Horoskop Byk Wrzesień 2022

Uran w Twoim gwiazdozbiorze zachęca Cię do mówienia i robienia rzeczy, na które nigdy wcześniej nie starczyło Ci odwagi. Jeśli będziesz potrafił ubrać w słowa to, co chcesz powiedzieć, wszystko pójdzie po Twojej myśli. Jeśli jednak będziesz mieć z tym problemy, może zakończyć się to skomplikowaną wymianą zdań. W okolicach 5 września Twoja relacja miłosna stanie się poważna, warto wtedy zrobić krok do przodu. Kto wie, może to czas na zaręczyny? Twoje życie uczuciowe nabierze nieoczekiwanego kierunku. A jeśli to Ty decydujesz o Twoich relacjach miłosnych? W życiu rodzinnym przejmujesz ster, nie ma czasu na trwające dłużej nieporozumienia. Przyjaźń w tym miesiącu będzie trochę przypominała yo-yo. W danym momencie zamarzy Ci się spędzanie więcej czasu wśród przyjaciół, a w innym zapragniesz pozostać samemu i cieszyć się swoim własnym towarzystwem i zainteresowaniami. Z kolei życiem profesjonalnym zawładną nowości i niezapowiedziane zmiany. Warto wykazać się swoją kreatywnością, zostanie to zauważone. Horoskop Byk Wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Wrzesień 2022

Najpierw zajmij się problemami w domu, a potem dopiero resztą.
Najważniejsza jest rodzina.
Wpływ planet na Byki sprawi, że zaczniesz zastanawiać się nad przyjaźniami, które nie do końca są bezwarunkowe i wyeliminować je.
Nie zawsze jest sens ciągnąć znajomość, która polega na wykorzystywaniu.
Koniec miesiąca przyniesie złe wieści, ale musisz kontrolować swój zły humor i nie wyżywać się na innych.
Wrzesień to dla Byków świetna okazja na polepszenie sytuacji materialnej.
Nie będzie to związane z wykonywanym zawodem, ale z pasją lub umiejętnościami, które posiadasz.
Doszkalanie się i inwestowanie w siebie zawsze przynosi pozytywne rezultaty.
Pomyśl o zakupie nieruchomości lub w długotrwałych obligacji.
We wrześniu Byki będą podatne na zakochanie, ale należy pamiętać, że miłość potrzebuje czasu i przestrzeni, by się rozwinąć i wskazana jest cierpliwości.
Nic na siłę.
W związkach też wszystko będzie się bardzo dobrze układało, a pary na nowo będą się odkrywać i sprawiać sobie przyjemność.
Będziecie woleli spędzać czas razem w domu niż imprezować z innymi.
We wrześniu 2022 poziom energii będzie niski, dlatego postaw na odpoczynek i dobre odżywianie.
Problemy z początku miesiąca odbiją się na twoim zdrowiu.
Zadbaj o dużą dawkę relaksu i pozytywnego myślenia.

Miłość

Wahasz się pomiędzy dwoma osobami – Wenus w Pannie pomoże Ci w słusznym wyborze bez utraty priorytetów. Jeśli zostaniesz poproszony o zmianę stanowiska w pewnej sprawie, kategorycznie odmówisz. W połowie września czeka Cię nowa sytuacja w miłości. Podjęte dawno decyzje wracają na pierwszy plan, przeszłość z Tobą gra.

Rodzina i Relacje

W przyjaznym znaku Panny przebywa do 23 września Słońce, towarzyszy mu popędliwy Mars, a do 14 września również mocny Merkury i władczyni waszego znaku Wenus. Tak zwane stellum planet tworzyć będzie do połowy miesiąca trygony z dyscyplinującym Saturnem oraz kwadratury ze szczodrym i biesiadnym Jowiszem. Warto ten czas wykorzystać na każdy rodzaj twórczości, szczególnie tej manualnej i trwałej, osoby zajmujące się rękodziełem mają szansę nadrobić wakacyjne zaległości i zwiększyć ofertę swoich wyrobów. Byki posiadające dzieci skupią się na ich potrzebach, zwłaszcza praktycznych i związanych z rozpoczęciem roku szkolnego. Saturn jest planetą utrwalającą zdobyte doświadczenie, potrafi nagrodzić osoby cierpliwe, pracowite i wytrwałe, szczególnie kiedy tworzy aspekty z planetami, przebywającymi w zorganizowanej Pannie, starajcie się więc postawić na obowiązkowość i sumienność, wykorzystajcie ten czas na zrobienie wielkich porządków, zróbcie sobie plan, który możecie realizować przez cały rok punkt po punkcie. Wenus oraz pozostałe planety tworzyć będą także opozycje do roztapiającego granice Neptuna oraz trygony do potężnego  Plutona – osiągniecie wszystko, czego zapragniecie, pod warunkiem, że nie ulegniecie iluzji i powstrzymacie się przed stosowaniem siłowych rozwiązań.
Wenus w znaku Panny jest słaba, bo pod władzą Merkurego, dlatego uczucia należy podporządkować sile rozumu i do wszystkiego podchodzić w sposób rzeczowy i pragmatyczny, a nie emocjonalny. Na miłość i przyjemności przyjdzie czas po 14 września, kiedy Wenus wraz z Merkurym zmienią znak i wkroczą do znaku Wagi – odzyskacie głos, poczujecie się pewniej i zajmiecie się swoimi potrzebami według własnych upodobań.
14 września dojdzie też do pełni w znaku Ryb w kwadraturze do Jowisza, niektóre Byki dojdą do wniosku, że dość już mają tych ograniczeń oraz nadmiaru obowiązków i postawią na to, w czym czują się mocne – zaczną sobie dogadzać i korzystać z życia.
Druga połowa miesiąca to również czas miłości i rozwoju życia towarzyskiego. 23 września Słońce opuści znak pracowitej Panny i wkroczy do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim związki międzyludzkie. W ostatnich dniach września Wenus utworzy kwadraturę do Saturna i Plutona oraz sekstyl do Jowisza, horoskop radzi, aby ograniczyć w diecie wszystko, co wam nie służy i utrudnia metabolizm.

Kariera i pieniądze

We wrześniu będziesz czuł się wyśmienicie. Nawet wojowniczy Uran, który rozgościł się w twoim znaku, nie popsuje ci humoru. Może jednak cię poganiać i sprawiać, że nie dla wszystkich będziesz miał czas, ale mimo tego wrzesień będzie udany. W pracy szybko osiągniesz sukcesy, w szkole szybko się wszystkiego nauczysz. Od 14.09 zrobi się spokojniej o i wiele mniej nerwowo. To sprawi, że o wszystkich zadbasz. Po pracy z przyjemnością organizować będziesz życie towarzyskie, za co wszyscy będą ci wdzięczni. Impreza integracyjna czy wyjazd udowodnią, że jesteś najlepszy w wymyślaniu atrakcji. W miłości czekają cię niezapomniane chwile. Umawiaj się na randki i nie odmawiaj czasu wielbicielom, którzy od dawna czekają na twoją przychylność. W ostatnim tygodniu września jednak spotkasz jeszcze kogoś, kto da ci wiele nowej energii do działania. Przyjazne ci znaki to Panna i Ryby, uważaj na podejrzliwego Wodnika.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
3, 12, 15
Wrzesień ważne daty :
6, 7, 10, 14, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
Twoja kreatywność wzrośnie. Będziesz mieć 1000 pomysłów na minutę. Wykorzystaj swoją siłę twórczą. Zaangażuj się w nowe projekty związane z pracą. Przedsięwzięcia, które podejmiesz teraz, przyniosą owoc w niedalekiej przyszłości.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Słońce wesprze Cię w każdym przedsięwzięciu, czy dotyczy ono miłości, czy nie. Szkoda byłoby nie skorzystać z tych dobrych wpływów, inaczej możesz tego żałować.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Sierpień 2022

Na początku miesiąca czeka Cię dostosowywanie do pewnych sytuacji, bez agresywności. Uda Ci się uporządkować …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *