Horoskop Bliźnięta Sierpień 2022

Kilka drobnych problemów administracyjnych lub opóźnień może w najlepszym razie nieźle Cię zirytować, w najgorszym – stworzyć małe rozczarowania. Nie smuć się zbyt długo, gdyż są to tylko przejściowe kłopoty. Najlepsze jeszcze przed Tobą! Fakt jednak, że podejmowanie wysiłków dużo Cię kosztuje, jesteś zmęczony po całym roku pracy lub masz po prostu ochotę na trochę relaksu. Pamiętaj o pozytywnym myśleniu. Jowisz, co prawda, nie pomaga Ci w tym, ale przynajmniej uczysz się pokonywania przeszkód. Sprawia to, że życie staje się dużo zabawniejsze i lżejsze! Horoskop Bliźnięta Sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Sierpień 2022

Z natłokiem obowiązków pomoże poradzić sobie skrupulatnie planowanie i przedsiębiorczość w działaniu.
W pierwszej połowie miesiąca Bliźnięta powinny opierać się na własnej intuicji, zaś w drugiej bardziej zaufać radom najbliższych.
Sierpień przyniesie Bliźniętom zmiany na polu zawodowym.
W sytuacji kryzysowej Bliźnięta zostaną poproszone o pomoc, a od skuteczności podjętych działań zależeć będzie ich przyszłość w aktualnym miejscu pracy.
Zwalczenie kryzysu wzmocni pozycję Bliźniąt w firmie i przyniesie im podwyżkę, zaś porażka na wiele miesięcy zablokuje awans.
Profesjonalizm i dynamizm w działaniu sprawią, że uda ci się sprostać trudnym zadaniom i pokazać szefowi, jak cennym pracownikiem jesteś.
Sierpień pod względem finansowym będzie dobry dla Bliźniąt.
Osoby inwestujące na giełdzie mogą liczyć na spory zysk, zaś miłośnicy gier losowych powinni kupić kupon lub zdrapkę.
Kontakty towarzyskie pomogą ci w rozwoju finansowym, dlatego na prywatne spotkania należy patrzeć również jak na inwestycję.
Sierpień 2022 to dla Bliźniąt dobry czas na zakup nieruchomości lub na zapisanie się na studia.
Miłość w życiu Bliźniąt może pojawić się już w pierwszym tygodniu sierpnia.
Osoby będące w związkach będą borykać się z huśtawką nastrojów, bo czułe chwile i kłótnie będą nieustannie się przeplatać.
Życie towarzyskie Bliźniąt będzie bardzo intensywne, co da ci dużo radości, ponieważ dzięki licznym imprezom uda się odnowić stare kontakty i spotkać kolegów ze szkolnych czasów.
Położenie słońca sprawi, że Bliźnięta będą w sierpniu pełne energii.
Pomimo nawału obowiązków dobre zdrowie cię nie opuści, ale warto je dodatkowo wspierać w tym intensywnym okresie, np.
wysypianiem się, dietą bogatą w witaminy i mikroelementy, częstymi spacerami.
W walce ze stresem najskuteczniejsze będą techniki relacyjne i medytacja, o wiele bardziej skuteczne niż farmaceutyki.

Miłość

Masz jakieś oficjalne plany w głowie? Możesz mieć do czynienia z pewnymi obowiązkami z ostatniej chwili, dopięciem wszystkiego na ostatni guzik lub ze szczegółem, który nie znajdzie natychmiastowego rozwiązania. Na szczęście, zawsze znajdziesz plan B! 24 sierpnia zwracaj uwagę na to, co mówisz.

Rodzina i Relacje

1 sierpnia Merkury, władca waszego znaku, wróci do ruchu prostego, łatwiej więc będzie podejmować decyzje i się ich trzymać, znów będziecie mogli kupować sprzęt elektroniczny i komunikacyjny bez obaw, że się szybko popsuje i trzeba go oddać do serwisu.
Do 11 sierpnia Merkury przebywa w uczuciowym znaku Raka, będziecie więc skłonni do wyznań i gotowi tworzyć emocjonalne związki. Słońce, przebywające w przyjaznym znaku Lwa do 23 sierpnia, zapewni wsparcie energetyczne, zachęci do zabawy i sprawiania sobie przyjemności. Między 4 a 10 sierpnia nadejdą szczęśliwe i radosne dni, nawiążecie ciekawe znajomości, zejdziecie się z kimś na stałe, wybierzecie się w podróż lub zakochacie się bez pamięci – wszystko za sprawą przynoszącego wielkie powodzenie trygonu Słońca w Lwie do Jowisza w Strzelcu, konfiguracji, która zdarza się raz na 12 lat.
Zaraz potem Wenus utworzy uszczęśliwiający trygon z Jowiszem, warto na te dni zaplanować ważne wydarzenia, takie jak zaręczyny, śluby, chrzciny lub rozpoczynanie ważnych, zwłaszcza międzynarodowych, projektów. Powiodą się podróże zagraniczne, szczególnie w towarzystwie osób bliskich sercu.
Pełnia w znaku Wodnika, do której dojdzie 15 sierpnia, wywoła nerwowy niepokój, zwłaszcza, że towarzyszyć jej będzie kwadratura Merkurego do Urana, szybko jednak się okaże, że nie warto tracić energii na nic nieznaczące i szybko przemijające spory.
Już 20 sierpnia Merkury w Lwie utworzy trygon do Jowisza, ułatwiając porozumienie i przynosząc szczęśliwe zbiegi okoliczności. 23 sierpnia Słońce opuści rozrywkowego Lwa i wkroczy do pracowitej oraz zapobiegliwej Panny, natomiast 29 sierpnia dołączy do niego Merkury, energie skierujecie na porządki w domu i w pracy, niektóre Bliźnięta postanowią zakończyć okres urlopowy i skupić się na zawodowych zadaniach.
W ostatnim tygodniu sierpnia wiele będzie się działo, gdy planety w Pannie jedna po drugiej – Wenus, Słońce, Mars oraz Merkury, tworzyć będą trygon z przynoszącym niespodzianki Uranem w Byku, czas otworzyć się na to, co nowe i oryginalne.

Kariera i pieniądze

Sierpień przyniesie ci więcej sukcesów. Nie wahaj się podejmować odważnych decyzji osobistych i bądź sprawiedliwy. Szybko okaże się że w ten sposób możesz wykorzystać najlepsze możliwości i odkryć błędy, jakie stały ci na przeszkodzie. Doskonale udadzą się podróże, nawet tylko weekendowe. Wykorzystaj zaproszenia i wybierz się do krewnych lub przyjaciół, których dawno nie widziałeś. Trochę odmiany i rozrywki dobrze ci zrobi. Zainteresujesz się też ciekawymi sprawami, jakie dzieją się w twoim najbliższym otoczeniu. Możesz zacząć aktywnie działać w różnego rodzaju stowarzyszeniach, klubach czy zorganizować sąsiedzkie zebranie. Nie zabraknie cię tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i można swobodnie podyskutować z innymi ludźmi. Samotne Bliźnięta mogą w ten sposób spotkać swoją drugą połowę. Pod koniec sierpnia czeka cię nieco więcej rodzinnych obowiązków. Wenus sprzyja inwestowaniu oszczędności, większym zakupom i rodzinnym naradom. Sprzyjające ci znaki to Waga i Skorpion, uważaj na marudnego Koziorożca.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
2, 14, 15
Sierpień ważne daty :
9, 11, 19, 23, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Ktoś będzie rozsiewać nieprawdziwe plotki na Twój temat. Postaraj się je zdmentować. Zachowaj jednak spokój i zbytnio nie panikuj, bo zostaniesz wzięty za winnego, który się broni. Wykaż się dyplomacją i przedstaw logiczne argumenty odnoszące się do faktów. Hamuj nerwy i nie pozwól dojść do głosu emocjom. Jeśli potrzebujesz poradź się bliskiej osoby, ona podpowie, jak wyjść z twarzą z tej trudnej sytuacji.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Utrzymuj relacje ze swoim otoczeniem, pomoże Ci to zachować morale nawet w trochę smutniejszych dniach. Masz świetne zdolności adaptacyjne, ale pamiętaj, aby nie dać się manipulować. Ogranicz swój czas mówienia, to najlepszy sposób na to, aby być na bieżąco.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Listopad 2022

Czeka Cię miesiąc pełen działania i wydajności! Kwestie zawodowe zostaną wzmocnione przez Słońce w Skorpionie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *