Horoskop Baran Marzec 2023

Merkury zbliża się wielkimi krokami do Twojego znaku, ale od 6 marca przejdzie do gwiazdozbioru Ryb. Zacznie ruszać się na nowo dopiero 28 marca, aby 17 kwietnia wkroczyć w rezultacie do Twojego gwiazdozbioru… W programie więc opóźnienia, wpadki, nieporozumienia i podziały. Czeka Cię dużo stresu, gdyż możesz poczuć, że masz związane ręce przez taki układ planet. Niebo faktycznie Ci nie sprzyja w tym miesiącu. Mars w gwiazdozbiorze byka nie pomoże Ci w podjęciu inicjatyw, chyba że w kwestiach finansowych. Przynajmniej w życiu uczuciowym jest wszystko w porządku, poszerzysz swoje grono przyjaciół i znajdziesz czas, aby utrzymać relacje z najbliższymi. Uran zostawi Twój znak 11 marca, co obiecuje Ci więcej spokoju i stabilności związanej z kwestiami z ostatnich lat, które w większości były dość szalone. Horoskop Baran Marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Baran horoskop Marzec 2023

W marcu umiejętności społeczne będą ważniejsze niż ciężka praca, dlatego współpracuj, a uda ci się dojść do dobrobytu.
Barany powinny w marcu przemyśleć sens swojej dotychczasowej pracy i przeanalizować opcję zmiany pracodawcy, a nawet branży.
Układ gwiazd sprawi, że Barany mają dużą szansę na zdobycie dodatkowych pieniędzy.
Dobrze będzie rozważyć wyjazd zagranicę, co pomoże ci zgromadzić oszczędności na trudniejsze czasy.
Wszystkie zaplanowanie inwestycje należy wykonać do końca miesiąca, ponieważ po tym czasie układ Merkurego niekorzystnie się zmieni.
W pierwszym tygodniu marca 2023 warto skupić się na budowaniu nowych relacji miłosnych.
Kompromisy są konieczne, jeśli zależy ci na rozwoju znajomości.
Barany powinny także poświęcić czas na przeanalizowanie swoich kontaktów towarzyskich i wyeliminowanie niepotrzebnych przyjaźni.
Zdrowie Barana w marcu będzie doskonałe.
Choć nie grożą ci żadnego choroby, warto pomyśleć o walce z nałogami i niezdrowymi nawykami, co przyniesienie tylko poprawę kondycji, ale także emocjonalną stabilność.

Miłość

Wenus wkroczy do gwiazdozbioru Wodnika 2 marca, co mimo panującej nieprzyjemnej atmosfery, wprowadzi trochę urozmaicenia w relacjach z innymi, zwłaszcza z przyjaciółmi. Masz czas do 26 marca, aby wykorzystać ten pozytywny wpływ.

Rodzina i Relacje

Słońce tranzytuje znak Panny do 23 marca, skupiając waszą uwagę na sprawach zdrowia oraz współpracy z podwładnymi, przez pierwszy tydzień miesiąca towarzyszyć mu będzie w koniunkcji Mars, władca waszego znaku, zaczniecie więc nadrabiać wakacyjne zaległości i z ogromną energią zabierzecie się do pracy.
Przez pierwsze 3 tygodnie marca czas sprzyja intensywnemu porządkowaniu, wyrzućcie ze swego życia wszystko, co się zużyło lub spełniło swoją funkcję. Dobrze wam zrobi oczyszczenie organizmu z zaległych toksyn i produktów przemiany materii, a także rozpoczęcie nowej diety, której celem będzie poprawa zdrowia. W pracowitej Pannie przebywa również Wenus i Merkury, wszystkie planety są w bliskiej odległości i poruszając się przez pierwszą połowę miesiąca tworzą trygony najpierw do Saturna, a następnie kwadratury do Jowisza – oznacza to, że promowana będzie sumienność, uważność, konsekwencja i samoograniczenie, na cenzurowanym natomiast znajdzie się nadmiar praktycznie w każdej dziedzinie. Starajcie się zachować umiar, uporządkujcie przestrzeń wokół siebie, unikajcie pośpiechu, postawcie na pracowitość, a miesiąc zaliczycie do udanych. Stellum planet w Pannie utworzy też opozycję do Neptuna, trzeba więc będzie wybrać między pociągającą sferą iluzji i niepewności, a praktycznym podejściem do rzeczywistości, układ horoskopu zaleca trzymanie się faktów, a nie wyssanych z palca historii. Niektóre Barany odczują ten układ jako konieczność walki z chorobami cywilizacyjnymi oraz immunologicznymi. Dbajcie o czworonożnych przyjaciół, bo nękać ich mogą różne niewyjaśnione dolegliwości. W pracy nadmiar obowiązków może odbić się na zdrowiu, starajcie się więc nie przejmować tym, na co nie macie wpływu.
Pełnia w znaku Ryb w kwadraturze do Jowisza w Strzelcu, do której dojdzie 14 marca, uświadomi wam dziedziny, do których powinniście wprowadzić dyscyplinę i system ograniczeń. Tego samego dnia Wenus wraz z Merkurym w koniunkcji opuszczą zapracowaną Pannę i wkroczą do towarzyskiej Wagi, zaczniecie w większym stopniu korzystać z uroków życia, umawiać się na randki i nawiązywać miłosne relacje, a umowy międzyludzkie nabiorą znaczenia.
Mars w trygonie do Plutona od 16 do 22 marca obdarzy was ponadprzeciętną energią, zdolną pokonać każde ograniczenie, staniecie się zdecydowani i gotowi stanąć do walki, na sercu leżeć wam będą sprawy zdrowia i ekologii.  23 marca Słońce wkroczy do Wagi, wrzucicie więc na luz i zajmiecie się osobistą stroną życia. W ostatnim tygodniu marca przyjdzie czas na miłosne wyznania, wolne Barany urodzone w pierwszej dekadzie znaku zauroczy osoba poważna i ambitna, lubiąca przepych oraz podróże.

Kariera i pieniądze

Będziesz porządkować swoje sprawy i przeprowadzać ważne rozmowy na temat planów na 2023 rok. Wobec swoich zawodowych wrogów możesz być teraz bardzo ostry, a nawet bezwzględny. Udanym podróżom i zyskownym interesom najbardziej sprzyja pierwsza połowa miesiąca. Od 20.03 Słońce doda ci energii, ale też możliwe są dodatkowe zadania i urzędowe sprawy, które koniecznie będziesz musiał osobiście wyjaśnić. W pracy czy w urzędzie zwracaj uwagę na szczegóły i bądź punktualny. Postaraj się też nie komentować publicznie zachowania pewnej znanej i ważnej osoby, a unikniesz nieprzyjemnych sytuacji. Ostatnie dni marca najbardziej sprzyjają rozrywce i udanym wyjazdom. W miłości będziesz leczyć się ze wszystkich starych kompleksów. Przebojowy i pewny siebie, na pewno zyskasz wielu wiernych adoratorów. Odkryjesz też nowe zainteresowania i zdobędziesz sympatycznych i wpływowych przyjaciół. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Ryby, uważaj na zapominalskiego Lwa.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
2, 3, 15
Marzec ważne daty :
14, 22, 23, 28, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca lepiej przymknąć oko i nie naciskać na partnera. To nie jest dobry czas na ustalanie ważnych rzeczy, czy zmiany w związku. Każda konfrontacja przerodzi się w kłótnie, zatem odpuść.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Cierpliwość i czas… Siła nie pomoże Ci w odblokowaniu trudnych sytuacji. Masz dużo czasu, aby zastanowić się nad swoimi najgłębszymi marzeniami. Wykorzystaj w tym swoją intuicję, daj się jej ponieść, a wpadniesz na świetne, oryginalne, nowatorskie pomysły.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Baran Wrzesień 2022

Wenus w Pannie nie ułatwi Ci życia w tym miesiącu – podjęte przez Ciebie decyzje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *