Horoskop Bliźnięta Marzec 2023

Czeka Cię piękny miesiąc w kwestiach miłosnych i finansowych: od 2 do 26 marca, Wenus wpływa na Twoje relacje, wprowadzając idealną równowagę, wzajemny szacunek i solidarność. Jest to idealny czas na rozmowę z Twoją połówką! Jeśli zaś jesteś singlem, ktoś może stać się podatny na Twoje uwodzenie. Mars w Byku sprawia, że Twoje relacje stają się jeszcze bardziej zmysłowe, może dojść do kilku gorących nocy… Jest jednak jeden problem: Merkury pozostaje w Ryback, co może doprowadzić do zepsucia Twoich planów między 6 a 27 marca. Może dojść do opóźnień, przeszkód, niepowodzeń, nieporozumień, rozpraszających sytuacji. Wszyscy jednak na Ciebie liczą, więc musisz wziąć się w garść. Zanim zaczniesz krytykować wszystkich wokół, wykorzystaj te okazje, aby lepiej się zorganizować. Trochę stabilizacji, a nawet zwolnienia nie zaszkodzi. Ciesz się piękną i dynamiczną pełnią księżyca 21 marca, aby trochę się pobawić i ochłonąć! Horoskop Bliźnięta Marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Marzec 2023

Twoje ambicje i sprawy zawodowe przyćmią to, co dzieje się w twej rodzinie.
Twe prywatne doświadczenia życiowe z pozoru niezwiązane z twoją pracą przydadzą się w niej bardziej, niż ci się wydawało.
W tym miesiącu powinieneś wprowadzić w życie swoje plany związane z rozwojem zawodowym i karierą.
Pomogą ci w tym bliscy, którzy będą wytrwale wspierać cię i trwać przy twym boku.
Bliscy polecą cię znajomym, od których otrzymasz wiele ofert pracy, rozważ je jednak dokładnie, zanim przyjmiesz którąś z nich.
Tempo wzrostu finansowego w tym miesiącu będzie zależne od wstecznego Merkurego.
Mimo niekorzystnego wpływu tej planety twoje zarobki będą w tym miesiącu nie najgorsze.
Nie powinieneś jednak wdawać się w podejrzane transakcje.
To nie będzie dobry czas na podejmowanie niepotrzebnego ryzyka.
Sytuacja finansowa poprawi się po 23 marca 2023. Pomóż w sprawach finansowych swojemu partnerowi, który trochę się pogubił, ale za nic w świecie się do tego nie przyzna.
Będziesz zbyt zaabsorbowany karierą, by dostrzec, że w twym związku nie układa się najlepiej.
Partner będzie miał ci za złe to, że nie zważasz na jego potrzeby i jesteś skupiony tylko na swoich sprawach.
Będzie miał do ciebie żal, a wasze odmienne interesy mogą przyczynić się do kłótni.
Na związki niekorzystnie wpłynie również Saturn, który sprawi, że partnerzy będą bardziej drażliwi.
Single będą poszukiwać bratnich duszy, z którymi mogłyby prowadzić dyskusje do późnej nocy.
Czułych i wrażliwych partnerów znajdą zagranicą.
Twoja odporność będzie bardzo słaba, a zdrowie problematyczne aż do 23 marca.
Musisz skupić się na najważniejszych zadaniach, priorytetach, a resztę prac zlecić innym.
Sam nie dasz rady zająć się domem, wziąć nadgodziny w pracy, a po drodze zorganizować przyjęcie urodzinowe dla córki.
Odpoczynek jest nie tyle wskazany, ile konieczny, a ty nie miałeś go zbyt wiele.
Relaks i wprowadzenie do diety orzechów nerkowca, ryb i mleka powinny poprawić twoją kondycję.

Miłość

Wpływ Ryb jest wciąż silny i może wprowadzić trochę chaosu w Twoich pomysłach, emocjach i uczuciach. Opóźnienia lub nieporozumienia sprawią, że wybuchniesz. Ale Wenus w Wodniku do 26 marca wspiera wszelkie relacje związane z przyjaźnią, więc poczekaj, a zobaczysz!

Rodzina i Relacje

Pierwsze dni miesiąca mogą być szczególnie nerwowe, ponieważ zarówno Słońce, jak i Merkury w obowiązkowej Pannie, tworzyć będą koniunkcję z zapalczywym Marsem, stracicie więc cierpliwość, jeśli sprawy nie będą się układać według założonego przez was planu. Słońce pozostanie w znaku Panny do 23 marca, Mars znacznie dłużej, natomiast Wenus oraz Merkury, władca waszego znaku do 14-go marca, warto ten czas wykorzystać na wielkie porządki w domu oraz podreperowanie kariery. Skończył się okres letniego lenistwa, trzeba wrócić do codziennych obowiązków, szczególnie pierwsza połowa miesiąca sprzyja intensywnej pracy i planowaniu, ponieważ Merkury jest bardzo mocny w znaku swego władania. Trygony, jakie planety pozostające w koniunkcji, tworzyć będą po kolei z Saturnem, zobligują was do zdyscyplinowania i utrwalenia zamierzeń oraz planów, jakie powstaną w tym okresie, warto więc podejmować wiążące decyzje, szczególnie w dziedzinie zdrowia, diety, rodzinnych imprez i uroczystości oraz zawodowych wyzwań. Kwadratura planet do Jowisza sygnalizuje konflikty z osobami, które mają mniej poważny stosunek do dyscypliny oraz umówionych założeń, każdego rodzaj rozpasanie i brak umiarkowania doprowadzał was będzie do szału, odpuście sobie złość, jeśli nie chcecie walki z wiatrakami.
Pierwsza połowa miesiąca to idealny moment na podejmowanie zobowiązań, natomiast egzekwowanie ich od innych może być utrudnione. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 14 marca, wywoła w was emocje związane z karierą, niektóre sprawy wydawać się będą niejasne i niezrozumiałe, dlatego reagować będziecie złością, nie warto się denerwować, raczej zadbajcie o kondycję i poprawę zdrowia. W rozładowaniu stresów pomoże miłość i poprawa finansów, ponieważ tego samego dnia Merkury oraz Wenus opuszczą znak Panny i wkroczą do Wagi, przestaniecie się tak szarpać, pozwolicie sobie na odrobinę przyjemności, zajmiecie się swoim hobby, a wolne Bliźnięta zaczną randkować na całego – macie szansę spotkać miłość swego życia, więc nie siedźcie w domu, wybierzcie się na imprezę, do kina, do teatru, tuż za rogiem czeka na was szczęście.
23 marca Słońce opuści drobiazgową i pracowitą Pannę i wkroczy do przyjaznej Wagi, wszystko wokół zacznie wam sprzyjać. Między 20 a 28 marca najpierw Merkury, a potem Wenus w Wadze utworzą kolejno kwadraturę z Saturnem, a następnie sekstyl z Jowiszem – sprawy, które początkowo wydawały się nie do załatwienia, nagle znajdą swoje szczęśliwe rozwiązanie. Nów w Wadze, do którego dojdzie 28 marca, może być początkiem romansu lub nowych zainteresowań artystycznych. 

Kariera i pieniądze

Twoje szalone pomysły spowodują wiele zamieszania i głośnych dyskusji. Dobre rady przyjaciół wydadzą ci się niewarte uwagi, nie będziesz też zwracać uwagi na cudze problemy. Bądź odważny i walcz o te projekty, które wydają ci się przyszłościowe. W pracy nie decyduj o ważnych sprawach pod wpływem nerwów lub emocji. Możesz być roztargniony, a nawet zapomnieć o szczegółach ważnej sprawy. Bądź bardziej taktowny i uprzejmy, a unikniesz zawodowych kłopotów i niepotrzebnych nieporozumień. Na początku miesiąca nie wdawaj się w miłosne kłótnie i unikaj miejsc, gdzie jest dużo obcych ludzi. Nie składaj też szalonych obietnic, bo będziesz musiał się z nich wywiązać. Ostatnie dni marca sprzyjają odpoczynkowi i wspomnieniom. Zapragniesz ustabilizować swoje życie uczuciowe, ale pojawią się pokusy. Sprzyjają ci romanse w dalekich podróżach. Wyjazd może być okazją do poznania kogoś interesującego i niebanalnego. Bądź wobec siebie szczery i zdecyduj, kogo darzysz prawdziwym uczuciem. Przyjazne ci znaki to Lew i Waga, uważaj na Koziorożca żartownisia.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
5, 7, 11
Marzec ważne daty :
1, 3, 19, 27, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
W tym miesiącu Twoja uwaga szczególnie powinna skupić się na rozwoju osobistym i edukacji. Pracuj sumiennie i pilnie, a wszystko potoczy się według Twoich oczekiwań. Uważaj na czynniki rozpraszające Twoją uwagę, gdyż skutecznie będą próbowały odciągnąć Cię od książek.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie pozwól, żeby stres kontrolował Twoje życie. Warto uzbroić się w cierpliwość, zwłaszcza wobec opóźnień i przeszkód: Twoje zdenerwowanie w niczym Ci nie pomoże, a może tylko stworzyć niepotrzebne konflikty. Spróbuj zrobić krok do tyłu i odpocząć!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Sierpień 2022

Kilka drobnych problemów administracyjnych lub opóźnień może w najlepszym razie nieźle Cię zirytować, w najgorszym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *