Horoskop Bliźnięta Październik 2022

Oto nadszedł dla Ciebie czas na refleksję. Twoje życie uczuciowe nie do końca Cię satysfakcjonuje, odważysz się więc stawić czoła trudnościom. Dobra wiadomość: jak już zdecydujesz się na pierwszy krok, z każdym dalszym będzie o wiele łatwiej. Jeśli coś dotyczy Twojego prywatnego życia, natychmiast budzisz w sobie ducha walki. Planety i gwiazdy zapowiadają wiele niespodzianek w tym miesiącu dla Ciebie. Relacje z innymi pozwolą Ci w rozwiązaniu pewnych sporów, jeśli w ogóle istniały. W okolicach 20 października, wszystko się ułoży. Czeka Cię wiele emocjonalnych chwil, których długo nie zapomnisz. Rodzina wyjdzie na pierwszy plan. Jeśli tylko uwierzysz w siebie i zaufasz innym, zapanuje piękna energia. Horoskop Bliźnięta Październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Październik 2022

Powinieneś skupić się na rodzinie, życiu prywatnym, planach i potrzebach swych bliskich.
Zrób rachunek sumienia i przekonaj się, ile uwagi poświęcasz sprawom najważniejszym oraz, ile czasu trwonisz na rzeczy niepotrzebnie spędzasz z ludźmi, którzy niewiele dla ciebie znaczą.
W październiku 2022 kariera  Bliźniąt na chwilę stanie w miejscu.
Osoby poszukujące pracy mają duże szanse na zatrudnienie w instytucjach finansowych.
Biznesmenów natomiast (zwłaszcza tych otwierających nową działalność lub przechodzących do nowej firmy) czekają same sukcesy i bardzo ciekawe wyzwania.
Gwiazdy wróżą Bliźniętom pomyślność w interesach.
Choć rozwój osób spod tego znaku w tym miesiącu mogą blokować osoby z rodziny, uda się wyjść z impasu i pokonać przeciwności losu.
Po 22 października Bliźnięta mogą przyciągnąć nowych inwestorów bądź klientów.
Osoby rozrzutne powinny uważać na to, na co wydają pieniądze.
Przepuszczanie ich na rozrywki może się okazać bardzo zgubne w kolejnym miesiącu.
Zyski Bliźniętom przyniosą inwestycje w przedsiębiorstwo partnera.
Bliźnięta mogą też dostać spadek.
Horoskop zapowiada, że w tym miesiącu Bliźnięta nie będą narzekać na brak romantyzmu, czy czułości ze strony partnera.
Nie mogą jednak liczyć na jego zaangażowanie we wspólne sprawy oraz plany, czy też poważne deklaracje.
Single do 8 października szukać miłości powinny wśród znajomych, na imprezach rodzinnych oraz towarzyskich.
Po tej dacie za nowym partnerem warto rozglądać się w biurach i ośrodkach zdrowia.
W tym miesiącu Bliżnięta będą się cieszyć nie najgorszym zdrowiem.
Ich kondycja będzie dobra, a jeszcze poprawi ją ograniczenie spożywanego cukru i czerwonego mięsa oraz wprowadzenie do niej miodu lub stewii.

Miłość

Od 3 października omówisz niewygodne tematy. Pluton w Koziorożcu zachęci Cię do głębokich refleksji. Dotyczy to przede wszystkim kwestie miłosne. Nawet jeśli jesteś w idealmnym związku, masz wrażenie, że czegoś Ci brakuje. Szczera postawa zdecydowanie Ci pomoże.

Rodzina i Relacje

Do 23 października, dopóki Słońce przebywa w życzliwym znaku Wagi, zajmować się będziecie wszystkim, co sprawia wam przyjemność, odwiedzając przy tym przyjaciół i znajomych. Warto skorzystać z szerokiej oferty artystycznych rozrywek, takich jak teatr, kino, wystawa, koncert czy opera. Bliźnięta posiadające dzieci poświęcą im więcej czasu niż zwykle, zachęcając je do rozwoju.
Merkury już 3 października opuści Wagę i wkroczy do wodnego znaku Skorpiona, zachęcając was do większej dbałości o zdrowie oraz skłaniając do poważniejszego podejścia do wielu spraw codziennych. Mars od 4 października zmobilizuje was do działania w kierunku rozwoju zainteresowań oraz nawiązywania kontaktów z dziećmi – okaże się, że wiele możecie ich nauczyć. Między 6 a 8 października opozycja Merkurego do Urana wywoła w was wzburzenie związane ze służbą zdrowia lub podwładni doprowadzą was szału, wskazane jest opanowanie emocji, bo niewiele zależy od was. Dodatkowo od 6 do 10 października kwadratura Słońca do Saturna utrudni sprawy urzędowe oraz te związane z ubezpieczeniami, niewskazane są w tym czasie finansowe spekulacje, starania o kredyt też możecie sobie odpuścić, zwłaszcza że urzędnicy oraz pracownicy bankowi nie będą wam przychylni.
Wiele będzie się działo miedzy 12 a 16 października, kiedy Słońce utworzy z jednej strony sekstyl z Jowiszem, z drugiej kwadraturę z Plutonem – czeka was walka, w której stawką jest duża wygrana, ale trzeba się zmierzyć z silną konkurencją, pomoże wam życzliwa osoba, ciesząca się dużym autorytetem, postawcie na partnerstwo, a dobrze na tym wyjdziecie. Najbardziej emocjonujące chwile przeżyjecie 13 i 14 października podczas pełni w znaku Barana, zobaczycie wtedy jasno, na kim możecie polegać.
Od 14 do 20 października Merkury utworzy szereg korzystnych aspektów z Saturnem, Neptunem i Plutonem, trzeba się będzie wykazać odwagą, konsekwencją i wytrwałością, aby wprowadzić w czyn swoje idee, słuchajcie intuicji, stąpajcie mocno po ziemi, nie pozwólcie wyprowadzić się w pole. Jest to dobry moment dla osób interesujących się każdym rodzajem dywinacji i przewidywania przyszłości. Bliźnięta borykające się z niewyjaśnionymi dolegliwościami mają szansę trafić na odpowiedniego terapeutę, który wybawi ich z problemu.
Zakochane Bliźnięta oraz osoby szukające swojej drugiej połówki przeżyją okres pełen wyzwań i ekscytacji między 20 a 26 października, kiedy podążająca za Merkurym Wenus w Skorpionie utworzy te same aspekty – wzrośnie namiętność przy jednoczesnej idealizacji partnera, zaznaczy się także potrzeba utrzymania związku za wszelką cenę. 23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Skorpiona, skupicie się na poprawie zdrowia i unormowaniu relacji z podwładnymi lub współpracownikami.
Ostatni tydzień miesiąca może przebiegać będzie burzliwie, bowiem kwadratura Marsa do Saturna oraz opozycja Słońca do Urana zapowiadają straty. Jedynie sama końcówka października okaże się korzystna dla spraw zdrowotnych oraz dla miłości, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Wenus w znaku Skorpiona.

Kariera i pieniądze

Październik sprzyja towarzyskim spotkaniom i artystycznym przedsięwzięciom. Grono twoich znajomych znacząco się poszerzy, a ty będziesz się dobrze czuć na przyjęciach, prywatkach i wernisażach. Mimo jesieni znajomi nie pozwolą, żebyś się nudził. Nie będziesz miał jednak zbyt wiele energii do pracy. Unikaj szefa, który lubi niespodziewanie dokładać wszystkim pracy. Przy odrobinie sprytu i dzięki pomocy koleżanek dasz sobie radę, ale lepiej się teraz nie poświęcać dla firmy. Twoje życie miłosne odżyje, a wielbicieli będzie przybywać. Zastanów się jednak, co chcesz osiągnąć, bo nie będzie ci łatwo podjąć jakąkolwiek decyzję. Dopiero w ostatnim tygodniu października staniesz się zdecydowany i pewny siebie. Podczas rodzinnego spotkania dowiesz się czegoś ważnego i zaskakującego o swoim partnerze. Sprzyjające ci znaki to Baran i Waga, współpraca z nimi teraz się opłaci Unikaj Skorpiona, który kolekcjonuje plotki.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
5, 9, 15
Październik ważne daty :
1, 10, 16, 17, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Twoje sprawy pod koniec miesiąca nieco się skomplikują. Narzekać nie będziesz za to na finanse oraz zdrowie. Twoja kondycja będzie bardzo dobra. Będziesz mieć dużo energii i chęci do życia, a dzięki witalności szybko weźmiesz się za rozwiązywanie problemów, które wkrótce staną się tylko wspomnieniem.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Pamiętaj, że warto uzbroić się w cierpliwość, pozwól partnerowi rozwijać się w jego własnym rytmie. A może tak uda Wam się znaleźć to samo tempo? Gwiazdy czuwają nad Tobą w tym miesiącu. Wykorzystaj więc w pełni ten piękny czas.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Sierpień 2022

Kilka drobnych problemów administracyjnych lub opóźnień może w najlepszym razie nieźle Cię zirytować, w najgorszym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *