Horoskop Bliźnięta Listopad 2022

Czeka Cię miesiąc pełen działania i wydajności! Kwestie zawodowe zostaną wzmocnione przez Słońce w Skorpionie do 23 listopada oraz przez Twoją ulubioną planetę Merkury w ciągu całego miesiąca! Twój umysł będzie działać z prędkością światła, aby rozwinąć kwestie zawodowe lub rozwikłać problem zdrowotny. Mars od 19 listopada doda Ci jeszcze więcej energii. Warto wykorzystać ją w konstruktywny sposób. Jowisz, wciąż zwrócony w stronę Twojego Słońca, zachęci Cię do podpisania pewnych umów lub do zrobienia ważnego kroku do przodu. Neptun obdarzy Cię większą empatią i rozbudzi w Tobie nowe powołanie, o którym coraz bardziej myślisz. Horoskop Bliźnięta Listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Listopad 2022

Pod koniec miesiąca Bliźnięta będą musiały godzić się na wiele kompromisów, bo to jedyna droga do osiągnięcia pożądanych rezultatów.
To będzie intensywny miesiąc w pracy, Bliźnięta poradzą sobie ze wszystkimi obowiązkami i zostaną docenione przez szefa.
Początek listopada będzie trudny, ale w jego drugiej połowie sytuacja finansowa znacznie się poprawi.
Niespodziewana premia lub wygrana w grach losowych pozwoli ci zaplanować ekstra wakacje w jakiś dalekim i egzotycznym miejscu.
Najlepszą inwestycją dla Bliźniąt w listopadzie będzie wydawanie pieniędzy na edukację.
Bliźnięta w związkach będą odczuwać presję ze strony partnera, który będzie namawiał do zmiany decyzji w ważnej życiowej sprawie.
Warto wziąć pod uwagę jego argumenty, ale decyzję powinna być samodzielna, inaczej będzie błędna.
Istotna dla Bliźniąt będzie ich przeszłość, gdyż skutki dawnych decyzji dadzą o sobie znać i negatywnie wpłyną na relację z bliskimi.
Uważaj na romanse w pracy, bo przez nie możesz stracić zatrudnienie!
Wpływ Marsa zmusza Bliźnięta  do szczególnej ostrożności, gdyż grożą im urazy.
Odpoczynek i minimalizacja stresów pomogą ci w utrzymaniu stanu zdrowia na zadowalającym poziomie, ale wizyta u lekarza czy homeopaty będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.
W listopadzie Bliźnięta powinny często sięgać po różnego rodzaju naturalne oleje.

Miłość

Od 23 listopada Słońce ożywi Twoje życie miłosne i dołączy do Wenus, która do 26 listopada doprowadzi do wielu radosnych chwil, jeśli jesteś w związku. Mars, planeta pożądania, w gwiazdozbiorze Wagi, rozbudzi w Tobie ducha walki i pożądanie. Wenus i Mars, w pięknym aspekcie do Twojego Słońca, mogą doprowadzić do wspaniałych chwil w tym miesiącu.

Rodzina i Relacje

Słońce w Skorpionie do 22 listopada skupi waszą uwagę na sprawach zdrowia, w tym samym znaku przebywa również władca Bliźniąt  Merkury, ale do 20-go porusza się biegiem wstecznym, więc wizyty u specjalistów, recepty i kontakty ze służbą zdrowia mogą napotkać trudności, trzeba się będzie nabiegać, coś poprawiać lub powtarzać, ale zdecydowanie jest to właściwy czas na kontynuowanie terapii, unikać natomiast trzeba rozpoczynania nowych spraw. 1 listopada do przeciwległego znaku Strzelca wkroczy Wenus i gościć w nim będzie do 26-go, przynosząc miłość, pieniądze i udane partnerstwo. Mars w Wadze do 19 listopada skieruje działania na rozwój hobby, zapoczątkuje romanse, skłoni do intensywniejszej dbałości o dzieci – powinniście jednak zachować daleko idącą ostrożność w pierwszej dekadzie miesiąca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Plutona, bo nadmierna presja może kogoś do was zniechęcić. Między 5 a 11 listopada Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do Neptuna pomoże rozwiązać zawodowe niedogodności albo przyczyni się do pozytywnego i trwałego zakończenia zdrowotnych problemów lub spraw związanych ze służbą zdrowia. 9 i 10 listopada Merkury w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do Plutona pomoże uporać się z nieterminową spłatą kredytu lub innymi finansowymi problemami. Najwięcej emocji czeka was od 11 do 15 listopada, podczas działania pełni Księżyca w znaku Byka, kiedy Merkury utworzy korzystne aspekty z Saturnem i Neptunem – słuchajcie intuicji, ale opierajcie się na faktach a nie na wyobrażeniach, wtedy uda się osiągnąć sukces w ważnej finansowej sprawie. Pamiętajcie, że do 20 listopada Merkury się cofa, nie podejmujcie więc ważnych, życiowych decyzji, dajcie sobie czas na przemyślenia i rozważenia wszystkich za i przeciw. 22 listopada Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, sprawy partnera okażą się więc priorytetowe. W trzeciej dekadzie miesiąca mogą dać o sobie znać problemy z żołądkiem lub z systemem trawiennym, na co wpłynie opozycja Marsa do Urana, jednak  ostatni tydzień listopada okaże się wyjątkowo przyjemny, kiedy w dniach 22-26 Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w przeciwległym znaku Strzelca, natomiast między 26 a 30 listopada, po zmianie znaku, połączy się trygonem z Uranem w Byku – czekają was miłe niespodzianki ze strony partnera oraz jakiś niespodziewany uśmiech losu.

Kariera i pieniądze

Jeśli znajdziesz czas na zastanowienie i chwilę refleksji, wtedy znajdziesz wyjście z kłopotów i odzyskasz wewnętrzną równowagę. Odpocznij, a poczujesz się weselszy i z optymizmem popatrzysz na świat. Chętnie wtedy pomożesz komuś, kto jest w gorszej od ciebie sytuacji. W pracy będzie więcej spokoju i będziesz miał wreszcie możliwość skupienia się na ważnych obowiązkach. W miłości spokojnie, ale w drugiej połowie listopada los może cię zaskoczyć nową znajomością. Ciekawe spotkanie po pewnym czasie może przerodzić się w dłuższą znajomość, a nawet romans. Nawet zamężne Bliźnięta będą walczyć z chwilową pokusą, a partner będzie trochę zazdrosny. Listopad sprzyja też sympatycznym wydarzeniom towarzyskim i rodzinnym. Dla rodziców gwiazdy zapowiadają szczęśliwe wydarzenia związane z dziećmi. Ich sukcesy wprawią cię w doskonały humor. Sprzyjające ci znaki to Baran i Skorpion, które mają podobne do twoich wartości i poglądy. Unikaj Ryb, które za wszelką cenę chcą zrealizować swoje ambitne pomysły.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
2, 3, 14
Listopad ważne daty :
4, 9, 10, 14, 20
Horoskop – uwaga specjalna:
Czas przeglądnąć szafę i zadbać o wygląd zewnętrzny. To ważne, jeśli chcesz zrobi na kimś wrażenie. Zapowiadają się zmiany w życiu towarzyskim, ale zadbaj, by nie czuć się wyobcowanym.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Pozytywne wpływy planet będą towarzyszyć Ci przez cały miesiąc i wzmocnią Twój dynamizm i wydajność. Pamiętaj jednak, że nic w nadmiarze nie jest dobre dla Twojego organizmu. Znajdź złoty środek!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Sierpień 2022

Kilka drobnych problemów administracyjnych lub opóźnień może w najlepszym razie nieźle Cię zirytować, w najgorszym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *