Horoskop Byk Lipiec 2022

Wiatr popycha Cię w kierunku dość radykalnych zmian. Być może nie jesteś całkowicie gotowy, aby się mu dać i rzucić wszystko, ale pewne wydarzenie lub spotkanie zachęci Cię do przemyślenia tej kwestii. Jesteś niezwykle pomocny innym, ale być może czas, aby tym razem inni spędzili trochę czasu, aby pomóc Tobie. Nie zaniedbuj samego siebie pod pretekstem dyplomacji, przynajmniej poproś innych o to, co są Tobie winni! Każdy weźmie na siebie część odpowiedzialności, będziesz w końcu mógł odpocząć. Wykorzystaj położenie Saturna w Koziorożcu, który pozwala Ci na obiektywną ocenę kwestii w Twoim życiu. Horoskop Byk Lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Lipiec 2022

Przedsiębiorczość i odwaga pozwolą ci osiągnąć wyznaczone cele.
Dzięki korzystnemu układowi planet, Byki mają jeszcze więcej szans by zabłysnąć na zawodowym polu.
Merkury dzięki swojemu położeniu zapewnia w lipcu Bykom powodzenie w sprawach finansowych.
Nadwyżkę gotówki warto przeznaczać na cele dobroczynne, np.
wesprzeć ciekawą inicjatywę społeczną.
Byki muszą uważać, by pieniądze ich nie zaślepiły, bo zostanie im przypięta łatka skąpców.
W lipcu byki będą prowadziły bardzo aktywne życie towarzyskie.
Liczne spotkania ze znajomymi, poprawią ci nastrój i pokażą, jak wiele życzliwych ludzi jest wokół siebie.
Byki będące w stałych związkach powinny bardziej zadbać o swoich partnerów, może warto docenić ukochanego prezentem czy chociażby życzliwym słowem.
Single czeka wiele ciekawych randek i upojnych chwil, ale nie zbudują trwałego związku.
Byki w lipcu powinny zadbać o swój układ trawienny.
Detoksykacja organizmu i zmiana diety na lżejszą pomogą pozbyć się gastrycznych dolegliwości.
Intensywna praca rodzi stres, dlatego by nerwy nie stały się źródłem choroby, planuj czas na relaks i nie rezygnuj z odpoczynku.

Miłość

Czekają Cię pewne niespodzianki, które mogą jednak pomieszać Ci w głowie. Możesz stracić rozum przez duet Marsa i Uranu. Pamiętaj po prostu, aby robić krok za krokiem, a wyjdziesz w tej burzy cały i zdrowy.

Rodzina i Relacje

Do 23 lipca Słońce przebywa w życzliwym Raku, nie zabraknie więc okazji do odpoczynku i kontaktu z rodziną. 2 lipca Mars opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, skierujecie więc swoją aktywność na sprawy dotyczące dzieci oraz ulubionych zajęć. Tego samego dnia dojdzie do zaćmienia Słońca, górę wezmą emocje w następstwie niektórych informacji otrzymanych drogą elektroniczną, następnego dnia natomiast Wenus także przesunie się do znaku Raka, problemy domowe okażą się więc priorytetowe i wyjątkowo istotne.
8 lipca Merkury w Lwie rozpocznie swoją pozorna wędrówkę wstecz, do końca miesiąca więc unikajcie większych zakupów, szczególnie wszystkiego, co służy komunikacji, nie rozpoczynajcie nowych projektów, natomiast starajcie się dokonać korekty tych, które prowadzicie.
Pierwsze dwa tygodnie lipca obfitować będą w stresujące wydarzenia, panujcie więc nad emocjami i nabierzcie dystansu do rzeczywistości. Między 8 a 17 lipca nastąpi szereg dynamicznych aspektów – najpierw 8 i 9 lipca Wenus w sekstylu do Urana ułatwi wam skorzystanie z okazji i nawiązanie obiecujących kontaktów, starajcie się ich nie zepsuć przez zbyt szybko wypowiedziane słowa, gdyż nie da się ich już cofnąć, a działająca w tym samym czasie koniunkcja Merkurego z Marsem skłonić was może do nadmiernej aktywności, a nawet agresji słownej. Między 10 a 12 lipca będzie na was miała wpływ opozycja Słońca do Saturna i kwadratura Marsa do Urana, zaznaczy się więc tendencja do radykalnych posunięć w sprawach rodzinnych oraz zawodowych, a także ograniczenia związane z komunikacją, pobieraniem wiedzy oraz działalnością międzynarodową. Słońce w trygonie do Neptuna podpowiada, aby skorzystać z podpowiedzi intuicji, nie polegać tylko na sobie, ale w razie potrzeby zwrócić się o pomoc do przyjaciół oraz osób obdarzonych wiedzą medyczną lub duchową. Pełnia połączona z zaćmieniem Księżyca w koniunkcji z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 15 a 17 lipca, zapowiada okres pełen pasji i nadmiernych emocji, unikajcie w tych dniach podróżowania, ograniczcie kontakty do osób wam życzliwych, ufajcie tylko tym, których długo znacie. Między 16 a 21 lipca Wenus w Raku utworzy kolejno opozycję do Saturna, trygon do Neptuna i opozycję do Plutona, kontakty międzyludzkie w tym czasie będą opierać się na ograniczeniach i wymaganiach, możecie jednak w tym czasie zawrzeć duchowe przyjaźnie, zakochać się romantycznie lub doświadczyć niecodziennych przeżyć natury artystycznej.
19 lipca Merkury wycofa się do znaku Raka, a 21-go znajdzie się „w sercu” Słońca, może się to okazać szczególnie istotne dla waszych spraw finansowych, powrócą możliwości, które pojawiły się znacznie wcześniej, warto z nich skorzystać.
23 lipca Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, rozpocznie się dla was bardziej wakacyjny okres, nie uda się wam jednak całkowicie zapomnieć o sprawach zawodowych. Wenus w koniunkcji z Merkurym oraz trygon Marsa z Jowiszem zadbają o to, aby wam się nie nudziło, nawet jeśli w tym czasie pozostaniecie w domu. Ostatnie dni miesiąca zapowiadają się szczególnie aktywnie i rozrywkowo za sprawą kwadratury Słońca do Urana w waszym znaku.

Kariera i pieniądze

W lipcu przyjemności będzie więcej, a pracy i kłopotów trochę mniej. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, spotkasz ciekawych ludzi i nareszcie poczujesz się lepiej. Wykorzystaj ten czas, aby szybko uporać się z trudnymi sprawami, a potem spokojnie jedź na urlop. Poznasz na nim miłe osoby, a nawet znajdziesz sobie hobby na resztę roku. Samotne Byki będą chętnie filrtować, a intuicja podpowie im, z kim najlepiej się umówić. W miłości Wenus sprzyja spotkaniu kogoś interesującego, dlatego warto chodzić na różne imprezy i spotkania. A nawet na zakupach może się trafić ktoś interesujący, więc bądź czujny i odpowiadaj uśmiechem, jeśli ktoś ci się spodoba. Dojdziesz jednak do wniosku, że od telefonicznych lub internetowych wyznań wolisz konkretne czyny. Kto nie sprosta twoim wymaganiom, ten zostanie pożegnany. Po 23 lipca poczujesz, że masz już dość towarzyskich rozrywek i z radością pojedziesz w spokojne, ciche miejsce. Skupisz się też na pogłębianiu więzi w związku. Zwłaszcza, że partner w lipcu będzie chętnie ci pomagać i nie będziesz miał powodu do narzekania na swoje miłosne życie. Przyjazne ci znaki to Waga i Strzelec, uważaj na krytycznego Skorpiona.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
8, 11, 13
Lipiec ważne daty :
3, 6, 8, 9, 19
Horoskop – uwaga specjalna:
Czas na wielkie porządki w Twoim życiu. Pozbądź się wszystkiego, co stare i bezużyteczne, zarówno rzeczy, jak i wspomnień. Zrób miejsce na nowe doświadczenia i przedmioty. Skup się na teraźniejszości i tym, co będzie, ponieważ rozwodzenie się nad przeszłością tylko Cię zasmuca i odbiera energię do działania.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie bój się wyrazić swoje silne uczucia, nie zadawaj sobie zbyt wielu pytań. Masz niemiły zwyczaj chowania się w swoim kącie, odważ się na działania i na „wzięcie byka za rogi”! Znajdź sposób na to, aby w delikatny sposób wyrazić siebie.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Sierpień 2022

Na początku miesiąca czeka Cię dostosowywanie do pewnych sytuacji, bez agresywności. Uda Ci się uporządkować …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *