Horoskop Byk Marzec 2023

Może czekać Cię dużo napięcia w życiu emocjonalnym, jeśli będziesz kontynuować swoją upartą postawę. Od 2 do 26 marca, Twój apetyt nie zawsze będzie zaspokojony, a Twoja bulimia, związana z jedzeniem, z emocjami lub finansami może doprowadzić do zachwiania równowagi w relacjach z innymi, w portfelu lub w zdrowiu. Jednak Mars w Twoim gwiazdozbiorze sprawi, że pozostaniesz aktywny i zdeterminowany, nawet w najtrudniejszych i najdłuższych zadaniach. Dojdzie do wielkiego wydarzenia w tym miesiącu – Uran wejdzie do Twojego znaku 11 marca. Przez 7 lat, ta planeta pełna niespodzianek stworzy wiele zmian w Twoim życiu. W ciągu tych lat w pewnym momencie będziesz musiał uwolnić się od nieprzyjemności, nawet jeśli oznacza to kilka „zbitych talerzy”. Musisz zmienić pewne rzeczy w Twoim życiu. Wykorzystaj taki układ planet, aby stać się bardziej niezależnym. Zastanów się dobrze, jaką decyzję powinieneś podjąć: będzie ona miała znacznie większy impakt niż myślisz. Horoskop Byk Marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Marzec 2023

Sukces Byków w marcu zależy od szybkości ich reakcji na pojawiające się możliwości.
Byki powinny przede wszystkim skupić się na pracy zespołowej i podnoszeniu własnych kwalifikacji.
W marcu lepiej nie podejmować się żadnych ryzykownych inwestycji.
Warto za to zdecydować się na otworzenie lokaty lub konta oszczędnościowego, co zmobilizuje do rozsądniejszego gospodarowania pieniędzmi i ich częstszego odkładania na trudne czasy.
Gdy ktoś zwrócić się do ciebie o pomoc finansową, udziel jej, ale wcześniej zadbaj o sporządzenie stosownej umowy.
Niestety marzec 2023 nie będzie zbyt dobry w sferze miłości dla Byków.
Osoby będące w stałych związkach dostrzegą wady, których wcześniej nie widziały u swoich partnerów, co może nawet doprowadzić do rozstania.
W miłości nie ulegaj zbytnio emocjom, nie będą dobrym doradcą i zaufaj chłodnemu osądowi osób trzecich.
Odpoczynek i relaks – tego w marcu najbardziej potrzeba wszystkim Bykom.
Regeneracja sił jest bardzo ważna, bo jeśli nie uda ci się tego zrobić, w połowie miesiąca zabraknie ci energii do działania i zaczniesz popełniać błędy oraz niepotrzebnie kłócić się z bliskimi.

Miłość

Czas nowych możliwości się przed Tobą otwiera, dzięki wejściu planety Uran 11 marca do Twojego gwiazdozbioru. Wenus w Wodniku między 2 a 26 marca może nasilić Twój apetyt i Twoje wymagania, co przy ograniczonej komunikacji, stworzy nieprzyjemne sytuacje. Nie bądź uparty!

Rodzina i Relacje

W przyjaznym znaku Panny przebywa do 23 marca Słońce, towarzyszy mu popędliwy Mars, a do 14 marca również mocny Merkury i władczyni waszego znaku Wenus. Tak zwane stellum planet tworzyć będzie do połowy miesiąca trygony z dyscyplinującym Saturnem oraz kwadratury ze szczodrym i biesiadnym Jowiszem. Warto ten czas wykorzystać na każdy rodzaj twórczości, szczególnie tej manualnej i trwałej, osoby zajmujące się rękodziełem mają szansę nadrobić wakacyjne zaległości i zwiększyć ofertę swoich wyrobów. Byki posiadające dzieci skupią się na ich potrzebach, zwłaszcza praktycznych i związanych z rozpoczęciem roku szkolnego. Saturn jest planetą utrwalającą zdobyte doświadczenie, potrafi nagrodzić osoby cierpliwe, pracowite i wytrwałe, szczególnie kiedy tworzy aspekty z planetami, przebywającymi w zorganizowanej Pannie, starajcie się więc postawić na obowiązkowość i sumienność, wykorzystajcie ten czas na zrobienie wielkich porządków, zróbcie sobie plan, który możecie realizować przez cały rok punkt po punkcie. Wenus oraz pozostałe planety tworzyć będą także opozycje do roztapiającego granice Neptuna oraz trygony do potężnego  Plutona – osiągniecie wszystko, czego zapragniecie, pod warunkiem, że nie ulegniecie iluzji i powstrzymacie się przed stosowaniem siłowych rozwiązań.
Wenus w znaku Panny jest słaba, bo pod władzą Merkurego, dlatego uczucia należy podporządkować sile rozumu i do wszystkiego podchodzić w sposób rzeczowy i pragmatyczny, a nie emocjonalny. Na miłość i przyjemności przyjdzie czas po 14 marca, kiedy Wenus wraz z Merkurym zmienią znak i wkroczą do znaku Wagi – odzyskacie głos, poczujecie się pewniej i zajmiecie się swoimi potrzebami według własnych upodobań.
14 marca dojdzie też do pełni w znaku Ryb w kwadraturze do Jowisza, niektóre Byki dojdą do wniosku, że dość już mają tych ograniczeń oraz nadmiaru obowiązków i postawią na to, w czym czują się mocne – zaczną sobie dogadzać i korzystać z życia.
Druga połowa miesiąca to również czas miłości i rozwoju życia towarzyskiego. 23 marca Słońce opuści znak pracowitej Panny i wkroczy do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim związki międzyludzkie. W ostatnich dniach marca Wenus utworzy kwadraturę do Saturna i Plutona oraz sekstyl do Jowisza, horoskop radzi, aby ograniczyć w diecie wszystko, co wam nie służy i utrudnia metabolizm.

Kariera i pieniądze

Narzuć sobie rygor i dyscyplinę, a wiele zyskasz. Mars w marcu sprzyja planowaniu i rozliczaniu się z zawodowych i sercowych spraw. Bądź bezwzględny wobec marudnych adoratorów i nie spotykaj się z tymi, którzy nie odpowiadają twoim ideałom. W pracy szukaj nowych sprzymierzeńców. Możesz liczyć na dużą pomoc kogoś wykształconego lub przebywającego za granicą. Od 20.03 poczujesz się bardziej zrelaksowany, odetchniesz i pozwolisz sobie na relaks. Krótki wyjazd pozwoli ci zregenerować siły, poznać nowych przyjaciół. W razie konfliktów nie stawiaj spraw na ostrzu noża i postaraj się dopasować do nowej sytuacji. Jest to dobry moment, aby przyjrzeć się rozwojowi sytuacji w firmie, bo będziesz miał nosa do pieniędzy. Mimo tego pod koniec marca pewne domowe wydatki mogą cię zaskoczyć. Pamiętaj o różnych ubezpieczeniach i opłatach, żebyś nie naraził się na kary czy odsetki. Przyjazne ci znaki to Panna i Waga, uważaj na rozhisteryzowanego Wodnika.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
2, 4, 9
Marzec ważne daty :
6, 10, 12, 20, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Wiele radości przyniesie Ci ktoś, kto przyjedzie do Ciebie z daleka. Zaplanuj spotkanie w większym gronie, a spędzisz bardzo miły czas. Przyda ci się dobra zabawa i relaks.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Jesteś w stanie wykorzystać swoją energię w pozytywny i konstruktywny sposób i to w dobrych warunkach. Nie zepsuj wszystkiego, pragnąc nierealnych projektów. Wykorzystaj tę atmosferę, aby wszystko spokojnie podsumować.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Wrzesień 2022

Uran w Twoim gwiazdozbiorze zachęca Cię do mówienia i robienia rzeczy, na które nigdy wcześniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *