Horoskop Byk Luty 2023

Czeka Cię piękny miesiąc, który sukcesywnie zwiększy swoje pozytywne wpływy, dzięki wejściu Merkurego i Słońca do przyjaznego znaku Ryb. I to właśnie przyjaciele staną coraz bardziej w centrum Twojej uwagi. Z przyjemnością spędzisz z nimi czas, zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca. A od 3 stycznia Wenus obdarzy Cię zmysłowością i zwiększy Twoje umiejętności uwodzenia, co przyniesie wspaniałe momenty ze swoim partnerem lub nowe romantyczne spotkania, jeśli jesteś singlem. Pełnia księżyca 19 lutego natchnie Cię intuicją i inspiracją do pracy. To przede wszystkim Mars w Twoim znaku od 14 lutego obdarzy Cię ogromnymi pokładami energii – będziesz w świetnej formie! Rozpoczniesz może nawet nowe projekty, w zgodzie z Twoimi wartościami i możliwościami. Twoja wyjątkowa klarowność pomoże Ci w dokonaniu zdecydowanych wyborów na przyszłość. A Twoje życie miłosne nabierze bardzo zmysłowych kolorów… Horoskop Byk Luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Luty 2023

Złość w niczym nie pomoże, ale niestety będzie silnie działa na każdego Byka.
W pracy będziesz chciał pokazać, że jesteś niezależny i bardzo ambitny.
Nie zawsze ciężka praca równa się wielkie pieniądze, przekonają się o tym Byki w lutym.
Zarobisz wprawdzie dobrze, ale ilość zobowiązań, które na tobie ciążą, będą cię przytłaczać.
Pomyśl o tym, jak rozwiązać tę sytuację i rozpisz plan działania, tylko tak uporasz się z kłopotami.
W lutym 2023 w związkach Byki będą szukać oparcia i wyciszenia.
W planach pojawi się powiększenie rodziny i zmiany.
Potraktuj poważnie obawy i przemyślenia drugiej połowy, staraj się rozmawiać, a nie forsować tylko swoje spojrzenie na problemy innych.
Single spod znaku Byka będą szukać okazji do randki i spotkania w kameralnym gronie.
Możliwy jest burzliwy romans, który na krótko zagości w życiu Byka, ale pozostawi po sobie wspomnienia na długo.
Poziom energii będzie w tym miesiącu wysoki w każdym Byku, warto pamiętać, by ją dobrze wykorzystać i nie rezygnować z aktywności fizycznej.
W dbanie o siebie wciągnij całą rodzinę i bliskich.
Wspólne wypady na łono natury powinny stać się dla was codziennością.

Miłość

Wenus przyłączy się do Saturna, a Pluton do Koziorożca od 2 lutego – jest to więc idealny czas na wzmocnienie wszelkich więzi, nowe zobowiązania, zarówno w miłości, przyjaźni, jak i w życiu towarzyskim.

Rodzina i Relacje

Do 23 lutego Słońce przebywa w znaku Lwa, kierując uwagę na potrzeby rodziny, zwłaszcza dzieci. Ten sam znak do 21 lutego tranzytuje Wenus, władczyni waszego znaku, będziecie więc działać pod wpływem słonecznej strony waszej natury. Z przyjemnością otoczycie się dobrobytem, a nawet luksusem, zapragniecie rozrywek i przyjemności, a los postara się zadośćuczynić waszym pragnieniom.
Między 4 a 8 lutego na niebie utworzy się trygon mocnego Słońca w Lwie z dobrotliwym Jowiszem w Strzelcu, co dobrze wróży sprawom rodzinnym. Aspekt ten ma miejsce raz na 12 lat, postarajcie się więc skorzystać z jego dobrodziejstw. To idealny czas na zaręczyny, śluby, chrzciny oraz inne rodzinne uroczystości. Zaraz potem, od 6 do 10 lutego dostaniecie się pod wpływy trygonu Wenus do Jowisza, dni między 6 a 8 lutego zapowiadają się więc szczególnie pomyślnie. Między 10 a 21 lutego Wenus będzie w koniunkcji ze Słońcem, 13 lutego znajdzie się w jego „sercu”, macie więc szansę zabłysnąć w wybranej przez siebie dziedzinie, poczujecie się ważni i kochani. Niektóre Byki zakochają się na zabój, inne zostaną zauważone i doświadczą miłości ze strony swoich partnerów.
15 lutego pełnia w znaku Wodnika uświadomi wam cenę wolności, jaką trzeba zapłacić za bycie w związku, będziecie jednak patrzeć przez różowe okulary i zaakceptujecie każdy rodzaj zobowiązania, aby czuć się osobą kochaną.
21 lutego Wenus opuści rozrywkowy znak Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, w której nie czuje się najlepiej, tym razem jednak pewien rodzaj podległości okaże się całkiem przyjemny i seksowny, ponieważ Wenus wędrować będzie do 28 lutego wraz z pożądliwym Marsem, pod drodze tworząc pełen niespodzianek trygon z nieprzewidywalnym Uranem w Byku. Otworzy się przed wami szereg możliwości, o jakich się wam nie śniło, warto więc zakasać rękawy i wziąć się do pracy, a los wynagrodzi to wam pomyślnością i dobrobytem.
23 lutego również Słońce przesunie się do życzliwej Panny i utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Uranem, możecie otrzymać propozycję bardzo intratnej pracy lub wzbogacić się w nieoczekiwany sposób, ostatni tydzień miesiąca zapowiada się więc całkiem przyjemnie.

Kariera i pieniądze

Nigdzie się nie spiesz i wykorzystuj wolny czas na słodkie lenistwo i romantyczne randki. Jeśli nie wyjeżdżasz na zimowe ferie, to wcale się nie martw, bo odpoczynek w domu wcale nie będzie dla ciebie karą. Kina, dyskoteki będą tylko twoje, bo wszyscy inni gdzieś wyjechali. Wenus bardzo sprzyja zajęciom, które związane są z pięknem, harmonią i sztuką. Także Słońce od 19.02 doda ci urody i pewności siebie, co sprzyja romansom i flirtom. Jeśli jesteś szczęśliwy w związku, to podejmij wreszcie poważną miłosną decyzję. Od 14.02 Mars wkroczy do twojego znaku, co zapowiada całkiem dobry czas na pracę. Pomnażaj swoje pieniądze, zainteresuj się nowymi możliwościami oszczędzania. To również właściwy moment, aby inwestować w nieruchomości. W pracy bądź cierpliwy, a pod koniec miesiąca ktoś zauważy twoje starania i sowicie cię wynagrodzi. Sprzyjające ci znaki to Ryby i Lew, z nimi wszystko się uda. Unikaj buntowniczego Strzelca, który będzie miał za nic twoje dobre rady.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
1, 6, 11
Luty ważne daty :
8, 15, 21, 23, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
W drugiej połowie miesiąca masz szansę na najlepsze inwestycje i pomnażanie swoich funduszy. Czas na powiększanie majątku i zyski.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie pozwól się rozproszyć przez konflikty związane z ego, masz lepsze rzeczy do roboty. Czeka na Ciebie dużo pracy, którą wykonasz znacznie łatwiej i skuteczniej, jeśli będziesz zrelaksowany i skoncentrowany na swoich własnych interesach. Nie próbuj na siłę zajmować się problemami innych…

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Wrzesień 2022

Uran w Twoim gwiazdozbiorze zachęca Cię do mówienia i robienia rzeczy, na które nigdy wcześniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *