Horoskop Bliźnięta Maj 2023

Mars w Twoim znaku do 15 maja dodaje Ci energii i entuzjazmu. Pamiętaj jednak, aby nie brać na siebie zbyt dużo, łatwo możesz się rozproszyć. Duch walki zmusi Cię do odkrycia nowych horyzontów, poznasz nowe osoby, ale być może będziesz działać za szybko i w nerwach. Od 15, powinieneś podjąć się romantycznych inicjatyw. Jeżeli napotkasz trudności, bądź wytrwały i zacznij jeszcze raz. Słońce i Merkury wejdą w tym samym momencie do Twojego gwiazdozbioru, co doprowadzi do atmosfery pełnej uwodzicielskiej świeżości pod koniec miesiąca. Uważaj jednak, jeśli jesteś urodzony w drugiej części, Jowisz może popchnąć Cię do nadmiaru i konfrontacji, ale miiłość to nie gra, a prowokacja może obrócić się przeciwko Tobie. Wykorzystaj więc jak najlepiej możesz pierwszą połowę miesiąca, a potem po kilku przejściach, powrócisz do nowych ekscytujących przygód 20 maja! Horoskop Bliźnięta Maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Maj 2023

Skupienie się na sprawach zawodowych pozwoli ci nabrać dystansu do rodzinnych kłopotów.
W tym maju Bliźnięta cechować będzie odwaga w działaniu, potrzeba wykazania się i duża zdolność adaptacji do trudnych warunków.
W życiu zawodowym pełna stabilizacja.
Nie musisz się martwić, wszystko będzie szło po twojej myśli, a nawet może cię czekać niespodziewana nagroda ze strony szefa, która nie tylko przyniesie pieniądze, ale także wzrost prestiżu w środowisku pracy.
Maj 2023 to dobry okres na inwestycje, dlatego Bliźnięta nie powinny bać się podejmować ryzyko, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca.
Zysk może przynieść ci zagraniczna wyprawa, dlatego warto rozważyć opcję pracy poza ojczyzną.
Twoje ambicje finansowe gwałtownie rosną i będziesz szukać towarzystwa ludzi bogatych.
Długoterminowe inwestycje w papiery wartościowe i nieruchomości zapewnią ci duże zyski.
W połowie maja pojawią się kłopoty natury sercowej.
Czeka cię kłótnia z partnerem, a sprzeczne racje będą bardzo trudne do pogodzenia, co może doprowadzić do definitywnego zakończenia związku.
Samotne Bliźnięta mogą znaleźć miłość wśród osób starszych lub obcokrajowców.
Nie bój się umawiać na randki przez internet, bo ta metoda poznawania ludzi może cię pozytywnie zaskoczyć.
Maj nie jest dobrym okresem na planowanie dziecka.
Do 20-go maja Bliźnięta mogą mieć spore problemy ze zdrowiem.
Przyczyną może być wiosenne przesilenie, dlatego musisz oszczędzać energię i dobrze się wysypać.
Ulgę w zdrowotnych problemach może ci przynieść medycyna naturalna.
Radykalna poprawia kondycji nastąpi pod koniec miesiąca.

Miłość

Powinieneś wyjaśnić wszystko do 5 maja, pokazać swoje umiętności do 14, a zaproponować i zorganizować wspólne projekty do 15 maja. Później będziesz musiał się bardziej skupić na ognisku domowym, rodzinie, a ciężko będzie Ci zarządzać swoimi uczuciami…

Rodzina i Relacje

Słońce w Skorpionie do 22 maja skupi waszą uwagę na sprawach zdrowia, w tym samym znaku przebywa również władca Bliźniąt  Merkury, ale do 20-go porusza się biegiem wstecznym, więc wizyty u specjalistów, recepty i kontakty ze służbą zdrowia mogą napotkać trudności, trzeba się będzie nabiegać, coś poprawiać lub powtarzać, ale zdecydowanie jest to właściwy czas na kontynuowanie terapii, unikać natomiast trzeba rozpoczynania nowych spraw. 1 maja do przeciwległego znaku Strzelca wkroczy Wenus i gościć w nim będzie do 26-go, przynosząc miłość, pieniądze i udane partnerstwo. Mars w Wadze do 19 maja skieruje działania na rozwój hobby, zapoczątkuje romanse, skłoni do intensywniejszej dbałości o dzieci – powinniście jednak zachować daleko idącą ostrożność w pierwszej dekadzie miesiąca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Plutona, bo nadmierna presja może kogoś do was zniechęcić. Między 5 a 11 maja Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do Neptuna pomoże rozwiązać zawodowe niedogodności albo przyczyni się do pozytywnego i trwałego zakończenia zdrowotnych problemów lub spraw związanych ze służbą zdrowia. 9 i 10 maja Merkury w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do Plutona pomoże uporać się z nieterminową spłatą kredytu lub innymi finansowymi problemami. Najwięcej emocji czeka was od 11 do 15 maja, podczas działania pełni Księżyca w znaku Byka, kiedy Merkury utworzy korzystne aspekty z Saturnem i Neptunem – słuchajcie intuicji, ale opierajcie się na faktach a nie na wyobrażeniach, wtedy uda się osiągnąć sukces w ważnej finansowej sprawie. Pamiętajcie, że do 20 maja Merkury się cofa, nie podejmujcie więc ważnych, życiowych decyzji, dajcie sobie czas na przemyślenia i rozważenia wszystkich za i przeciw. 22 maja Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, sprawy partnera okażą się więc priorytetowe. W trzeciej dekadzie miesiąca mogą dać o sobie znać problemy z żołądkiem lub z systemem trawiennym, na co wpłynie opozycja Marsa do Urana, jednak  ostatni tydzień maja okaże się wyjątkowo przyjemny, kiedy w dniach 22-26 Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w przeciwległym znaku Strzelca, natomiast między 26 a 30 maja, po zmianie znaku, połączy się trygonem z Uranem w Byku – czekają was miłe niespodzianki ze strony partnera oraz jakiś niespodziewany uśmiech losu.

Kariera i pieniądze

Pilnuj swoich interesów i nie zwierzaj się byle komu ze swoich zawodowych i miłosnych sekretów. Będziesz bardziej niż zwykle tajemniczy i nieufny wobec nieznajomych, ale to ci wyjdzie na dobre. Warto poświęcić kilka wieczorów na zdobywanie ważnych informacji, bo w ten sposób pokonasz każdego przeciwnika. W pracy wydarzenia przyspieszą od 21.05, kiedy Słońce i Merkury wkroczą do twojego znaku i dodadzą ci sił. Będziesz miał okazję, aby sprytnie walczyć o swoje i dostać to, na czym ci zależy. Wykorzystaj wtedy sprawdzone znajomości, snuj skomplikowane plany i działaj, a zdobędziesz upragnione stanowisko czy podwyżkę. Wiosenna pogoda skłaniać cię będzie do odpoczynku, dbania o zdrowie, ale także do miłosnej melancholii. Nie poddawaj się złym nastrojom, bo jeszcze dużo przed tobą. Randka z kimś tajemniczym będzie bardzo intrygująca, ale niczego nie przyspieszaj. Wszystko wyjaśni się w swoim czasie. Pod koniec maja wróci ochota na nowe miłosne przygody. Przyjazne ci znaki to Baran i Lew, uważaj na Strzelca ryzykanta.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
2, 3, 13
Maj ważne daty :
2, 15, 22, 23, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Finansowo zapowiada się dobry czas. Niespodziewany zastrzyk gotówki powiększy zasobność Twojego portfela. Pamiętaj jednak, że pieniądz to rzecz nabyta i warto je oszczędzać, bo dobra finansowa passa nie trwa wiecznie.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Kiedy wszystko ucichnie i się uspokoi, powinieneś odpocząć. Zdolność adaptacji będzie Twoim najlepszym atutem, podążaj więc za stworzoną już atmosferę. Wykaż się powagą, kiedy zostanie poruszona kwestia odpowiedzialności, a ciepłem, kiedy mowa o miłości. Wykorzystaj pierwszą połowę miesiąca, aby działać, gdyż później kontekst mniej będzie sprzyjać Twoim planom.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Wrzesień 2022

m iłość może sprawić, że oszalejesz. W tej kwestii szukasz jakichkolwiek wymówek, dzięki którym unikniesz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *