Horoskop Bliźnięta Grudzień 2022

Skupisz się w tym miesiącu przede wszystkim na pracy i na innych. Do 10 grudnia uważaj na swoje zdrowie, na profesjonalne relacje i na swój sposób komunikowania. Merkury, Twoja planeta, w Skorpionie na początku miesiąca, może obdarzyć Cię dość ciętym językiem i powrócić do tematów tabu. Zbyt wiele rzeczy schowanych pod dywanem? Do 22 grudnia Słońce w Strzelcu sprawi, że druga osoba będzie w centrum Twojej uwagi. Warto więc działać w delikatny sposób. Niebo intensywnie wpłynie również na rzeczy związane z dziedzictwem, prawem, ale i sensualnością. Powoli idziesz w kierunku stabilności. Masz świetne oko do finansów innych osób. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w gwiazdozbiorze Byka sprawi, że czeka Cię dużo czasu na refleksję. Do widzenia, lekkość bytu! Horoskop Bliźnięta Grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Bliźnięta horoskop Grudzień 2022

Ich niekorzystne położenie sprowadzi na twoją drogę perfekcjonistów, osoby bardzo wymagające, lub przemądrzałe.
Będziesz musiał współpracować z nimi w nowym projekcie.
Będziesz mieć za to sporo szczęścia w miłości.
W związku prognozowane są zarówno miłosne uniesienia, jak i jednomyślność pomiędzy partnerami.
Ukochany/ukochana zadba, o to byś się nie nudził.
Będzie zabierać cię na spotkania ze znajomymi i randki.
Nie zabraknie ci ani romantyzmu, ani rozrywki.
W drugiej połowie miesiąca zadbaj o to, by żywa atmosfera i energia, którą posiadasz nie przyczyniła się do kłótni z partnerem.
Nadwyżkę energii spożytkuj w twórczy sposób, namaluj coś, napisz, uszyj (w zależności od posiadanego talentu).
Samotne Bliźnięta niestety nie spotkają w tym miesiącu nikogo interesującego.
Poświęć więcej uwagi swojemu zdrowiu, które zwłaszcza po 22 # Grudzień będzie delikatne i słabe.
Dobrze się odżywiaj i staraj się wysypiać.

Miłość

Czeka Cię intensywny, być może nawet zbyt intensywny miesiąc w tej kwestii. Nie jesteś do tego przyzwyczajony, możesz więc poczuć się niekomfortowo aż do 20 grudnia. Zmieni się to jednak wraz z przejściem Wenus do gwiazdozbioru Wodnika. Z kolei Mars w Skorpionie zwiększy Twoje pożądanie i libido.

Rodzina i Relacje

Słońce w Skorpionie do 22 grudnia skupi waszą uwagę na sprawach zdrowia, w tym samym znaku przebywa również władca Bliźniąt  Merkury, ale do 20-go porusza się biegiem wstecznym, więc wizyty u specjalistów, recepty i kontakty ze służbą zdrowia mogą napotkać trudności, trzeba się będzie nabiegać, coś poprawiać lub powtarzać, ale zdecydowanie jest to właściwy czas na kontynuowanie terapii, unikać natomiast trzeba rozpoczynania nowych spraw. 1 grudnia do przeciwległego znaku Strzelca wkroczy Wenus i gościć w nim będzie do 26-go, przynosząc miłość, pieniądze i udane partnerstwo. Mars w Wadze do 19 grudnia skieruje działania na rozwój hobby, zapoczątkuje romanse, skłoni do intensywniejszej dbałości o dzieci – powinniście jednak zachować daleko idącą ostrożność w pierwszej dekadzie miesiąca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Plutona, bo nadmierna presja może kogoś do was zniechęcić. Między 5 a 11 grudnia Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do Neptuna pomoże rozwiązać zawodowe niedogodności albo przyczyni się do pozytywnego i trwałego zakończenia zdrowotnych problemów lub spraw związanych ze służbą zdrowia. 9 i 10 grudnia Merkury w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do Plutona pomoże uporać się z nieterminową spłatą kredytu lub innymi finansowymi problemami. Najwięcej emocji czeka was od 11 do 15 grudnia, podczas działania pełni Księżyca w znaku Byka, kiedy Merkury utworzy korzystne aspekty z Saturnem i Neptunem – słuchajcie intuicji, ale opierajcie się na faktach a nie na wyobrażeniach, wtedy uda się osiągnąć sukces w ważnej finansowej sprawie. Pamiętajcie, że do 20 grudnia Merkury się cofa, nie podejmujcie więc ważnych, życiowych decyzji, dajcie sobie czas na przemyślenia i rozważenia wszystkich za i przeciw. 22 grudnia Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, sprawy partnera okażą się więc priorytetowe. W trzeciej dekadzie miesiąca mogą dać o sobie znać problemy z żołądkiem lub z systemem trawiennym, na co wpłynie opozycja Marsa do Urana, jednak  ostatni tydzień grudnia okaże się wyjątkowo przyjemny, kiedy w dniach 22-26 Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w przeciwległym znaku Strzelca, natomiast między 26 a 30 grudnia, po zmianie znaku, połączy się trygonem z Uranem w Byku – czekają was miłe niespodzianki ze strony partnera oraz jakiś niespodziewany uśmiech losu.

Kariera i pieniądze

Grudzień będzie udany. Znajdziesz wreszcie czas, aby w spokoju przemyśleć wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach. Odróżnisz sprawy ważne od tych, którymi wcale nie warto się zajmować. Uporządkujesz swoje sprawy i znajdziesz dobre rozwiązanie problemów, a w Święta wreszcie trochę odpoczniesz. Szczęście ci sprzyja, choć od ryzykownych spraw będziesz trzymać się z daleka. Grudzień to dobry czas dla miłości, ale nie umawiaj się z osobami o złej reputacji. Plotki i domysły, jakie inni będą mieli na wasz temat, mogą wydać ci się krzywdzące. Podczas internetowych randek zachowaj teraz szczególny rozsądek! Niezwykła osoba może w realu wyglądać zupełnie inaczej, niż się reklamowała. Potrzebujesz też więcej odpoczynku i snu. Twoja odporność będzie teraz mniejsza, dbaj więc aby się nie wychłodzić. Także sport i długie spacery przestaną cię kusić. A po Świętach daj sobie trochę wolnego od domowych obowiązków! Znajdź czas na odpoczynek i relaks, zajmij się wreszcie swoimi sprawami. Sprzyjające ci znaki to Strzelec i Ryby, uważaj na Wagę ryzykantkę.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
4, 7, 11
Grudzień ważne daty :
5, 6, 9, 24, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
W połowie miesiąca problemy finansowe odejdą w niepamięć. Zmartwienia i sytuacje, które spędzały ci sen z powiek skończą się i odetchniesz.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Rozpiera Cię w tym miesiącu nieskończona energia. Pamiętaj jednak, że nie wszystko da się kontrolować i przewidzieć. Znajdź też kilka chwil na zabawę, będzie to świetna okazja na spędzenie czasu wśród najbliższego otoczenia i na relaks!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Bliźnięta Sierpień 2022

Kilka drobnych problemów administracyjnych lub opóźnień może w najlepszym razie nieźle Cię zirytować, w najgorszym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *