Horoskop Byk Listopad 2022

Twój wzrok kieruje się w tym miesiącu w stronę innej osoby. Twoje życie uczuciowe przejdzie do centrum Twojej uwagi. Czeka Cię wiele rozmów, czasami burzliwych, od 19 listopada. Twoja spokojna natura może przekształcić się w ducha walki w tym miesiącu! Stanie się tak za sprawą Wenus w Strzelcu. Może dojść do pewnego niezrozumienia między Twoją spokojną naturą a wyrażaniem emocji w intensywny sposób. Mars w Wadze szuka w tym wszystkim harmonii, bez większego sukcesu. Aż do 19 listopada energia rozpiera Cię w pracy i w kwestiach zdrowotnych. Zapnij pasy, bo będzie się działo! Nowość, kreatywność, wolność… Oto menu na Twoje najbliższe miesiące! Horoskop Byk Listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Listopad 2022

Do 17 listopada będziesz stawiać na pierwszym miejscu rodzinę.
Po tej dacie skupisz się na pracy zarobkowej.
Gwiazdy nie przewidują poprawy twoim finansom.
Listopad nie najlepszy na planowanie dużych wydatków.
Zrób plan finansowy i się go trzymaj, o pokusy będzie bowiem nietrudno.
Dodatkowych wpływów na konto możesz się spodziewać dopiero po 23 listopada.
Do tego czasu wskazana jest ostrożność.
Mimo niekorzystnego układu planet oraz wstecznych ruchów Merkurego nie będziesz narzekać na brak powodzenia w miłości.
W związku będzie ci się układać.
Uważaj tylko na wścibskich członków rodziny, którzy będą ci udzielać cennych wskazówek.
Słuchaj przede wszystkim samego siebie.
Zdrowie Byków w tym miesiącu będzie bez zarzutu.
Jeśli jednak chcesz dodać sobie energii, włącz do diety brokuły, kalafior i bataty.

Miłość

Potężne uczucia, które ciężko wyrazić… Zdecydowanie wolisz akcje od słów w tych kwestiach. Merkury w Skorpionie będzie jednak powoli zachęcać Cię do komunikacji. Nie bój się konfliktów, przecież wiadomo, że zrobisz wszystko, aby ich uniknąć.

Rodzina i Relacje

Słońce w opozycyjnym znaku Skorpiona przebywać będzie do 22 listopada, skupiając uwagę na problemach partnerów życiowych, natomiast Merkury do 20 listopada przebiega ten znak ruchem wstecznym, skłaniając do powrotu do rozmów, które nie zakończyły się sukcesem. Warto odświeżyć w tym czasie znajomości z osobami, które nagle zniknęły z waszego życia.  1 listopada Wenus opuści Skorpiona i wkroczy do Strzelca, pozostając w tym znaku do 26 listopada – sprawy miłości oraz życie towarzyskie odłożycie na dalszy plan, skupiając uwagę na skutecznym zarządzaniu finansami oraz poprawie statusu społecznego. Mars w Wadze do 19 listopada zachęca do zwiększenia aktywności fizycznej oraz dbałości o zdrowie, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, kiedy utworzy napięty aspekt z silnym Plutonem. Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do Neptuna zadba między 5 a 11 listopada o odnowienie kontaktów i ustabilizowanie relacji z przyjaciółmi. Okres między 11 a 15 listopada może okazać się szczególnie obfity w wydarzenia, poczynając od koniunkcji Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie 11-go, pełni Księżyca w waszym znaku 12 listopada a kończąc na szeregu aspektów obydwu planet z Saturnem, Neptunem i Plutonem, działających przynajmniej do 15 listopada – krótko mówiąc będzie się działo! Możecie w tych dniach zawrzeć znajomości ważne dla waszej zawodowej i osobistej przyszłości, miejcie jednak oczy i uszy szeroko otwarte, bo kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed osobami, które tylko udają przyjaciół. Kiedy 19 listopada Mars opuści znak Wagi i wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona, liczcie się z agresywnym atakiem przeciwników, niezadowolonych z waszych sukcesów – opozycja Marsa do Urana, przebywającego w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie między 21 a 26 listopada, może zdestabilizować was emocjonalnie i doprowadzić do zerwania przyjaźni lub ważnego związku, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. 22 listopada Słońce wkroczy do znaku Strzelca, skupicie się więc na finansach, warto wybrać się na zakupy i poszukać prezentów dla bliskich pod choinkę, dopóki dysponujecie większymi zasobami. W ostatnim tygodniu miesiąca Wenus najpierw znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem a kiedy 26 listopada zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, od razu utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Uranem – czeka was moc miłych niespodzianek i prezentów od losu. 

Kariera i pieniądze

Skoncentrujesz się na relacjach, jakie łączą cię z innymi ludźmi. Zaczniesz dostrzegać cudze potrzeby i spełniać prośby. Postanowisz przekonać do siebie nieufnych współpracowników, a nawet niektórych sąsiadów. W pracy nie będziesz denerwować się na mniej szybkich i zdolnych. Uda ci się nadrobić zaległości, a nowe zadania okażą się inspirujące. Otrzymasz ciekawe propozycje i postanowisz zarabiać więcej. Powiodą się trudne rozmowy i ważne negocjacje, od których zależy twoja podwyżka. Listopad sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni, ale w miłości też czekają cię namiętne chwile. To dobry czas na ważne decyzje, nie oglądaj się w przeszłość. Wenus sprawi, że wzrośnie twoje zainteresowanie modą, sztuką i wyposażeniem wnętrz. Daj się ponieść natchnieniu, a twój dom stanie się bardzo pięknym miejscem. Od 19.11 zadbaj jednak o swoje zdrowie. Sprzyjające ci znaki to Baran i Koziorożec, które będą cieszyć się twoimi sukcesami. Unikaj Raka, który wywyższa się ponad innych i ciągle chwali się swoimi znajomościami.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
4, 7, 10
Listopad ważne daty :
2, 7, 11, 13, 20
Horoskop – uwaga specjalna:
Połowa miesiąca to najlepszy czas, by wprowadzić zmiany do swojego trybu życia. Pomyśl o zmianie diety czy większej aktywności fizycznej, ponieważ Twoje ciało potrzebuje ruchu i odpowiedniego odżywiania. Pracuj nad dyscypliną i konsekwencją oraz słuchaj rad innych, ponieważ mogą stać się dla Ciebie nieocenionym źródłem wiedzy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wszechświat zachęci Cię do zmian i do otwartości na to, co niewidoczne, dzięki planecie Neptun. Z bardziej idealistycznym i duchowym nastawieniem kontynuuj dalej tę drogę, kierując się sercem.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Sierpień 2022

Na początku miesiąca czeka Cię dostosowywanie do pewnych sytuacji, bez agresywności. Uda Ci się uporządkować …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *