Horoskop Byk Styczeń 2023

Styczeń rozpocznie się niezwykle obiecująco dla Ciebie, co może jednak zepsuć się w drugiej połowie miesiąca, jeśli nie będziesz potrafić nabrać dystansu do spraw miłosnych, finansowych i towarzyskich. Niezależnie od tego, wszystko pójdzie po Twojej myśli do 20 stycznia: relacje międzyplanetarne w znaku Koziorożca doda Ci pewności, zachęci do ciężkiej pracy i do pokazania swojej najlepszej strony. Obecność Wenus w Strzelcu od 7 stycznia wpłynie niezwykle pozytywnie na Twoją zmysłowość, którą z łatwością obdarzysz najbliższą Ci osobę. Potem jednak wraz z pojawieniem się Słońca i Merkurego w Wodniku może doprowadzić do konfliktów, zwłaszcza w pracy lub w życiu towarzyskim. Aby uniknąć tych wpływów, kluczem będzie dostosowanie się do różnych sytuacji. Jeśli będziesz uparty wobec swoich zasad i metod w relacjach w innymi, w żaden sposób nie posuniesz się do przodu, a obecność księżyca 21 stycznia w Lwie może jeszcze dodać oliwy do ognia! Horoskop Byk Styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Styczeń 2023

W styczniu 2023 będzie dla Byków bardzo aktywny.
Wszędzie będzie cię pełno.
Uważaj, by przypadek czy ludzka złośliwość nie zniszczyły tego, nad czym pracowałeś od dawna. Za twój trud i pracę należy Ci się nagroda, dlatego walcz o swoje, bądź pewny siebie i pamiętaj, że dzięki urokowi osobistemu i dyplomatycznemu podejściu, uda Ci się załatwić zdecydowaną większość spraw.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Miłość

Wenus w Skorpionie do 7 stycznia stworzy tydzień pełen uczuć, który jednak zamieni się następnie w dni pełne pracy i skupienia na indywidualnej przyszłości. Pod koniec miesiąca przygotuj się na dni pełne napięcia, które nie będą ciężkie, jeśli tylko przyjmiesz pozytywną postawę.

Rodzina i Relacje

Do 23 stycznia Słońce przebywa w życzliwym Raku, nie zabraknie więc okazji do odpoczynku i kontaktu z rodziną. 2 stycznia Mars opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, skierujecie więc swoją aktywność na sprawy dotyczące dzieci oraz ulubionych zajęć. Tego samego dnia dojdzie do zaćmienia Słońca, górę wezmą emocje w następstwie niektórych informacji otrzymanych drogą elektroniczną, następnego dnia natomiast Wenus także przesunie się do znaku Raka, problemy domowe okażą się więc priorytetowe i wyjątkowo istotne.
8 stycznia Merkury w Lwie rozpocznie swoją pozorna wędrówkę wstecz, do końca miesiąca więc unikajcie większych zakupów, szczególnie wszystkiego, co służy komunikacji, nie rozpoczynajcie nowych projektów, natomiast starajcie się dokonać korekty tych, które prowadzicie.
Pierwsze dwa tygodnie stycznia obfitować będą w stresujące wydarzenia, panujcie więc nad emocjami i nabierzcie dystansu do rzeczywistości. Między 8 a 17 stycznia nastąpi szereg dynamicznych aspektów – najpierw 8 i 9 stycznia Wenus w sekstylu do Urana ułatwi wam skorzystanie z okazji i nawiązanie obiecujących kontaktów, starajcie się ich nie zepsuć przez zbyt szybko wypowiedziane słowa, gdyż nie da się ich już cofnąć, a działająca w tym samym czasie koniunkcja Merkurego z Marsem skłonić was może do nadmiernej aktywności, a nawet agresji słownej. Między 10 a 12 stycznia będzie na was miała wpływ opozycja Słońca do Saturna i kwadratura Marsa do Urana, zaznaczy się więc tendencja do radykalnych posunięć w sprawach rodzinnych oraz zawodowych, a także ograniczenia związane z komunikacją, pobieraniem wiedzy oraz działalnością międzynarodową. Słońce w trygonie do Neptuna podpowiada, aby skorzystać z podpowiedzi intuicji, nie polegać tylko na sobie, ale w razie potrzeby zwrócić się o pomoc do przyjaciół oraz osób obdarzonych wiedzą medyczną lub duchową. Pełnia połączona z zaćmieniem Księżyca w koniunkcji z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 15 a 17 stycznia, zapowiada okres pełen pasji i nadmiernych emocji, unikajcie w tych dniach podróżowania, ograniczcie kontakty do osób wam życzliwych, ufajcie tylko tym, których długo znacie. Między 16 a 21 stycznia Wenus w Raku utworzy kolejno opozycję do Saturna, trygon do Neptuna i opozycję do Plutona, kontakty międzyludzkie w tym czasie będą opierać się na ograniczeniach i wymaganiach, możecie jednak w tym czasie zawrzeć duchowe przyjaźnie, zakochać się romantycznie lub doświadczyć niecodziennych przeżyć natury artystycznej.
19 stycznia Merkury wycofa się do znaku Raka, a 21-go znajdzie się „w sercu” Słońca, może się to okazać szczególnie istotne dla waszych spraw finansowych, powrócą możliwości, które pojawiły się znacznie wcześniej, warto z nich skorzystać.
23 stycznia Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, rozpocznie się dla was bardziej wakacyjny okres, nie uda się wam jednak całkowicie zapomnieć o sprawach zawodowych. Wenus w koniunkcji z Merkurym oraz trygon Marsa z Jowiszem zadbają o to, aby wam się nie nudziło, nawet jeśli w tym czasie pozostaniecie w domu. Ostatnie dni miesiąca zapowiadają się szczególnie aktywnie i rozrywkowo za sprawą kwadratury Słońca do Urana w waszym znaku.

Kariera i pieniądze

Szczęście ci sprzyja, tylko nie leniuchuj. Wenus pozwoli ci zdobyć tyle miłości, ile w głębi serca pragniesz. Wolne Byki mają teraz bardzo dużą szansę na spotkanie interesującej osoby płci przeciwnej. Wyjazd ze znajomymi pozwoli ci przyjrzeć się z bezpiecznej odległości tym osobom, które mało znasz, a które bardzo ci się podobają. Ale możesz też zdobyć większe pieniądze. W pracy staniesz się o wiele bardziej energiczny i przebojowy. Wpływ Jowisza zapewni ci dobry humor, ale też sprawi, że niektóre zawodowe plany zmienią się w ostatniej chwili. Nie żałuj tego, czego nie da się naprawić i nie obrażaj się na innych ludzi! Wszyscy bronią swoich interesów, ale jeszcze kiedyś możecie współpracować. Szybko przystosuj się do nowych okoliczności i nie rezygnuj z zyskownych pomysłów. Ostatnie dwa tygodnie stycznia sprzyjają dobrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki. Słońce pomoże ci zdobyć lepsze stanowisko i zadba o to, abyś nie narzekał na brak pieniędzy. Przyjazne ci znaki to Baran i Koziorożec, uważaj na Bliźnięta, które wiecznie o czymś zapominają.


Porada

Ten pierwszy miesiąc 2023 roku jest korzystny dla Ciebie, to od Twojej postawy zależy, czy wybierzesz pozytywny kierunek, chwytając nowe możliwości i ciężko pracując, aby osiągnąć wymarzone cele.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Wrzesień 2022

Uran w Twoim gwiazdozbiorze zachęca Cię do mówienia i robienia rzeczy, na które nigdy wcześniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *