Horoskop Byk Grudzień 2022

Twoje myśli zaprząta przede wszystkim chęć stworzenia idealnego życia. Słońce w Strzelcu do 22 grudnia oraz Merkury od 9 grudnia stworzy wiele zmian, które mogą nie być łatwe do zaakceptowania, ale które naprawdę są potrzebne. Czujesz, że wszystko się zmienia – w Tobie i wokół Ciebie. Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu w pięknym aspekcie do Twojego Słońca obdarzą Cię energią do wykorzystania w celu realizacji planów i zlegalizowania nowych zmian. Mars w Skorpionie sprawi, że jeszcze ważniejsze staną się dla Ciebie osoby wokół. Bądź elastyczny w wymianach zdań. Neptun pomoże Ci we wzmocnieniu przyjacielskich więzi i w zmianie planów. Uran w Twoim gwiazdozbiorze obdarzy osoby z pierwszej dekady pragnieniem wolności! Horoskop Byk Grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Byk horoskop Grudzień 2022

Współpraca i pomoc będą kluczowe.
Zaczniesz wprowadzać w życie wcześniej ułożone plany.
Układ planet w grudniu 2022 zapewni Bykom miłosną sielankę.
Spokój zapanuje również w rodzinach.
Byki w ciąży muszą szczególnie o siebie zadbać.
Samotne Byki będą miały bardzo wiele okazji, by poznać kogoś nowego.
Będą aktywnie udzielać się towarzysko, bywać na koncertach, chodzić do kina i spotykać się ze znajomymi.
Ich priorytetem będzie poszukiwanie partnera do poważnego związku.
Po 20 grudnia zdrowie Byków będzie delikatne.
Dobrą formę pomogą im utrzymać ćwiczenia fizyczne i zdrowa dieta, bogata w warzywa takie, jak papryka, pomidor i okra.

Miłość

Pragniesz stworzyć piękne relacje pełne szacunku i dzielenia się. Do 20 grudnia Wenus, Twoja planeta, będzie Ci w tym pomagać. Popracuj nad swoją komunikacją, gdyż po 9 grudnia pewien nadmiar może wyjść na Twoją niekorzyść. Spróbuj wyrażać się jasno. Od 21 grudnia Wenus w Wodniku wpłynie również na Twoje życie zawodowe, uważaj, aby nie mieszać miłości z pracą. Mars może doprowadzić do bardzo intensywnych dialogów. Bądź zen!

Rodzina i Relacje

Słońce w opozycyjnym znaku Skorpiona przebywać będzie do 22 grudnia, skupiając uwagę na problemach partnerów życiowych, natomiast Merkury do 20 grudnia przebiega ten znak ruchem wstecznym, skłaniając do powrotu do rozmów, które nie zakończyły się sukcesem. Warto odświeżyć w tym czasie znajomości z osobami, które nagle zniknęły z waszego życia.  1 grudnia Wenus opuści Skorpiona i wkroczy do Strzelca, pozostając w tym znaku do 26 grudnia – sprawy miłości oraz życie towarzyskie odłożycie na dalszy plan, skupiając uwagę na skutecznym zarządzaniu finansami oraz poprawie statusu społecznego. Mars w Wadze do 19 grudnia zachęca do zwiększenia aktywności fizycznej oraz dbałości o zdrowie, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, kiedy utworzy napięty aspekt z silnym Plutonem. Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do Neptuna zadba między 5 a 11 grudnia o odnowienie kontaktów i ustabilizowanie relacji z przyjaciółmi. Okres między 11 a 15 grudnia może okazać się szczególnie obfity w wydarzenia, poczynając od koniunkcji Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie 11-go, pełni Księżyca w waszym znaku 12 grudnia a kończąc na szeregu aspektów obydwu planet z Saturnem, Neptunem i Plutonem, działających przynajmniej do 15 grudnia – krótko mówiąc będzie się działo! Możecie w tych dniach zawrzeć znajomości ważne dla waszej zawodowej i osobistej przyszłości, miejcie jednak oczy i uszy szeroko otwarte, bo kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed osobami, które tylko udają przyjaciół. Kiedy 19 grudnia Mars opuści znak Wagi i wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona, liczcie się z agresywnym atakiem przeciwników, niezadowolonych z waszych sukcesów – opozycja Marsa do Urana, przebywającego w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie między 21 a 26 grudnia, może zdestabilizować was emocjonalnie i doprowadzić do zerwania przyjaźni lub ważnego związku, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. 22 grudnia Słońce wkroczy do znaku Strzelca, skupicie się więc na finansach, warto wybrać się na zakupy i poszukać prezentów dla bliskich pod choinkę, dopóki dysponujecie większymi zasobami. W ostatnim tygodniu miesiąca Wenus najpierw znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem a kiedy 26 grudnia zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, od razu utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Uranem – czeka was moc miłych niespodzianek i prezentów od losu. 

Kariera i pieniądze

Przedświąteczna gorączka w tym roku cię ominie. Trudne sprawy powoli zaczną układać się po twojej myśli, wrogowie znajdą sobie innych przeciwników, a przyjaciele wreszcie spełnią obietnice, jakie ci kiedyś złożyli. Ktoś bliski doda ci siły i odwagi. Poczujesz, że łapiesz wiatr w żagle i wreszcie szczśćcie ci sprzyja. Przypomnisz sobie o ambitnych pomys?ach i zabierzesz się za ich realizację. Możliwe są teraz korzystne propozycje, miłe zaproszenia i sympatyczne spotkania z ludźmi. A także bardzo udane randki! Wykorzystaj szansę jaką otrzymasz w tym miesiącu. Bądź otwarty na nowe propozycje i zastanów się czego jeszcze nie zrobiłeś, a co jest w twoim zasięgu. Merkury ułatwi ci komunikację z innymi ludźmi. To dobry czas, aby wyjaśniać spory i negocjować trudne sprawy. Odważ się prosić o więcej, bądź też cierpliwy i serdeczny. Także w sprawach towarzyskich będziesz wszędzie mile widziany, a wrodzona ostrożność w niczym nie powinna ci przeszkodzić. Możesz nawet stać się popularny lub wyrobić sobie dobrą opinię u osób, które do tej pory unikały cię lub miały ci coś za złe. Sprzyjające ci znaki to Wodnik i Koziorożec, uważaj na oszczędnego Lwa.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
8, 13, 15
Grudzień ważne daty :
3, 8, 11, 18, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Niedługo spotkasz kogoś, kogo nie widziałeś od lat. Będzie to interesujące spotkanie, pełne wspomnień i wybaczenia dawnych win, dlatego pewne stare uczucia odżyją, podsycane sentymentem do lat młodości. Single powinny ulec tym emocjom, zaś osoby w związkach muszą uważać, by nie wdać się w romans.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Koniec tego roku pełen będzie wstrząsów, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Jesteś gotowy na zmiany, nie bój się nowych, nieznanych ścieżek! Wszechświat wspiera Cię w Twoich wyborach, a Uran popycha Cię w stronę wolności: wystarczy zrobić pierwszy krok!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Byk Wrzesień 2022

Uran w Twoim gwiazdozbiorze zachęca Cię do mówienia i robienia rzeczy, na które nigdy wcześniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *