędziem do zapewnienia bytu rodzinie.
Jowisz wpłynie na twoją duchowość, która będzie w tym miesiącu bardzo ożywiona.
Gwiazdy przewidują, że mimo większego skupienia Koziorożca na rodzinie i życiu osobistym jego rozwój zawodowy wcale nie zwolni tempa, a wręcz przeciwnie.
Wcześniejszy wysiłek zaprocentuje i nastanie dla ciebie czas żniw, zbierania owoców własnych trudów, poświęconych pracy czasu i energii.
Finansowa prognoza jest dla ciebie bardzo korzystna.
W końcu okaże się, jak ważne jest odpowiednie podejście, błyskotliwość i żyłka do interesów.
Niewykluczony dodatkowy przypływ gotówki, a nawet osiągnięcie bogactwa dzięki budowanej przez dłuższy czas marce i pozytywnym relacjom z klientami.
Osoby w związkach czeka druga wiosna i ponowne zakochanie się.
Będą sobą równie zafascynowane, jak na początku znajomości, tak samo łakome pieszczot i miłosnych uniesień, zaangażowane oraz oddane.
Samotnym nie braknie okazji do spotkania kogoś nowego, będą jednak zbyt nieśmiali, by chwycić sprawy w swoje ręce i pozostaje im liczyć na to, co los ma dla nich w zanadrzu.
Koziorożce będą w świetnej formie, głównie dzięki ćwiczeniom fizycznym.

Miłość

Mars w Skorpionie w pięknym aspekcie do Twojego znaku obdarzy Cię duchem walki, ale też wrażliwością i intuicyjnym myśleniem. Chwilami możesz odczuć zazdrość, spokojnie! Wenus wesprze Cię w Twoim życiu uczuciowym do 20 grudnia, dodając stabilność, szacunek do drugiej osoby, ale również szaloną pasję. Grudzień tego roku zaprasza Cię do intensywnych wrażeń w miłości.

Rodzina i Relacje

Słońce tranzytuje przyjazny znak Skorpiona do 22 grudnia, podkreślając znaczenie przyjaźni oraz skupiając uwagę na relacjach w grupie osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań. Merkury poruszając się biegiem wstecznym do 20 grudnia ostrzega przed nieprzemyślanymi decyzjami oraz krzywdzącymi opiniami, wynikającymi z podejrzeń, które w większości przypadków nie mają potwierdzenia w faktach. Mars w Wadze w pierwszym tygodniu grudnia tworzy napiętą kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Plutonem, co potęguje nastrój przymusu i presji, jakiej doświadczacie w sprawach zawodowych i rodzinnych. Między 5 a 11 grudnia Słońce w korzystnych aspektach z Saturnem i Neptunem pozwoli oddzielić ziarno od plewy, rzeczywistość od imaginacji, rozróżnić kłamstwo od prawdy, starajcie się polegać na sprawdzonych faktach, nie rezygnując jednocześnie z podszeptów intuicji. Niektóre Koziorożce znajdą ukojenie w rozwoju duchowym, ale tylko takim, gdzie tradycja idzie w zgodzie z wiarą. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie 12 grudnia, w połączeniu z aspektami Słońca oraz Merkurego z planetami w waszym znaku, otworzy wam oczy i powoli jasno dostrzec wady i zalety osób z otoczenia, zobaczycie na kim możecie polegać a kto tylko udaje przyjaźń. Dni między 11 a 15 grudnia okażą się niezwykle ekscytujące i nadmiernie emocjonalne, polegajcie na swoim profesjonalizmie i trzeźwej ocenie sytuacji. 19 grudnia Mars opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, przepełni was energia, uważajcie na swoje reakcje, aby w ferworze porządkowania swoich spraw nie wylać „dziecka z kąpielą”, bo opozycja Marsa do Urana działa szybko i bezlitośnie. 22 grudnia Słońce wkroczy do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, który zwykle osłabia was energetycznie, już niedługo jednak dobroczynny Jowisz wkroczy do Koziorożca, przynosząc sukcesy i wywyższenie, nie traćcie więc nadziei na korzystne zmiany w życiu. 26 grudnia Wenus zawita do waszego znaku przynosząc nieprzewidziane i zaskakujące sytuacje za sprawą trygonu do Urana, wolne Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku przeżyją miłosny zawrót głowy.

Kariera i pieniądze

W grudniu poczujesz przypływ życiowej energii. Wszystko to, co opóźniało się i komplikowało, nagle ruszy do przodu. Możesz nawet odnieść wrażenie, że nie nadążasz za nowymi propozycjami i sprawami, jakie trzeba przedyskutować z innymi ludźmi. Jowisz w twoim znaku sprzyja relacjom z innymi ludźmi. Pojawi się więcej przyjaciół i więcej współpracowników, którzy będą chcieli poznać twoje opinie i przekonać cię do swoich planów. Bądź jednak ostrożny, bo cały szum i pośpiech może zmęczyć cię, a nawet być powodem różnych sporów. Musisz liczyć się teraz z możliwością pojawianie się osób, które dobrze ci życzą, ale przy okazji chcą załatwić własne interesy. Nawet w miłości grożą ci emocjonalne szantaże, wśród których będziesz musiał sprytnie lawirować. W przypadku kłopotów nie decyduj o niczym zbyt szybko. Daj sobie chwilę do namysłu, policz do dziesięciu zanim się zdenerwujesz, a znajdziesz właściwe rozwiązanie. Przed Świętami uda ci się opanować sytuację i podjąć właściwe decyzje. A potem będziesz mógł wtedy liczyć na życzliwych i pracowitych pomocników. Sprzyjające ci znaki to Rak i Byk, uważaj na zapominalskiego Skorpiona.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
3, 8, 9
Grudzień ważne daty :
1, 7, 18, 21, 23
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca dostaniesz wiadomość od kogoś bliskiego. Jego plany będą gryzły się z Twoimi interesami, zwłaszcza zawodowymi. Nie będzie Ci się uśmiechało to, co wymyślił ktoś drogi Twemu sercu, nie odrzucaj jednak od razu jego propozycji. Okaż wolę porozumienia i spróbuj dojść z tą osobą do porozumienia, znaleźć kompromis.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Planety przyniosą Ci pozytywne wpływy, które zostaną w Twoim życiu na dłuższy czas. Warto czasami wykazać się powagą. Numerem jeden w tym miesiącu jest Twoje życie uczuciowe.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Koziorożec październik 2022

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *