Horoskop Bliźnięta Luty 2023

Może być to dla Ciebie bardzo nieprzyjemny miesiąc, podczas którego zobaczysz rzeczy, których byłyś pewien, przekształcające się w miraże, najbardziej logiczne elementy pobite przez nieracjonalne zjawiska. Przejście Ryb do kilku planet może dorzucić do tego zamieszanie i niepokój, zarówno w umyśle, jak i w uczuciach. Warto więc wykorzystać pierwszą połowę miesiąca, kiedy Mars jest w Baranie, przyjaznym znaku, co dodaje energii i dynamizmu. Pomoże Ci to w podjęciu śmiałych inicjatyw, a z pomocą Jowisza, uda Ci się odnaleźć kompromisy, zwiększyć zasięg swoich działalności, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Pamiętaj jednak, by pozostać cały czas rozsądnym i kierować się logiką. Nie daj się kłamstwom, złudzeniom, fałszywym intuicjom, syrenom i jednorożcom, które kręcą się w Twoim niebie w tym miesiącu… Pełnia księżyca 19 lutego w gwiazdozbiorze Panny może być dla Ciebie szczególnie stresująca, skoncentruj się w tym dniu na indywidualnej pracy lub zdecyduj się na prawdziwe, ogromne porządki (dosłownie lub w przenośni)! Horoskop Bliźnięta Luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Luty 2023

Kwestie związane z pracą będą w tle, podporządkowane temu, co będzie się działo w twoim domu.
 
Radość Bliźniąt będzie związana z zadowoleniem jego bliskich.
Luty przyniesie Bliźniętom sukcesy zawodowe.
Szefostwo doceni twoje wysiłki, otrzymasz pochwały i gratulacje, na razie bez finansowych gratyfikacji, na które przyjdzie jeszcze czas.
Osoby poszukujące pracy (zwłaszcza zakochani) znajdą ją w końcówce miesiąca.
Gwiazdy dobrze wróżą twoim interesom.
W tym miesiącu nie podejmiesz żadnej niewłaściwej decyzji i dobrze, bo nie będzie to odpowiedni ku temu czas.
Planety spowolnią co prawda przepływ pieniędzy na interesujące cię konto, ale możesz być spokojny: zdążysz z opłatami na czas.
Twoja sytuacja finansowa będzie stabilna.
Podobno szczęście w miłości nie idzie w parze z pomyślnością w interesach, ale ty jesteś wyjątkiem od tej reguły.
W lutym twoje życie miłosne zakwitnie na nowo, a stałe i długoletnie związki przeżyją drugą młodość.
Randki będą na porządku dziennym.
Będziecie znowu cieszyć się sobą.
Dziecięcą radość dadzą wam małe rzeczy, uśmiechy, poprzytulanie i pocałunki.
Czułości zaznają również single, które znajdą nowego partnera na przyjęciu bądź uczelni.
Twoje zdrowie będzie w tym miesiącu dobre, a poprawi je zdobyta wiedza na temat zapobiegania chorobom i właściwego trybu życia.
Będziesz przestrzegać ścisłej diety i stosować się do dopasowanego do twej kondycji oraz potrzeb programu fitness.

Miłość

Niebo jest burzliwe, między wpływami podczas pierwszej połowy, pełnymi wolności, innowacji i ekspansji, a drugą połową, przynoszącą mgłę i zamieszanie. Wenus przejdzie 2 lutego do Koziorożca, co przyniesie trochę stabilności, a może nawet romantyczności.

Rodzina i Relacje

1 lutego Merkury, władca waszego znaku, wróci do ruchu prostego, łatwiej więc będzie podejmować decyzje i się ich trzymać, znów będziecie mogli kupować sprzęt elektroniczny i komunikacyjny bez obaw, że się szybko popsuje i trzeba go oddać do serwisu.
Do 11 lutego Merkury przebywa w uczuciowym znaku Raka, będziecie więc skłonni do wyznań i gotowi tworzyć emocjonalne związki. Słońce, przebywające w przyjaznym znaku Lwa do 23 lutego, zapewni wsparcie energetyczne, zachęci do zabawy i sprawiania sobie przyjemności. Między 4 a 10 lutego nadejdą szczęśliwe i radosne dni, nawiążecie ciekawe znajomości, zejdziecie się z kimś na stałe, wybierzecie się w podróż lub zakochacie się bez pamięci – wszystko za sprawą przynoszącego wielkie powodzenie trygonu Słońca w Lwie do Jowisza w Strzelcu, konfiguracji, która zdarza się raz na 12 lat.
Zaraz potem Wenus utworzy uszczęśliwiający trygon z Jowiszem, warto na te dni zaplanować ważne wydarzenia, takie jak zaręczyny, śluby, chrzciny lub rozpoczynanie ważnych, zwłaszcza międzynarodowych, projektów. Powiodą się podróże zagraniczne, szczególnie w towarzystwie osób bliskich sercu.
Pełnia w znaku Wodnika, do której dojdzie 15 lutego, wywoła nerwowy niepokój, zwłaszcza, że towarzyszyć jej będzie kwadratura Merkurego do Urana, szybko jednak się okaże, że nie warto tracić energii na nic nieznaczące i szybko przemijające spory.
Już 20 lutego Merkury w Lwie utworzy trygon do Jowisza, ułatwiając porozumienie i przynosząc szczęśliwe zbiegi okoliczności. 23 lutego Słońce opuści rozrywkowego Lwa i wkroczy do pracowitej oraz zapobiegliwej Panny, natomiast 29 lutego dołączy do niego Merkury, energie skierujecie na porządki w domu i w pracy, niektóre Bliźnięta postanowią zakończyć okres urlopowy i skupić się na zawodowych zadaniach.
W ostatnim tygodniu lutego wiele będzie się działo, gdy planety w Pannie jedna po drugiej – Wenus, Słońce, Mars oraz Merkury, tworzyć będą trygon z przynoszącym niespodzianki Uranem w Byku, czas otworzyć się na to, co nowe i oryginalne.

Kariera i pieniądze

Zapragniesz chwili świętego spokoju i poczujesz się zmęczony przymusem ciągłego zajmowania się cudzymi sprawami. Poleż na kanapie i nabierz pozytywnej energii, bo pod koniec miesiąca wydarzenia znów przyspieszą. Pierwszą połowę lutego wykorzystaj na naukę czy zaległości, a najlepiej odpocznij od nowych obowiązków. Uważaj też na zdrowie i ubieraj się ciepło na romantyczne randki, bo zdrowie będzie wymagać troski. W miłości stabilnie, ale wcale nie nudno. Partner teraz we wszystkim ci pomoże. Otaczaj się przyjaciółmi, zwłaszcza jeśli jesteś samotny. W ich towarzystwie możesz spotkać osobę, która na dłużej zagości w twoim sercu. Po 19.02 możliwa miłosna niespodzianka. Wtedy też nadejdzie czas na sukcesy w pracy. Słońce pomoże ci wyprzedzić zawodową konkurencję i wykazać się dodatkowymi umiejętnościami. Sprzyjające ci znaki to Baran i Koziorożec, z nimi będziesz się świetnie czuć. Unikaj nerwowego Skorpiona, który lubi niekończące się dyskusje i poprawia wszystko, co zrobisz.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
1, 4, 12
Luty ważne daty :
2, 5, 12, 27, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Zastanów się nad tym, czy planowana przez Ciebie od dawna przeprowadzka nie jest mimo wszystko przedwczesna, a decyzja o niej pochopna. Gwiazdy radzą, być wziął pod uwagę, czy lepszą opcją nie będzie remont mieszkania, w którym obecnie rezydujesz.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Niebo Cię nie oszczędza i przynosi Ci wiele sprzecznych wpływów. Uda Ci się jednak iść na przód i dojść do pewnej mądrości w relacjach z innymi.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Wrzesień 2022

m iłość może sprawić, że oszalejesz. W tej kwestii szukasz jakichkolwiek wymówek, dzięki którym unikniesz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *