Horoskop Baran Październik 2022

Drogi Baranie, Mars w gwiazdozbiorze Wagi może hamować Twoją dynamiczną naturę. A mimo to, w okolicach 8 października, Twoje ambicje mogą przerosnąć Twoje marzenia. Otrzymujesz wsparcie w każdej dziedzinie życia, niezależnie od tego, czego się podejmiesz. Twój duch walki wysunie się na pierwszy plan. Tak, jak zwykle, nie pozwolisz niczemu ani nikomu się prześcignąć. To Twój show! To przede wszystkim rodzina będzie stała za Tobą plecami. Dla Ciebie, wartości związane z rodziną są tak ważne, że nie zrobisz nic bez zgody jej członków. Więzi z najbliższymi wzmocnią się, nic Wam w tym nie przeszkodzi. Ogólna atmosfera jest pozytywna, szczęście leży po Twojej stronie. Być może zdecydujesz się na mały wyjazd w gronie przyjaciół, aby nacieszyć się ich obecnością? Nie trać swoich priorytetów z oczu, nawet jeśli czasami myślisz o rezygnacji. Horoskop Baran Październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Baran horoskop Październik 2022

Jeśli się postarasz, nie tylko wyjdziesz na prostą, ale zrobisz też dobre wrażenie na szefie.
Do połowy miesiąca lepiej zachować ostrożność i nie podejmować ważnych decyzji, które mogą wpłynąć na życie.
W związkach Barany będą przechodzić trudności, nie będą to wielkie dramaty, ale drobiazgi, które skutecznie zepsują dobrą atmosferę.
Warto wyjść z inicjatywą i nie szukać powodów do kłótni.
Czasem lepiej obrócić coś w żart niż toczyć spory.
Barany, które jeszcze nie mają nikogo na stałe, wdadzą się w romans.
Poszukiwania drugiej połowy zwiodą ich i mimo dobrych chęci i otwartości, pojawią się problemy nie do pogodzenia.
Lepiej spotkać się z przyjaciółmi, to nie jest dobry czas na randki.
Biorąc pod uwagę, że będzie to pracowity miesiąc, warto zadbać, by w diecie znalazły się produkty, które dają długie uczucie sytości.
Pełne zboża i dobrej jakości mięsa powinny zapewnić Barana siłę do codziennych obowiązków.

Miłość

Po nieco destabilizującym okresie w miłości, wracasz do większej pewności siebie. Wenus w Wadze wzmocni Twój uwodzicielski charakter. Zdecydujesz się na szczerość i powiesz wybranej osobie o swoich uczuciach. Szukasz przede wszystkim równowagi, działając według swoich najważniejszych wartości. Wokół Ciebie panuje delikatna i harmonijna atmosfera.

Rodzina i Relacje

Do 23 października Słońce w przeciwległym znaku Wagi zachęci was do rozwoju wszelkich kontaktów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Miłość zagości w życiu niejednego Barana, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, dopóki Wenus przebywa w Wadze. Kiedy 4 października Mars zmieni znak, opuści zapracowaną Pannę, a wkroczy do zalotnej Wagi, zaroi się od zaręczyn, wyznań miłosnych lub szalonych imprez, na których możecie nawiązać interesujące znajomości, zainicjować romans, stracić głowę dla osoby pełnej seksu lub po prostu zabawić się na całego. Między 4 a 8 października miejcie szczególnie szeroko otwarte oczy, bo macie szansę spotkać miłość życia.
Sprawy zawodowe natomiast napotkają na trudności między 6 a 10 października, kiedy Słońce utworzy kwadraturę zarówno z Saturnem, jak i Węzłami Księżycowymi – pomimo starań z waszej strony porozumienie okaże się niemal niemożliwe, zwłaszcza dotyczące spraw finansowych, poczujecie się zależni od partnerów, co utrudni wam właściwe działanie. Opozycja Merkurego w Skorpionie do Urana w Byku wprowadzi zamieszanie i nerwowość w temacie posiadania, a kontakty z bankami wyprowadzą was z równowagi. Od 4 października Mars w przeciwległym znaku Wagi skłoni was do zajmowania się umowami i sprawami partnera, co wzbudzi irytację, ponieważ Barany najbardziej lubią zajmować się inicjowaniem własnych działań. Między 12 a 16 października Słońce utworzy sekstyl z Jowiszem w Strzelcu, to znakomity moment, aby oderwać się od wszystkiego i wybrać się z ukochaną osobą na krótki urlop, zwłaszcza że zawodowe intrygi i przepychanki pozbawią was energii i zmuszą do pracy ponad siły.
13 października pełnia Księżyca w waszym znaku zwiastuje konflikt interesów, zastanówcie się dobrze na czym wam najbardziej zależy, zanim podejmiecie decyzję – czasem trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy wolimy mieć rację, czy szczęśliwy związek lub opłacalną pracę. Barany starające się o kredyt przeżyją w tym czasie trudne chwile, bo żeby go uzyskać, trzeba się będzie bardzo postarać.
Między 16 a 20 października Merkury w Skorpionie utworzy najpierw trygon z Neptunem, a następnie sekstyl z Plutonem, nie dajcie się oszukać, trzymajcie się realiów i słuchajcie tego, co podpowiada wam intuicja, wtedy otrzymacie szansę zrealizowania marzeń. Pełne romantyzmu i namiętności chwile czekają was między 20 a 26 października, kiedy Wenus w Skorpionie utworzy korzystne aspekty z Saturnem, Neptunem i Plutonem, to również dobre dni dla wszelkich inwestycji i transakcji finansowych. 23 października Słońce opuści przeciwległy znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, skupicie się więc na rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z bankami, ubezpieczeniami i zarządzaniem wspólnymi zasobami. Ostatni tydzień miesiąca może być trudny za sprawą kwadratury Marsa do Saturna, nie walczcie o sprawy, które i tak są przegrane.

Kariera i pieniądze

Mars radzi ci nie przejmować się tym, na co nie masz wpływu. Zajmij się sportem, przemebluj mieszkanie i nie oglądaj się na innych. Jeśli się zdenerwujesz, to lepiej od ciebie uciekać! Będziesz bardzo zasadniczy, a nawet despotyczny. W miłości unikaj rozmów na trudne tematy. Jeśli twój partner od jakiegoś czasu nie zgadza się z tobą w ważnych sprawach, nie atakuj go, tylko spokojnie wyjaśnij mu swój punkt widzenia. W ten sposób unikniesz miłosnych kłopotów. W pracy będziesz robić wszystko szybciej, lepiej i sprawniej niż inni. Trudno będzie za tobą nadążyć. Jeśli tylko się postarasz, osiągniesz bardzo dużo. Nie rozkazuj tylko ludziom, którzy mają więcej doświadczenia od ciebie i nie kłóć się o drobiazgi. Od 23.10 zrobi się spokojniej. Możesz wtedy liczyć na pomoc przyjaciół w pewnej bardzo ważnej dla ciebie sprawie. Sprzyjające ci znaki to Bliźniak i Waga, z nimi odpoczniesz. Unikaj Panny, która wszystkich krytykuje i poprawia.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
3, 6, 8
Październik ważne daty :
2, 6, 9, 12, 20
Horoskop – uwaga specjalna:
Wreszcie musisz zdobyć się na szczerość i zmienić swoje podejście do osób, które nazbyt narzucają Ci się ze swoim życiem. Jeśli nie chcesz, nie musisz wysłuchiwać żali i plotek, a także bardzo osobistych zwierzeń. Takim osobom otwarcie powiedz, że nie masz ochoty tyle wiedzieć o ich życiu, a takie pogaduszki tylko marnują Twój cenny czas.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Dla Ciebie uczciwość i szczerość to najważniejsze wartości w miłości. Stawiasz na te cechy, pragnąc pokazać swój prawdziwy charakter. W tym miesiącu szczęście i sukces idą w parze, nie pozwól im uciec!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Baran Sierpień 2022

Jeżeli czegoś konkretnie pragniesz, jest to idealny czas, aby po to sięgnąć. Planety sprzyjają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *