Horoskop Bliźnięta Kwiecień 2023

Mars doda Ci pozytywnej energii już od 1 kwietnia (i nie, to nie Prima Aprilis). Ten tranzyt zwiększy Twojego ducha walki, co doprowadzi Cię do odkrycia nowych horyzontów, poznania nowych ludzi, doświadczenia nowych wydarzeń. Stanie się to również na planie intelektualnym od 16 kwietnia, kiedy Merkury dołączy do Barana i doprowadzi do płynności ruchu i szybkiego refleksu. Jest to idealny czas na podróżowanie, poznanie nowych osób i podpisywanie lukratywnych umów. Twój umysł jest pełen pomysłów, które trzeba będzie później przesortować w odpowiednim czasie. Będziesz mieć tendencję do zbyt szybkiego działania, co może doprowadzić do błędów i nerwowości. Uważaj więc, aby się nie przemęczyć. Niezależnie od przypadku, zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony przyjaciół. Pełnia księżyca 19 kwietnia zapowiada się uroczyście, dynamicznie i przyjaźnie, więc zorganizuj coś ciekawego! Pod koniec miesiącu, wejście Wenus do Barana zakończy ten miesiąc w prawdziwym stylu, Miiłość od pierwszego wejrzenia lub przypływ uczuć są niewykluczone. Horoskop Bliźnięta Kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Kwiecień 2023

To od postawy Bliźniąt zależy, jak rozwiąże się cała sytuacja.
Jeśli postara się i popracuje, to wyjdzie z kłopotów obronną ręką, jeśli nie zaangażuje się w działanie, to problemów będzie przybywać.
Ważna będzie staranność, pragmatyzm i skoncentrowanie.
W przeciwnym wypadku problemy odbiją się na finansach i to znacznie.
W pracy będzie spokój, nie szykują się żadne większe zmiany.
W połowie kwietnia będziesz mieć możliwość poprawienia swoich finansów.
Warto skorzystać z okazji, a zarobione pieniądze odłożyć, bo szykują się kłopoty finansowe lub duże wydatki.
Lepiej będzie zaoszczędzić i pomyśleć o przyszłości niż potem się zamartwiać.
Bliźnięta w stałym związku mogą przeżywać ciężkie chwile, nieporozumienia i żale, które narosły mogą doprowadzić do zerwania związku.
Problemy nie ominą także rodziców spod znaków Bliźniąt, którzy będą mieli nie lada problemy, żeby porozumieć się z dziećmi.
Jedynym dobrym rozwiązaniem na ten czas jest zachowanie cierpliwości i panowanie nad sobą.
Praca nad relacjami nie jest łatwa, ale może uratować rodzinę.
Kwiecień to czas, kiedy trzeba będzie zadbać o zdrowie.
Chociaż będziesz czuć, że jesteś w dobrej formie, to nie zaszkodzi trochę ruchu i zdrowe potrawy na talerzu.
W kwietniu Bliźnięta powinny unikać zabiegów chirurgicznych, będą się długo goić.
Zadbaj, by w twoim menu znalazły się cukinie, brokuły i pszenica to zapewni ci źródło energii niezbędne do działania.

Miłość

Ten miesiąc zaczyna się wejściem planety Mars do Twojego znaku na półtora miesiąca. Masz więc dużo czasu na to, aby uwieść, pokazać swoją osobowość, znaleźć wielką Miiłość, utrzymać ją lub nawet zmienić. Aby jednak podjąć dobrą decyzję, poczekaj trochę, aż wyjdziesz z obecnej emocjonalnej mgły.

Rodzina i Relacje

Do 23 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w życzliwym znaku Wagi, zajmować się będziecie wszystkim, co sprawia wam przyjemność, odwiedzając przy tym przyjaciół i znajomych. Warto skorzystać z szerokiej oferty artystycznych rozrywek, takich jak teatr, kino, wystawa, koncert czy opera. Bliźnięta posiadające dzieci poświęcą im więcej czasu niż zwykle, zachęcając je do rozwoju.
Merkury już 3 kwietnia opuści Wagę i wkroczy do wodnego znaku Skorpiona, zachęcając was do większej dbałości o zdrowie oraz skłaniając do poważniejszego podejścia do wielu spraw codziennych. Mars od 4 kwietnia zmobilizuje was do działania w kierunku rozwoju zainteresowań oraz nawiązywania kontaktów z dziećmi – okaże się, że wiele możecie ich nauczyć. Między 6 a 8 kwietnia opozycja Merkurego do Urana wywoła w was wzburzenie związane ze służbą zdrowia lub podwładni doprowadzą was szału, wskazane jest opanowanie emocji, bo niewiele zależy od was. Dodatkowo od 6 do 10 kwietnia kwadratura Słońca do Saturna utrudni sprawy urzędowe oraz te związane z ubezpieczeniami, niewskazane są w tym czasie finansowe spekulacje, starania o kredyt też możecie sobie odpuścić, zwłaszcza że urzędnicy oraz pracownicy bankowi nie będą wam przychylni.
Wiele będzie się działo miedzy 12 a 16 kwietnia, kiedy Słońce utworzy z jednej strony sekstyl z Jowiszem, z drugiej kwadraturę z Plutonem – czeka was walka, w której stawką jest duża wygrana, ale trzeba się zmierzyć z silną konkurencją, pomoże wam życzliwa osoba, ciesząca się dużym autorytetem, postawcie na partnerstwo, a dobrze na tym wyjdziecie. Najbardziej emocjonujące chwile przeżyjecie 13 i 14 kwietnia podczas pełni w znaku Barana, zobaczycie wtedy jasno, na kim możecie polegać.
Od 14 do 20 kwietnia Merkury utworzy szereg korzystnych aspektów z Saturnem, Neptunem i Plutonem, trzeba się będzie wykazać odwagą, konsekwencją i wytrwałością, aby wprowadzić w czyn swoje idee, słuchajcie intuicji, stąpajcie mocno po ziemi, nie pozwólcie wyprowadzić się w pole. Jest to dobry moment dla osób interesujących się każdym rodzajem dywinacji i przewidywania przyszłości. Bliźnięta borykające się z niewyjaśnionymi dolegliwościami mają szansę trafić na odpowiedniego terapeutę, który wybawi ich z problemu.
Zakochane Bliźnięta oraz osoby szukające swojej drugiej połówki przeżyją okres pełen wyzwań i ekscytacji między 20 a 26 kwietnia, kiedy podążająca za Merkurym Wenus w Skorpionie utworzy te same aspekty – wzrośnie namiętność przy jednoczesnej idealizacji partnera, zaznaczy się także potrzeba utrzymania związku za wszelką cenę. 23 kwietnia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Skorpiona, skupicie się na poprawie zdrowia i unormowaniu relacji z podwładnymi lub współpracownikami.
Ostatni tydzień miesiąca może przebiegać będzie burzliwie, bowiem kwadratura Marsa do Saturna oraz opozycja Słońca do Urana zapowiadają straty. Jedynie sama końcówka kwietnia okaże się korzystna dla spraw zdrowotnych oraz dla miłości, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Wenus w znaku Skorpiona.

Kariera i pieniądze

Staniesz się wymagający wobec siebie i bliskich. Mars w twoim znaku sprawi, że powiesz jasno, co ci się podoba, a co już nie. Możesz nawet krytykować wszystko i wszystkich. Uważaj jednak, bo choć będziesz czuć się bezkarny, to potem taka postawa może doprowadzić do tego, że nikt nie będzie chciał z tobą realizować żadnych projektów. Koleżanki też przestaną ci się zwierzać ze swoich problemów, więc lepiej powściągnij swoje zapędy, bo zostaniesz odcięty od informacji. Po prostu unikaj krytykowania, a zabierz się za konkretną pomoc, bo to ci lepiej się uda! W pracy za to większe sukcesy. Będziesz tak pracowity, że nawet szef będzie sam wyrzucał cię z biura po godzinach. Znajdź jednak czas, aby odpocząć i spotkać się z przyjaciółmi, bo inaczej pod koniec miesiąca dopadnie cię zniechęcenie. Od 17.04 możesz liczyć na dobre wiadomości z zagranicy, które poprawią ci humor i dodadzą życiowej energii. W Wielkanoc jednak znajdziesz czas dla rodziny i umocnisz ważne relacje. W miłości spokojnie, ale w drugiej połowie kwietnia przypadkowa rozmowa może być początkiem szalonego romansu. Przyjazne ci znaki to Rak i Strzelec, uważaj na czepialską Rybę.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
5, 10, 14
Kwiecień ważne daty :
10, 12, 14, 19, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Nie możesz uszczęśliwić wszystkich swoich bliskich, dlatego odpuść sobie i wreszcie odpocznij. Pomaganie innym to szlachetne zadanie, ale nie może odbijać się na Twoim zdrowiu. Jeśli nie zwolnisz tempa i nie zadbasz o siebie, widmo choroby stanie się bardzo realne.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie pozwól, aby niejasne lub niewykonalne pragnienia innych uniemożliwiały Ci utrzymanie autentycznych relacji. Miiłość to nie gra, czasami o tym zapominasz. Prowokacja ma swoje granice…

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Wrzesień 2022

m iłość może sprawić, że oszalejesz. W tej kwestii szukasz jakichkolwiek wymówek, dzięki którym unikniesz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *