Horoskop Byk Maj 2023

Jest to dla Ciebie niezwykle pomyślny miesiąc, drogi Byku! Merkury w Twoim znaku od 5 maja zwiększy Twoje umiejętności komunikacyjne: będziesz pewny siebie, elokwentny i znacznie bardziej rozmowny niż zazwyczaj. Idealna więc okazja, jeśli chcesz wyjaśnić, porozmawiać, podsumować, przestudiować lub przyjemniej podróżować. Wenus przejdzie do Twojego gwiazdozbioru 14 maja i wesprze Twoje relacje miłosne i kwestie finansowe. Szczęście jest po Twojej stronie! Mars w Raku w drugiej połowie miesiąca sprzyja delikatności i miłym gestom, poczujesz się komfortowo w miejscu, w którym jesteś, a reakcje innych będą pełne czułości. Czas więc wykazać się swoimi umiejętnościami uwodzenia, możesz doprowadzić swoją ukochaną osobę lub nową miiłość do raju! Wykorzystaj, jak tylko możesz, pełnię księżyca w skorpionie 18 maja i zorganizuj np. romantyczny wieczór, szaloną noc, oświadczenie w świetle księżyca. Atmosfera pełna namiętności i zmysłowości będzie Ci sprzyjać. Horoskop Byk Maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Maj 2023

Nie bój się decydować i jasno stawiać spraw, bo z nieporozumień powstaną tylko jeszcze większe problemy.
W życiu może pojawić się wiele zmiennych i ciężko będzie nadążyć za nimi.
Planety nie wpływają korzystnie na finanse Byków w maju 2023. Coś, co miało przynieść duży zysk, okaże się klapą.
Warto poradzić się specjalistów z doświadczeniem, jak wybrnąć z tej sytuacji.
Problem sam się nie rozwiąże, a będzie narastał.
W związkach Byków nie będzie się działo dobrze.
W długoletnich związkach może pojawić się nuda i zmęczenie, które zaowocuje romansem i kryzysem.
Będzie potrzebna pomoc specjalisty, ale i ona może być nie wystarczająca.
Single spod znaku Byka będą bardzo aktywne i chętne na interakcje.
Miłość wisi w powietrzu i może sprawić wiele radości.
Zdrowie będzie w maju na dobrym poziomie.
Jednak zmęczony i zestresowany organizm potrzebuje wsparcie nie tylko od święta, ale i na co dzień.
Przydadzą się zioła i ryby w menu.

Miłość

Od 14 maja, dzięki Wenus, Twoje życie miłosne jest w raju! Ta planeta obdarzy Cię delikatnością i romantyzmem, będzie ona również korzystna w kwestiach materialnych. Od 15, Mars w Raku jeszcze bardziej zwiększy tę tendencję, ocieplając jeszcze bardziej relacje z innymi. Wykorzystaj ten czas na wzmocnienie więzi w związku lub na rozpoczęcie nowej pięknej przygody.

Rodzina i Relacje

Słońce w opozycyjnym znaku Skorpiona przebywać będzie do 22 maja, skupiając uwagę na problemach partnerów życiowych, natomiast Merkury do 20 maja przebiega ten znak ruchem wstecznym, skłaniając do powrotu do rozmów, które nie zakończyły się sukcesem. Warto odświeżyć w tym czasie znajomości z osobami, które nagle zniknęły z waszego życia.  1 maja Wenus opuści Skorpiona i wkroczy do Strzelca, pozostając w tym znaku do 26 maja – sprawy miłości oraz życie towarzyskie odłożycie na dalszy plan, skupiając uwagę na skutecznym zarządzaniu finansami oraz poprawie statusu społecznego. Mars w Wadze do 19 maja zachęca do zwiększenia aktywności fizycznej oraz dbałości o zdrowie, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, kiedy utworzy napięty aspekt z silnym Plutonem. Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do Neptuna zadba między 5 a 11 maja o odnowienie kontaktów i ustabilizowanie relacji z przyjaciółmi. Okres między 11 a 15 maja może okazać się szczególnie obfity w wydarzenia, poczynając od koniunkcji Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie 11-go, pełni Księżyca w waszym znaku 12 maja a kończąc na szeregu aspektów obydwu planet z Saturnem, Neptunem i Plutonem, działających przynajmniej do 15 maja – krótko mówiąc będzie się działo! Możecie w tych dniach zawrzeć znajomości ważne dla waszej zawodowej i osobistej przyszłości, miejcie jednak oczy i uszy szeroko otwarte, bo kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed osobami, które tylko udają przyjaciół. Kiedy 19 maja Mars opuści znak Wagi i wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona, liczcie się z agresywnym atakiem przeciwników, niezadowolonych z waszych sukcesów – opozycja Marsa do Urana, przebywającego w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie między 21 a 26 maja, może zdestabilizować was emocjonalnie i doprowadzić do zerwania przyjaźni lub ważnego związku, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. 22 maja Słońce wkroczy do znaku Strzelca, skupicie się więc na finansach, warto wybrać się na zakupy i poszukać prezentów dla bliskich pod choinkę, dopóki dysponujecie większymi zasobami. W ostatnim tygodniu miesiąca Wenus najpierw znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem a kiedy 26 maja zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, od razu utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Uranem – czeka was moc miłych niespodzianek i prezentów od losu. 

Kariera i pieniądze

Maj przyniesie ci wiele nowych zawodowych propozycji, a także pojawią się okazje do różnych wyjazdów i szkoleń. Merkury, planeta korzystnych okazji, od 6.05 znajdzie się w twoim znaku, a to ci bardzo sprzyja. Nie leń się i rób jak najwięcej się da, zamiast chować się przed szefem. W pracy ilość zadań może cię trochę przestraszyć, ale na pewno dasz sobie ze wszystkim radę. Od 15.05 masz jeszcze większą siłę przebicia, a także możesz stać się bardziej popularny. Okaże się, że jesteś ekspertem w takich dziedzinach, o których nikt nie ma pojęcia. Wykorzystaj swoją wiedzę, a szef na pewno cię doceni. W miłości będziesz miał skłonności do flirtów i przelotnych romansów. W stałym związku uważaj, bo możesz przez to sprowadzić na siebie kłopoty. Pewnych spraw czy wielbicieli nie uda ci się trzymać w tajemnicy. Ale od 15.05 Wenus sprawi, że wszystko się ułoży. Samotnym Bykom nie będzie to jednak przeszkadzać. Masz teraz powodzenie, o jakim marzyłeś, więc śmiało szukaj kogoś do pary. Przyjazne ci znaki to Rak i Skorpion, uważaj na krytyczną Pannę.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
3, 8, 15
Maj ważne daty :
5, 7, 12, 21, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Ukochana osoba poświeci ci więcej czasu i energii, sprawi, że od nowa się w niej zakochasz. Nie zapominaj odwdzięczyć się zainteresowaniem i życzliwością, a także wsparciem.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Masz czas i środki, aby osiągnąć swój cel, wystarczy tylko przejść z rozmowy w uścisk, z obietnicy w działanie, z zaufania w projekt. Jest to dla Ciebie, Byku, wspaniały czas, wystarczy tylko chęć działania.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Listopad 2022

Twój wzrok kieruje się w tym miesiącu w stronę innej osoby. Twoje życie uczuciowe przejdzie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *