Horoskop Byk Kwiecień 2023

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 20 kwietnia słońce wejdzie do Twojego znaku, co oczyści Twoje niebo! Mars w Bliźniakach przez cały miesiąc zachęci Cię do przeanalizowania nowych możliwości i wykorzystania swojej kreatywności. Wpłynie on również pozytywnie na wymiany i dyskusje, dzięki którym pewne sytuacje nabiorą tempa. Jeżeli wystarczająco się zrelaksujesz i spróbujesz skorzystać z tych nowych możliwości, pewne stowarzyszenia mogą stać się korzystne. Jednak 11 kwietnia Jowisz negatywnie wpłynie na Twoje kwestie materialne. Pewne ambicje dotyczące finansów będą musiały zostać odłożone na bok i zrobić miejsca bardziej duchowym i intelektualnym elementom. Aż do 20 kwietnia Wenus w Rybach rozbudzi Twoją zmysłowość, która odnajdzie wiele sytuacji do wykazania się, poprzez dwuznaczne zdania i subtelność. Masz trzy tygodnie na zadeklarowanie swojej miłości i dzielenie ze swoją połówką fantastycznych momentów. W ciągu tego miesiąca Merkury, a później Wenus wejdą do gwiazdozbioru Barana, kolorując jeszcze bardziej Twoją codzienność. Pełnia księżyca 19 kwietnia wpłynie na Ciebie niezwykle aktywnie. Horoskop Byk Kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Kwiecień 2023

Problemy same się nie rozwiążą i czas działać, by nie było gorzej.
Byk będzie musiał wykazać się cierpliwością i wyciszyć swoje pragnienia.
Początek kwietnia przyniesie nieoczekiwany zastrzyk gotówki.
Pełniejszy portfel będzie kusił Byka, by pozwolić sobie na kilka wydatków ekstra.
Warto je wydać, ale nie na przyjemności, ale rozwijanie swoich umiejętności.
Inwestycja w siebie jest zawsze bardzo dobrym pomysłem.
Do 12 kwietnia sytuacja w związkach będzie napięta, ale wszystko może się zmienić, jeśli tylko Byk pomyśli, że o potrzebach warto rozmawiać.
Szukanie równowagi i nieoskarżanie się o wszelkie zło świata pomoże szybko uporać się z kłopotami i odetchnąć.
Dzięki przyjaciołom zodiakalne Byki będą zasypywane propozycjami wyjścia i wspólnego spędzania czasu.
Nie rezygnuj z czasu w towarzystwie ludzi, ktoś ma cię na oku i szuka możliwości, żeby cię lepiej poznać.
Otwarcie się na innych da ci dużo satysfakcji.
Zodiakalne Byki powinny szczerze sobie odpowiedzieć, czy w ogóle dbają o siebie.
Szybkie przekąski w biegu, brak pełnowartościowych posiłków doprowadzą do problemów z żołądkiem i to poważnych.
Życie w biegu nie jest korzystne i odbije się szybko kłopotami ze zdrowiem.

Miłość

Twoje życie miłosne jest trochę rozdarte pomiędzy pasją a nieporozumieniami. Nie wszystko zawsze jest jasne, ale dzięki czułości i tolerancji uda Ci się pójść do przodu. Wykorzystaj tę sytuację na początku miesiąca, zanim planety nie przejdą w gwiazdozbiór Barana…

Rodzina i Relacje

Pracy wam nie zabraknie przynajmniej do 23 kwietnia, dopóki Słońce tranzytuje znak Wagi. Przebywająca także w tym znaku do 8 kwietnia Wenus zadba o to, aby sił i chęci wam nie zabrakło. W pierwszej dekadzie miesiąca szczególnie zapracowane będą Byki zajmujące się każdym rodzajem sztuki, modą lub dyplomacją. Trochę nerwowo może być między 6 a 10 kwietnia, ponieważ aspekty Słońca i Merkurego postawią was w sytuacji przymusu, w ważnej chwili zdrowie może odmówić wam posłuszeństwa lub współpracownicy zawiodą – po prostu starajcie się nie przejmować tym, na co nie macie wpływu.
Między 12 a 16 kwietnia Słońce utworzy dobroczynny sekstyl z Jowiszem i napiętą kwadraturę z Plutonem, natomiast Wenus w przeciwległym Skorpione ustawi się w opozycji do rewolucyjnego Urana przebywającego w waszym znaku, czekają was więc wydarzenia generujące silne emocje, które podsyci jeszcze pełnia Księżyca w Baranie – ważne okażą się sprawy zdrowotne oraz związane z wykonywaną pracą. Zakochane Byki przeżywać mogą gorące kłótnie, zdarzające się w każdym związku, natomiast osoby samotne mają szansę poznać kogoś oryginalnego i niezwykłego, przy kim serce mocno zabije, chociaż daleko mu będzie do ideału.
Od 14 do 20 kwietnia macie szansę poznać czyjeś tajemnice lub zdobyć wiedzę na tematy ukryte, Merkury w przeciwległym Skorpionie w korzystnym aspekcie do Saturna, Neptuna i Plutona pozwoli rozwiązać poważne problemy o niejasnym charakterze.
23 kwietnia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym najbardziej liczyć się będą problemy partnera. Od 20 do 26 kwietnia Wenus umożliwi wam pozytywne zakończenie spraw, rozpoczętych w czasie pełni Księżyca. Poznacie osoby wpływowe, na stanowiskach, które pchną do przodu waszą karierę, Wenus w recepcji z Marsem nabierze rozpędu i zaczniecie działać, aktywnie uczestnicząc w każdej akcji, której celem jest zdobycie doświadczenia.
Nów Księżyca w przeciwległym znaku Skorpiona, do którego dojdzie 28 kwietnia, zbiegnie się z kwadraturą Marsa do Saturna, ostatnie dni miesiąca upłyną więc pod znakiem zmagań, w których nie ma zwycięzców, horoskop radzi więc unikać stresów i nie narażać się na wysiłek, który nic dobrego nie przyniesie, a tylko osłabi wasze zdrowie.

Kariera i pieniądze

Mimo wielu obowiązków, przed którymi nie uda się uciec, w kwietniu będziesz czuł się wyśmienicie. Nawet szef, który zacznie narzekać, nie popsuje ci humoru. Będziesz energiczny i życzliwie nastawiony do świata i ludzi, co przyniesie ci wiele korzyści. W pracy wszystko się dobrze ułoży i chętnie zajmiesz się organizacją rodzinnych spotkań na Wielkanoc. Wenus sprawi, że o wszystkich doskonale zadbasz, a zakupy będą wyjątkowo udane. W pracy tez z przyjemnością organizować będziesz życie towarzyskie, za co wszyscy będą ci wdzięczni. Na przedświątecznej imprezie możesz zdobyć ciekawe wiadomości lub nawiązać znajomość, która bardzo przyda się w niedalekiej przyszłości. W miłości czekają cię niezapomniane chwile. Umawiaj się na randki i nie odmawiaj czasu wielbicielom, którzy od dawna czekają na twoją przychylność. W ostatnim tygodniu kwietnia spotkasz kogoś, kto da ci wiele nowej energii do działania. Od 20.04 znajdziesz więcej czasu, aby o siebie zadbać. Słońce w twoim znaku sprzyja poprawie zdrowia, a także zmotywuje cię do uprawiania sportu lub spacerów. Przyjazne ci znaki to Rak i Waga, uważaj na krytycznego Lwa.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
2, 5, 8
Kwiecień ważne daty :
5, 6, 15, 17, 23
Horoskop – uwaga specjalna:
Będziesz znacznie bardziej towarzyski i pozytywnie nastawiony do świata niż jeszcze miesiąc temu. Nie będziesz szukał konfrontacji i powodów do kłótni ze znajomymi. Zaakceptujesz  i przyjmiesz do wiadomości to, co myśli przyjaciel, choćby jego postawa diametralnie różniła się od Twojej. Dasz bliskim wolność wyboru i warunki do samorozwoju, które oni wykorzystają najlepiej, jak potrafią.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Poczekaj na swoje urodziny, aby sformalizować lub zaangażować się w związek – pobudzenie i zamieszanie na początku miesiąca mogą być źródłem błędów i nieporozumień. Twoim wyzwaniem będzie dostosowanie się do zmian tempa podczas tej wiosny.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Sierpień 2022

Na początku miesiąca czeka Cię dostosowywanie do pewnych sytuacji, bez agresywności. Uda Ci się uporządkować …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *