Horoskop Bliźnięta Lipiec 2022

Nie dajesz się przycisnąć do muru, nie pozwalasz na to, aby ktoś prawił Ci morały. Robisz wszystko, aby nie zostać wciągniętym w nieprzyjemne okoliczności. Dzięki temu wszystkiemu zyskasz znacznie więcej niż dumę. Na początku miesiąca będziesz mógł zmniejszyć ilość obowiązków, aby cieszyć się wspaniałym czasem w domu lub w Twoim sekretnym miejscu. Twoją siłą napędową będzie… wszystko to, co Cię inspiruje. Uda Ci się zapanować nad swoją niecierpliwością, ale nie nad wylewnym pokazywaniem uczuć. Horoskop Bliźnięta Lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Lipiec 2022

Chaos jest największym wrogiem Bliźniąt, dlatego ich terminarz powinien być szczegółowo rozpisany, godzina po godzinie.
Ważna w tym miesiącu będzie także zdolność pielęgnowania relacji i duchowe rozważania.
Dla osób dobrze zorganizowanych lipiec minie spokojnie, lecz Bliźnięta mające kłopoty z planowaniem mogą nie podołać obowiązkom i narazić się szefowi.
W każdej sytuacji istnieje rozwiązanie, dlatego w razie kłopotów nie panikuj, lecz racjonalnymi argumentami wytłumacz powody swojego roztargnienia.
Bliźnięta będące przedsiębiorcami czeka dobry czas na inwestowanie.
Ułożenie planet w lipcu nie będzie korzystne dla Bliźniąt.
Już na początku miesiąca mogą pojawić się kłopoty ze spłatą zobowiązań, ale najcięższy będzie ostatni tydzień lipca, kiedy pojawi się niespodziewany i duży wydatek.
Regularne oszczędzanie pomoże ci przetrwać ten czas, dlatego już dziś zacznij odkładać.
W lipcu 2022 Bliźnięta powinny pamiętać, że miłość jest nieprzewidywalna.
Po połowie miesiąca mogą zaskoczyć cię niespodziewane pretensje partnera lub kogoś z bliskiej rodziny.
Jeśli konflikt nie zostanie rozwiązany od razu, będzie stanowił problem przez długie miesiące.
Bliźnięta sfrustrowane sytuacją w swoich związkach będą skore do zdrad.
Single spod znaku Bliźniąt mają szansę poznać nowego partnera w środowisku pracy.
W lipcu stan zdrowia Bliźniąt poprawi się.
Szczególnie dobrze na samopoczucie i kondycję wpłynie detoksykacja oraz aktywny tryb życia.
Regularne ćwiczenia pomogą ci odzyskać młodzieńczą sprawność ciała, co przełoży się na dobre samopoczucie.
Bliźnięta zaniedbujące swoje zdrowie, unikające ruchu i niezdrowo odżywiające się, mogą mieć kłopoty z niedoczynnością tarczycy lub cukrzycą.

Miłość

Wenus w Twoim znaku na początku miesiąca zachęci Cię do wyrażania swoich emocji lub zadeklarowania swoich uczuć. Wykorzystaj ten pozytywny klimat na rozmowy i wymianę ciekawych pomysłów. Za kilka tygodni, Twoje najbliższe otoczenie będzie wymagało Twojej pełnej uwagi.

Rodzina i Relacje

Słońce w znaku Raka do 23 lipca skupi waszą uwagę na sprawach finansowych, związanych z potrzebami rodziny i domu. Zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 2 lipca, wzbudzi w was obawy o przyszłość finansową ważnego przedsięwzięcia. Również 2 lipca Mars opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, natomiast następnego dnia Wenus zawita do Raka zwiększając dochody i poprawiając sytuację materialną wielu Bliźniąt.
Horoskop radzi, aby ważne decyzje, szczególnie związane z komunikacją oraz zakupem sprzętu elektronicznego lub samochodowego, podjąć przed 8 lipca, dopóki Merkury biegnie ruchem prostym, ponieważ między 8 lipca a 1 sierpnia władca waszego znaku, pozostając w retrogradacji, utrudni rozpoczęcie nowych projektów i ważnych życiowych spraw.
Między 8 a 17 lipca planety utworzą szereg konfiguracji istotnych dla waszego stanu posiadania, to czas ważnych inwestycji i wprowadzania poprawek do projektów, które okażą się niezbyt dobrze przemyślane. Najpierw Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, przynosząc niespodziewane dochody, ale też większe niż zwykle wydatki. Jednocześnie Słońce ustawi się w opozycji do Saturna, wymuszając na was ograniczenia i oszczędności. Koniunkcja cofającego się Merkurego z Marsem w Lwie doprowadzi do sprzeczki z rodzeństwem lub sąsiadami – w wyniku kwadratury Marsa do Urana w Byku w niektórych przypadkach konflikt może zakończyć się zerwaniem na jakiś czas kontaktów, nie pozwólcie, aby sprawy materialne was poróżniły, utrudniając rozwój ważnych dla was więzi. Następnie Słońce utworzy opozycję z potężnym Plutonem oraz trygon z natchnionym Neptunem, co pozwoli rozwiązać wasze problemy finansowe, ale może się okazać, że trzeba sięgnąć do żelaznej rezerwy lub zaciągnąć kredyt. Napięte aspekty zakończy pełnia i zaćmienie Księżyca w Koziorożcu, do których dojdzie między 16 a 17 lipca, pozostańcie uważni i nie dajcie się ponieść nieracjonalnym emocjom, zbyt wiele macie do stracenia. Między 16 a 21 lipca Wenus utworzy aspekty z Saturnem, Neptunem oraz Plutonem, pojawi się okazja dodatkowego zarobku, znajdziecie też czas, aby zagłębić się w sprawy rozwijające wyobraźnię i wewnętrzną moc.
19 lipca Merkury wycofa się do kardynalnego znaku Raka, a 21 lipca dojdzie do ścisłej koniunkcji Merkurego retro z Słońcem – to ważny dzień, w którym możecie naprawić wszystkie popełnione wcześniej błędy i wykazać się dobrą wolą oraz profesjonalizmem. Po 23 lipca odetchniecie z ulgą i zaczniecie planować kolejne wyzwania, nadejdzie czas na krótkie i dalsze podróże oraz beztroskie wakacje, czemu sprzyja zarówno koniunkcja Merkurego z Wenus w rozrywkowym Lwie, jak i trygon Marsa do Jowisza. W ostatnich dniach miesiąca odkryjecie tajemnicę, jakaś wiadomość was zelektryzuje i zmieni podejście do niektórych osób.

Kariera i pieniądze

Lipiec będzie wesoły i udany. Nie dasz się żadnej chandrze, nacieszysz wakacjami, będziesz wesoły i niepokorny. Najlepszym odpoczynkiem okażą się spotkania z przyjaciółmi. Wyprawy do kina, na koncert lub na dłuższe wycieczki okażą się wspaniałą okazją do ciekawych rozmów, a nawet nawiązania kilku niezwykłych znajomości. W sprawach zawodowych zapowiada się trochę spokoju. Inwestuj teraz w swoje hobby, czytaj poważne artykuły i mądre książki. Rodzinne spotkania też będą spokojne i nie będziesz się buntować przeciwko pomysłom krewnych. Twoje relacje ze starszymi osobami bardzo się poprawią, bo chętnie o nie zadbasz. Pod koniec lipca staniesz się jednak nieco bardziej rozmarzony i zapominalski, także jeśli chodzi o obietnice złożone ukochanej osobie. Uważaj, bo możesz wywołać aferę przez nierozsądną krytykę czy zbyt pochopne działanie. Lepiej bądź troskliwy i uprzejmy, a wszystko będzie dobrze. Za to samotne Bliźnięta będą łamać serca. Nie flirtuj dla zabawy, bo potem ktoś będzie na ciebie porządnie obrażony. Przyjazne ci znaki to Lew i Strzelec, uważaj na marudzącego Raka.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
1, 2, 10
Lipiec ważne daty :
4, 7, 10, 21, 23
Horoskop – uwaga specjalna:
Będziesz przeżywać huśtawkę nastrojów. Nie pozwól jednak, by emocje przejęły nad Tobą kontrolę. Nie dopuść do tego zwłaszcza w rozmowach z ludźmi, którzy mają odmienne zdanie i nie zamierzają przyznać Ci racji dla świętego spokoju.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem czy samochodem, pamiętaj o przestrzeganiu prędkości, gdyż w innym wypadku możesz mieć do czynienia z policją. Jeśli masz wrażenie, że Twoje życie miłosne to nieustające szaleństwo, nie daj się ponieść fali. Płyń w dobrym kierunku.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Wrzesień 2022

m iłość może sprawić, że oszalejesz. W tej kwestii szukasz jakichkolwiek wymówek, dzięki którym unikniesz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *