Horoskop Bliźnięta Styczeń 2023

Ten rok zaczyna się dla Ciebie nerwowo, jesteś rozdarty między swoimi szalonymi pragnieniami a zniekształconym obrazem rzeczywistości. Ale ta presja zmniejszy się dość szybko – w drugiej połowie miesiąca będziesz mógł rozpocząć wszystko od nowa, z nowymi wyzwaniami, nowymi osobami w Twoim otoczeniu i ciekawymi wypadami. Mars w przyjaznym dla Ciebie znaku – Baranie, doda Ci dużo silnej woli i pomoże Ci w skupieniu się na konkretnych celach, a z kolei Uran będzie dalej szeptać Tobie nowe pomysły, które doprowadzą Cię do jeszcze większej niezależności. W okolicach 18 stycznia, Mars w aspekcie z Jowiszem doda Ci przedsiębiorczości i zachęci Cię do stworzenia partnerstwa w pewnych działaniach lub do poszerzenia horyzontów. Pełnia Księżyca z 21 stycznia wyznaczy początek bardzo konstruktywnego okresu. Uważaj jednak, by nie zaczynać syzyfowej pracy: Neptun może zacierać pomysły i zmniejszyć Twój obiektywizm. Horoskop Bliźnięta Styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Styczeń 2023

Dzięki współpracy i uległości uda ci się na długo utrzymać wypracowaną pomiędzy różnymi sferami życia harmonię.
Styczeń będzie dobrym czasem na zajście w ciążę czy zmianę miejsca zamieszkania.
Styczeń 2023 będzie dobrym czasem na zmianę pracy, zwłaszcza jeśli ktoś nie czuje satysfakcji z obecnie wykonywanego zajęcia.
osoby, które jednak nie mają ochoty zmieniać pracy, powinny bardziej zadbać o relacje ze współpracownikami, ponieważ część z nich czuje się traktowania dość protekcjonalnie.
Wszelkie decyzje związane z życiem zawodowym powinny być dobrze przemyślane, inaczej przyniosą ci więcej szkody niż pożytku.
Styczeń to fatalny moment na inwestycje.
W otoczeniu Bliźniąt pojawi się bowiem oszust próbujący wyłudzić znaczną sumę pieniędzy.
Bliźnięta nie powinny też ufać ofertom prognozującym duży zysk w krótkim czasie.
Jeśli chcesz utrzymać stabilność finansową, kontroluj każdy wydatek.
Luksus jest zbytkiem, z którego można zrezygnować.
Bliźnięta czeka w miłości sielankowy czas.
Miłość wprost będzie unosić się w powietrzu przez cały styczeń i stanie się źródłem niepohamowanej radości.
W stałych związkach nastąpi ożywienie, zaś single wdadzą się w bardzo płomienny romans, który przy odrobinie pracy może przekształcić się w poważny i satysfakcjonujący związek.
Nie bój się okazywania uczyć, bo serdeczne gesty pomogą ci zacieśnić więzy z bliskimi.
Stan zdrowia Bliźniąt w styczniu zależy głównie od ich postawy.
Złe nawyki żywieniowe, nałogi i brak ruchu sprawią, że Bliźnięta stracą apetyt na życie.
Ten, kto chce w pełni korzystać z uroków świata, musi zmienić swój tryb życia.
Poprawa kondycji pomoże ci odzyskać równowagę emocjonalną.

Miłość

Na początku miesiąca Twoje uczucia będą nieokreślone, ale od 7 stycznia Niebo otworzy przed Tobą doskonały okres, w którym będziesz mógł poszerzyć swoje horyzonty, podróżować, poznań nowych ludzi, a nawet współpracować w kwestii nowych projektów w bardzo ciekawym towarzystwie!

Rodzina i Relacje

Słońce w znaku Raka do 23 stycznia skupi waszą uwagę na sprawach finansowych, związanych z potrzebami rodziny i domu. Zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 2 stycznia, wzbudzi w was obawy o przyszłość finansową ważnego przedsięwzięcia. Również 2 stycznia Mars opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, natomiast następnego dnia Wenus zawita do Raka zwiększając dochody i poprawiając sytuację materialną wielu Bliźniąt.
Horoskop radzi, aby ważne decyzje, szczególnie związane z komunikacją oraz zakupem sprzętu elektronicznego lub samochodowego, podjąć przed 8 stycznia, dopóki Merkury biegnie ruchem prostym, ponieważ między 8 stycznia a 1 lutego władca waszego znaku, pozostając w retrogradacji, utrudni rozpoczęcie nowych projektów i ważnych życiowych spraw.
Między 8 a 17 stycznia planety utworzą szereg konfiguracji istotnych dla waszego stanu posiadania, to czas ważnych inwestycji i wprowadzania poprawek do projektów, które okażą się niezbyt dobrze przemyślane. Najpierw Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, przynosząc niespodziewane dochody, ale też większe niż zwykle wydatki. Jednocześnie Słońce ustawi się w opozycji do Saturna, wymuszając na was ograniczenia i oszczędności. Koniunkcja cofającego się Merkurego z Marsem w Lwie doprowadzi do sprzeczki z rodzeństwem lub sąsiadami – w wyniku kwadratury Marsa do Urana w Byku w niektórych przypadkach konflikt może zakończyć się zerwaniem na jakiś czas kontaktów, nie pozwólcie, aby sprawy materialne was poróżniły, utrudniając rozwój ważnych dla was więzi. Następnie Słońce utworzy opozycję z potężnym Plutonem oraz trygon z natchnionym Neptunem, co pozwoli rozwiązać wasze problemy finansowe, ale może się okazać, że trzeba sięgnąć do żelaznej rezerwy lub zaciągnąć kredyt. Napięte aspekty zakończy pełnia i zaćmienie Księżyca w Koziorożcu, do których dojdzie między 16 a 17 stycznia, pozostańcie uważni i nie dajcie się ponieść nieracjonalnym emocjom, zbyt wiele macie do stracenia. Między 16 a 21 stycznia Wenus utworzy aspekty z Saturnem, Neptunem oraz Plutonem, pojawi się okazja dodatkowego zarobku, znajdziecie też czas, aby zagłębić się w sprawy rozwijające wyobraźnię i wewnętrzną moc.
19 stycznia Merkury wycofa się do kardynalnego znaku Raka, a 21 stycznia dojdzie do ścisłej koniunkcji Merkurego retro z Słońcem – to ważny dzień, w którym możecie naprawić wszystkie popełnione wcześniej błędy i wykazać się dobrą wolą oraz profesjonalizmem. Po 23 stycznia odetchniecie z ulgą i zaczniecie planować kolejne wyzwania, nadejdzie czas na krótkie i dalsze podróże oraz beztroskie wakacje, czemu sprzyja zarówno koniunkcja Merkurego z Wenus w rozrywkowym Lwie, jak i trygon Marsa do Jowisza. W ostatnich dniach miesiąca odkryjecie tajemnicę, jakaś wiadomość was zelektryzuje i zmieni podejście do niektórych osób.

Kariera i pieniądze

Korzystaj z uroków życia, zamiast się o wszystko martwić. Jowisz sprawi, że będziesz miał tendencję do brania na siebie zbyt wielu cudzych spraw jednocześnie. Pośpiech i nerwowe otoczenie sprawią, że twój nastrój będzie się zmieniał i w końcu możesz mieć wszystkich dosyć. Zwolnij tempa! W imię zawodowych obowiązków niech poświęcają się i męczą inni. Nie bierz do domu służbowych spraw i rachunków, odpocznij i nie zadręczaj się humorami szefa. Ty też zasłużyłeś na troskę i dowody uznania. Słońce przyniesie zaproszenia na wyjazdy i imprezy, które szkoda byłoby przegapić. Przyda ci się też trochę wytchnienia i odpoczynku. Zimowy wyjazd, nawet bliski i krótki, okaże się bardzo udany. W miłości powodzenie. Po 20.01 będziesz chciał przebywać jak najwięcej sam na sam z ukochanym. Wszystkie spory przycichną. Bliscy, którzy zawracali ci wciąż głowę, zajmą się własnymi sprawami i wyjazdami. Niespodziewanie z nową propozycją zrobienia wspólnego interesu wystąpić mogą dalecy krewni lub przyjaciele. To może być bardzo dobry pomysł. Przyjazne ci znaki to Skorpion i Ryby, uważaj na marudnego Byka.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
6, 8, 15
Styczeń ważne daty :
2, 3, 4, 14, 15
Horoskop – uwaga specjalna:
W połowie miesiąca ktoś ważny zechce Ci złożyć wizytę. Musisz się do niej dobrze przygotować, by nie wyjść na osobę niegościnną, która nie umie właściwie podjąć gości. Okaż tej osobie swoją serdeczność i pokaż jej, że jest u Ciebie mile widziana. Nie możesz zdradzić się z tym, że nie lubisz tego typu niespodzianek, a swój dom traktujesz jak twierdzę, ponieważ wyjdziesz w ten sposób na gbura. Tymczasem jeden z gości przekaże Ci pewną istotną nowinę. Wysłuchaj jej uważnie.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Styczeń 2023 roku jest okresem przejściowym od dawnych stagnacji do nowych, nieuchronnych kroków. To nie czas na rezygnację: niebo pokaże Ci nowe możliwości, wystarczy, że chwycisz to, co tuż przed Tobą – nowe projekty, nowi partnerzy, same nowości…

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Sierpień 2022

Kilka drobnych problemów administracyjnych lub opóźnień może w najlepszym razie nieźle Cię zirytować, w najgorszym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *