Horoskop Baran Styczeń 2023

Na początku miesiąca, Słońce w połączeniu z Saturnem i Koziorożcem może spowolnić niektóre postępy. Nie musisz jednak niczego robić na siłę : jest to stosunkowo tymczasowe, a Twoja postawa może tylko pogorszyć napiętą już sytuację. W ciągu tygodnia od 4 stycznia Merkury wejdzie w gwiazdozbiór Koziorożca, co wymaga od Ciebie więcej spokoju i obiektywnego podejścia, zwłaszcza wobec Twoich pomysłów i relacji z innymi: czasami bywasz zbyt spontaniczny, powinieneś nauczyć się również ugryźć od czasu do czasu w język, zanim powiesz coś głupiego, co może skrywdzić bliskich. Podczas drugiego tygodnia stycznia, niebo rozchmurzy się, dodając Ci więcej swobody oraz otwierając przed Tobą wachlarz pełen nowych wyzwań. Będzie to jeszcze bardziej podkreślone, dzięki planecie Mars obecnej w Twoim gwiazdozbiorze, w harmonii w Jowiszem w gwiazdozbiorze Strzelca. Twoje działania nabiorą na sile, niektóre z nich zwiększą możliwości za granicą lub na wyższych szczeblach społeczeństwa. Pamiętaj, że „cierpliwość i czas tworzą więcej niż smutek i wściekłość” (Jean de La Fontaine). Horoskop Baran Styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Baran horoskop Styczeń 2023

W domu też będzie dużo się działo, a wieści, jakie przyjdą po 20. stycznia będą bardzo zaskakujące.
Na wiele spraw będą miały wpływ decyzje innych.
Partner będzie wspierać twoje plany i inwestycje, a to upewni cię w słuszności działań.
W styczniu osoby spod znaku Barana nie będą się musiały bać o finanse, wszystko będzie się układać bardzo dobrze i po ich myśli.
W styczniu Barany będą chciały pokazać, że nie są tylko gołosłownymi romantykami, ale też potrafią wiele zrobić.
Zajmą się obiecywanymi naprawami i rzeczami, które odkładali, mimo że ktoś ich o to prosił.
W domach będzie panowała bardzo dobra atmosfera.
Single w styczniu będą rozglądać się za drugą połową, ale na próżno.
To nie czas na związki i zakładanie rodziny.
Początkowo zgrane pary z czasem odkryją, że znacznie więcej je różni niż łączy.
Wyjdą na jaw nieprzyjemne sekrety.
Stres będzie doskwierał w styczniu Baranowi i może prowadzić do wielu kłopotów ze zdrowiem.
Nie lekceważ znaków, jakie daje ci organizm zadbaj o odpowiednią dietę i nawodnienie.

Miłość

W ciągu tych pierwszych dni w roku, Niebo zachęci Cię do skupienia się bardziej na pracy niż na kwestii miłosnej. Ale już od 7 stycznia, Wenus otworzy Ci oczy i serce w kierunku szerszego wymiaru miłości lub w dokonaniu zmiany w związku.

Rodzina i Relacje

Słońce w kardynalnym znaku Raka do 23 stycznia nie pozwoli wam zapomnieć o sprawach rodzinnych, już 2 stycznia nastąpi zaćmienie Słońca w Raku, początek miesiąca może więc łączyć się z gorszym samopoczuciem niektórych Baranów, szczególne uwikłanych w domowe oraz zawodowe problemy, rozpocznie się dla was czas intensywnego zabiegania o podstawy egzystencji. Tego samego dnia Mars opuści emocjonalnego Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, co powinno przez kolejne dwa miesiące napełnić was energią i chęcią do zabawy. Również Wenus 3 stycznia zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, w którym czuje się znakomicie, możecie więc spodziewać się wielu imprez i spotkań rodzinnych, które jednak wywołają więcej stresów, niż się spodziewaliście.
Pomiędzy 8 a 17 stycznia dojdzie do szeregu układów planetarnych, które sprawią, że to, co na początku wydawało się przyjemne, wzbudzi nadmierne emocje ze względu na ograniczenia, jakie się z tym wiążą. Z jednej strony 8 stycznia Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, czekają was więc wizyty niezapowiedzianych gości lub zapragniecie upiększyć swoje miejsce zamieszkania – wiązać się to będzie z koniecznymi wydatkami, na które nie jesteście przygotowani. 8 i 9 stycznia Słońce utworzy opozycję z Saturnem, wasze oddanie sprawom zawodowym nie będzie w domu zbyt dobrze widziane. W tym samym czasie Merkury cofając się utworzy koniunkcję z Marsem w Lwie, powrócą więc konflikty i nieporozumienia z dziećmi lub osobami, za które jesteście odpowiedzialni. 10 i 11 stycznia Mars utworzy bardzo energetyczną, a w niektórych przypadkach wręcz niebezpieczną, kwadraturę z Uranem, natomiast Słońce połączy się trygonem z niepewnym Neptunem – niektóre sprawy związane z przyjaźnią lub biznesowymi układami zakończą się definitywnie i tylko od was zależy, czy potraficie na tym skorzystać i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Między 12 a 15 stycznia pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do Plutona, zostaniecie poddani próbie, ktoś w pracy zacznie na was wywierać presję, panujcie nad emocjami, ponieważ 16 stycznia dojdzie do pełni w Koziorożcu, połączonej z zaćmieniem Księżyca – zobaczycie bardzo dokładnie wszystkie gierki i układy oraz zobowiązania zawodowe, uważajcie, bo możecie stracić panowanie nad sobą i „wylać dziecko z kąpielą”. Między 16 a 21 stycznia Wenus utworzy opozycję z Saturnem, trygon z Neptunem, a następnie opozycję z Plutonem – niektóre związki mogą przezywać kryzys, bo marzenia zmierzą się z realną rzeczywistością, a nie każdy potrafi to zaakceptować.
Po 23 stycznia sytuacja zmieni się diametralnie, Słońce wkroczy do przyjaznego Lwa, ostatni tydzień miesiąca to znakomity moment na wakacje, zwłaszcza, że Wenus utworzy koniunkcję z Merkurym, a Mars trygon z Jowiszem, spodziewajcie się dobrej zabawy i przyjemnej podróży. W ostatnich dniach stycznia liczcie się z większymi niż zwykle wydatkami, ale to normalne na wakacjach.

Kariera i pieniądze

Mars w twoim znaku doda ci energii. Działaj i nie przejmuj się, co mówią o tobie inni. Styczeń będzie sprzyjać szalonym wyjazdom i przygodom. Być może ktoś, z kimś kiedyś wiele cię łączyło da ci znak i wasza znajomość odżyje na nowo. Uważaj tylko, aby twoim miłosnym planom nie zaszkodziły plotki. Nie zwierzaj się zazdrosnym przyjaciółkom, a nikt nie popsuje ci nastroju. W pracy pamiętaj o swoich obietnicach, a wiele trudnych spraw zacznie układać się po twojej myśli. W razie problemów zaufaj starszym współpracownikom. Ich doświadczenie okaże się bardzo pomocne. Od 20.01 zabierz się za porządki. W pracy wyplączesz się z układów i zależności, które nie są ci do niczego potrzebne. Problemy przestaną ci doskwierać, a wrogowie chętnie wyciągną rękę na zgodę. Pod koniec stycznia na dobre pochłoną cię sprawy związane z miłością. Nie oszczędzaj na tym, co dla ciebie ważne, bo musicie teraz być razem. Podróż we dwoje sprawi, że znów uwierzysz w romantyczną miłość. Jeśli jesteś samotny, to masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego dzięki dyskretnemu pośrednictwu dobrych przyjaciół. Przyjazne ci znaki to Byk i Koziorożec, uważaj na upartego Wodnika.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
3, 7, 11
Styczeń ważne daty :
6, 19, 21, 26, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
W najbliższym czasie sprawy finansowe będą na bardzo dobrym poziomie. To bardzo dobry czas na inwestowanie i pomnażanie kapitału. Nie bój się śmiałych decyzji.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Ten początek roku zapowiada się aktywnie i obiecująco, tak, jak lubisz. Skorzystaj z takiego układu gwiazd, aby zrobić postępy w kierunku Twoich celów, zarówno zawodowych, społecznych, jak i miłosnych. Niebo Cię wspiera, więc działaj!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Baran Wrzesień 2022

Wenus w Pannie nie ułatwi Ci życia w tym miesiącu – podjęte przez Ciebie decyzje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *