Horoskop Byk Październik 2022

Październik będzie dla Ciebie dobrym miesiącem, drogi Byku. Planety pozytywnie wpłyną na Twoje morale. Podchodzisz do rzeczy w inteligentny i przemyślany sposób. Od 5 października tworzysz plany, wykorzystując swoje umiejętności organizacyjne. Decydujesz się bardziej na równowagę niż niestabilność. Życie uczuciowe staje się Twoim priorytetem. Jeśli odkryjesz pewne wahania, robisz wszystko, aby uzyskać wyjaśnienia. Możesz zostać oskarżony o nadmierne zaangażowanie się, ale wybrniesz się z tego, broniąc swoich własnych przekonań. Od drugiego tygodnia Twoją codzienność napełnią przyjemne chwile spędzone w rodzinie. W okolicach 21 października czeka Cię bardziej imprezowa atmosfera, z chęcią spotkasz się z przyjaciółmi. Nawet jeśli Twoje wyjścia przedłużą się do późnych godzin wieczornych, nie będziesz narzekać! Spodziewaj się szalonego w tym zakresie miesiąca! Horoskop Byk Październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Październik 2022

Sukcesy w pracy dadzą ci siłę do rozwiązywania konfliktów w rodzinie.
Dojdziesz do wniosku, że skoro udało ci się uporządkować sprawy zawodowe, to prywatne też w końcu się ułożą.
W końcu poczujesz się doceniony, a twoja kreatywne pomysły zostaną wykorzystane i przyniosą ci wymierne korzyści.
W finansach zapanuje tendencja zwyżkowa.
Pieniędzy starczy nie tylko na małe przyjemności, ale nawet na krótki urlop gdzieś w egzotycznym zakątku świata.
Ten stan rzeczy utrzyma się do 20 października.
Po tej dacie twoje wpływy zmaleją.
Nie musisz jednak zbytnio się przejmować, ponieważ możesz liczyć na silne wsparcie bliskiej osoby.
Byki w związkach zajmą się wyjaśnianiem starych konfliktów i zaszłości.
Poruszycie temat, który od dawna pomijaliście milczeniem i wyjaśnicie sobie wszelkie nieporozumienia.
Atmosfera się oczyści.
Wpłynie to pozytywnie na wasze relacje z dziećmi, które będą w tym miesiącu wręcz wzorcowe.
Do 20 października będziesz narzekać na swoje zdrowie i samopoczucie.
Z pomocą jednak przyjdzie ci przyjaciel, który poradzi ci, co zrobić, by pozbyć się dręczących cię migren oraz dodać sobie siły.
Jego wskazówki będą bezcenne, koniecznie wprowadź je w życie.

Miłość

Wenus pomoże Ci w odzyskaniu pewności siebie, jeśli ciążyły na Tobie wątpliwości. Październik przyniesie Ci dużo pozytywnej energii, czeka Cię atmosfera pełna spokoju i łagodności. Decydujesz się na zrozumienie swoich uczuć i przestajesz ukrywać się za wymówkami. Zaproponujesz poważną rozmowę ze swoim partnerem w okolicach 17 października.

Rodzina i Relacje

Pracy wam nie zabraknie przynajmniej do 23 października, dopóki Słońce tranzytuje znak Wagi. Przebywająca także w tym znaku do 8 października Wenus zadba o to, aby sił i chęci wam nie zabrakło. W pierwszej dekadzie miesiąca szczególnie zapracowane będą Byki zajmujące się każdym rodzajem sztuki, modą lub dyplomacją. Trochę nerwowo może być między 6 a 10 października, ponieważ aspekty Słońca i Merkurego postawią was w sytuacji przymusu, w ważnej chwili zdrowie może odmówić wam posłuszeństwa lub współpracownicy zawiodą – po prostu starajcie się nie przejmować tym, na co nie macie wpływu.
Między 12 a 16 października Słońce utworzy dobroczynny sekstyl z Jowiszem i napiętą kwadraturę z Plutonem, natomiast Wenus w przeciwległym Skorpione ustawi się w opozycji do rewolucyjnego Urana przebywającego w waszym znaku, czekają was więc wydarzenia generujące silne emocje, które podsyci jeszcze pełnia Księżyca w Baranie – ważne okażą się sprawy zdrowotne oraz związane z wykonywaną pracą. Zakochane Byki przeżywać mogą gorące kłótnie, zdarzające się w każdym związku, natomiast osoby samotne mają szansę poznać kogoś oryginalnego i niezwykłego, przy kim serce mocno zabije, chociaż daleko mu będzie do ideału.
Od 14 do 20 października macie szansę poznać czyjeś tajemnice lub zdobyć wiedzę na tematy ukryte, Merkury w przeciwległym Skorpionie w korzystnym aspekcie do Saturna, Neptuna i Plutona pozwoli rozwiązać poważne problemy o niejasnym charakterze.
23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym najbardziej liczyć się będą problemy partnera. Od 20 do 26 października Wenus umożliwi wam pozytywne zakończenie spraw, rozpoczętych w czasie pełni Księżyca. Poznacie osoby wpływowe, na stanowiskach, które pchną do przodu waszą karierę, Wenus w recepcji z Marsem nabierze rozpędu i zaczniecie działać, aktywnie uczestnicząc w każdej akcji, której celem jest zdobycie doświadczenia.
Nów Księżyca w przeciwległym znaku Skorpiona, do którego dojdzie 28 października, zbiegnie się z kwadraturą Marsa do Saturna, ostatnie dni miesiąca upłyną więc pod znakiem zmagań, w których nie ma zwycięzców, horoskop radzi więc unikać stresów i nie narażać się na wysiłek, który nic dobrego nie przyniesie, a tylko osłabi wasze zdrowie.

Kariera i pieniądze

Wszyscy zajmą się obowiązkami, a ty zaczniesz gdzieś znikać. Pochłonie cię nowe hobby lub pasja. Będziesz bardzo tajemniczy i nieosiągalna dla swoich przyjaciół, nawet bliskich. Im mniej inni będą o tobie wiedzieć, tym lepiej. W miłości także czekają cię tajemnice i niespodzianki. Możesz nawiązać sekretny romans z tajemniczym nieznajomym. Jednak zanim wszystko rzucisz, posłuchaj rady doświadczonych przyjaciół. Może lepszy jest niekończący się flirt niż totalna rewolucja? W pracy będziesz załatwiać wiele poufnych spraw, nie zawiedź więc przełożonych. Od 23.10 szansa na przypływ gotówki, a nowe zadania okażą się całkiem ciekawe. W ostatnim tygodniu października wykażesz się swoimi umiejętnościami dyplomatycznymi i dzięki temu uda się rozstrzygnąć trudny spór. Sprzyjające ci znaki to Lew i Ryby, z nimi świat będzie ciekawszy. Unikaj Raka, który zawsze szuka okazji, aby coś skrytykować.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
4, 6, 15
Październik ważne daty :
2, 14, 16, 20, 25
Horoskop – uwaga specjalna:
Przeszłość nigdy nie daje o sobie zapomnieć, o czym warto w tym miesiącu pamiętać. Dawne problemy czy konflikty, znów staną się aktualne, zarówno te związane życiem osobistym, jak i zawodowym. Pamiętaj, by nie zaogniać owych konfliktów i być spokojnym nawet wtedy, gdy najbliżsi będą mówić przykre i gorzkie słowa.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie zaniedbuj swojego życia uczuciowego. Z pewnością nie da się wszystkim upodobać, spróbuj więc prowadzić swoje własne życie i nie bierz co chwilę pod uwagę opiniii innych.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Sierpień 2022

Na początku miesiąca czeka Cię dostosowywanie do pewnych sytuacji, bez agresywności. Uda Ci się uporządkować …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *