Horoskop Bliźnięta Wrzesień 2022

m iłość może sprawić, że oszalejesz. W tej kwestii szukasz jakichkolwiek wymówek, dzięki którym unikniesz ujawnienia swoich uczuć. Na szczęście pewna osoba odradzi Ci takie wyjście z sytuacji. Bardzo powoli Twoje życie miłosne nabierze nowego rytmu, nawet jeśli potrzebujesz trochę czasu, aby w to uwierzyć. W połowie miesiąca czeka Cię rozwój długotrwałej relacji. Aby pokazać się w prawdziwym świetle, decydujesz się na introspekcję; nie jest to głupi pomysł. Jeśli pragniesz odpoczynku, od 10 września będzie to możliwe. Twoje decyzje w kwestiach profesjonalnych nie zakłócają życia osobistego. Jednak przez pracę może zdarzyć Ci się zapomnieć o przyjemnościach. Dzięki wpływom planety Mars w Pannie, życie rodzinne zostanie nienaruszone, choć pewne fakty mogą przywrócić dawne konflikty. Nie skupiaj się na tych wcześniejszych wydarzeniach, to już stary rozdział. Wrzesień może być miesiącem pojednania, wszystko zależy od Ciebie. Horoskop Bliźnięta Wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Wrzesień 2022

Bliźnięta będą zadawały sobie pytania o sens życia, a odpowiedź na nie pomoże ci znaleźć działalność charytatywna czy wolontariat, bo dzięki pomocy innym poczujesz, że życie ma sens.
Dzięki wyjątkowej empatii wobec otoczenia Bliźniąt uda się pogodzić z wrogami.
W pracy Bliźnięta nie będą szczególnie nękane problemami.
Wrzesień będzie spokojny, a szefostwo wyrozumiałe.
Również atmosfera pomiędzy współpracownicami pomoże ci w pracy, ponieważ wszyscy będą się wspierać i tworzyć zgraną drużynę.
Osoby pracujące w handlu powinny uważać na zrzędliwych klientów, ponieważ któryś z nich może się mścić za nieudaną obsługę.
Sytuacja Bliźniąt we wrześniu będzie stabilna.
Posiadane środki finansowe w zupełności starczą ci na pokrycie rachunków i innych niezbędnych wydatków.
Ewentualne nadwyżki będą niewielkie, ale warto przeznaczyć je na przyjemności, np.
wyjście do teatru czy zakup nowych ubrań.
Położenie Wenus sprawi, że Bliźnięta we wrześniu będą niezwykle aktywne towarzysko: liczne imprezy czy wieczorne kolacje w gronie znajomych sprawią ci dużo radości i wzmocnią więzi ze znajomymi i przyjaciółmi.
Mars, Jowisz i Merkury pozytywnie wpłyną na intuicję Bliźniąt, dlatego wrzesień to dla nich najlepszy czas na poznanie życiowego partnera.
Bliźnięta przeżywające kryzysy w związku powinny uważać, by nie wdać się w romans, szczególnie pod koniec miesiąca.
We wrześniu mogą u Bliźniąt pojawić się problemy z drogami oddechowymi.
Najlepsze przy tego typu dolegliwościach będą naturalne metody leczenia: syropy, napary z ziół czy inhalacje.
W dbałości o zdrowie pomoże ci przede wszystkim duża ilość snu i zdrowa żywność, ponieważ organizm musi mieć siłę, aby walczyć ze spadkami energii.

Miłość

Koniunkcja Słońca z Marsem przyniesie szczęście i spokój. Osiągasz sukces wszędzie tam, gdzie wcześniej Ci się nie udało. Układ gwiazd oferuje Ci możliwość naprawienia konfliktu w miłości, warto więc odważyć się na krok do przodu. Jedyna wskazówka: skoncentruj się na rozmowie, na dialogu. Zyskasz dzięki temu czas i zbudujesz zaufanie.

Rodzina i Relacje

Pierwsze dni miesiąca mogą być szczególnie nerwowe, ponieważ zarówno Słońce, jak i Merkury w obowiązkowej Pannie, tworzyć będą koniunkcję z zapalczywym Marsem, stracicie więc cierpliwość, jeśli sprawy nie będą się układać według założonego przez was planu. Słońce pozostanie w znaku Panny do 23 września, Mars znacznie dłużej, natomiast Wenus oraz Merkury, władca waszego znaku do 14-go września, warto ten czas wykorzystać na wielkie porządki w domu oraz podreperowanie kariery. Skończył się okres letniego lenistwa, trzeba wrócić do codziennych obowiązków, szczególnie pierwsza połowa miesiąca sprzyja intensywnej pracy i planowaniu, ponieważ Merkury jest bardzo mocny w znaku swego władania. Trygony, jakie planety pozostające w koniunkcji, tworzyć będą po kolei z Saturnem, zobligują was do zdyscyplinowania i utrwalenia zamierzeń oraz planów, jakie powstaną w tym okresie, warto więc podejmować wiążące decyzje, szczególnie w dziedzinie zdrowia, diety, rodzinnych imprez i uroczystości oraz zawodowych wyzwań. Kwadratura planet do Jowisza sygnalizuje konflikty z osobami, które mają mniej poważny stosunek do dyscypliny oraz umówionych założeń, każdego rodzaj rozpasanie i brak umiarkowania doprowadzał was będzie do szału, odpuście sobie złość, jeśli nie chcecie walki z wiatrakami.
Pierwsza połowa miesiąca to idealny moment na podejmowanie zobowiązań, natomiast egzekwowanie ich od innych może być utrudnione. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 14 września, wywoła w was emocje związane z karierą, niektóre sprawy wydawać się będą niejasne i niezrozumiałe, dlatego reagować będziecie złością, nie warto się denerwować, raczej zadbajcie o kondycję i poprawę zdrowia. W rozładowaniu stresów pomoże miłość i poprawa finansów, ponieważ tego samego dnia Merkury oraz Wenus opuszczą znak Panny i wkroczą do Wagi, przestaniecie się tak szarpać, pozwolicie sobie na odrobinę przyjemności, zajmiecie się swoim hobby, a wolne Bliźnięta zaczną randkować na całego – macie szansę spotkać miłość swego życia, więc nie siedźcie w domu, wybierzcie się na imprezę, do kina, do teatru, tuż za rogiem czeka na was szczęście.
23 września Słońce opuści drobiazgową i pracowitą Pannę i wkroczy do przyjaznej Wagi, wszystko wokół zacznie wam sprzyjać. Między 20 a 28 września najpierw Merkury, a potem Wenus w Wadze utworzą kolejno kwadraturę z Saturnem, a następnie sekstyl z Jowiszem – sprawy, które początkowo wydawały się nie do załatwienia, nagle znajdą swoje szczęśliwe rozwiązanie. Nów w Wadze, do którego dojdzie 28 września, może być początkiem romansu lub nowych zainteresowań artystycznych. 

Kariera i pieniądze

Staniesz się bardziej wymagający i powiesz wszystkim jasno, co ci się podoba, a co już nie. Obyś tylko nie przesadził! Początkowo wszystko ujdzie ci na sucho, ale potem taka postawa może doprowadzić do tego, że nikt nie będzie chciał z tobą realizować żadnych projektów. Koleżanki też przestaną ci się zwierzać ze swoich problemów, więc lepiej powściągnij swoje zapędy, bo szybko poczujesz się osamotniony. Od 14.09 o wiele większe sukcesy i lepszy humor. Będziesz tak pracowity, że nawet szef będzie zaskoczony i zacznie cię publicznie chwalić. Znajdź jednak czas, aby odpocząć i spotkać się z przyjaciółmi, bo inaczej wszyscy o tobie zapomną. W ostatnim tygodniu września możesz liczyć na dobre wiadomości od znajomych, które poprawią ci humor i dodadzą życiowej energii. W miłości spokojnie, ale w drugiej połowie września przypadkowa może być początkiem szalonego romansu. Przyjazne ci znaki to Baran i Wodnik, uważaj na Koziorożca.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
1, 6, 11
Wrzesień ważne daty :
11, 18, 20, 26, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Uważaj na innych ludzi, ponieważ będą wobec Ciebie zawistni. Nie słuchaj plotek i nie daj się wciągnąć w żadne intrygi, ponieważ sukces to zasługa ciężkiej pracy, a nie pokrętnych działań. Projekt, z którym zmagałeś się od dłuższego czasu, wreszcie zostanie zakończony.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Życie miłosne jest w znacznie lepszej formie. Nie pozwól, aby zazdrość innych w tej kwestii wpłynęła na atmosferę. Skup się przede wszystkim na swoich celach, zapomnij o zazdrośnikach.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Sierpień 2022

Kilka drobnych problemów administracyjnych lub opóźnień może w najlepszym razie nieźle Cię zirytować, w najgorszym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *