Horoskop Baran Maj 2023

Do 5 maja, utrzymasz świetne relacje z otoczeniem, a do 15 z najbliższą Ci osobą. Pod koniec miesiąca Słońce i Merkury wprowadzą Twój umysł w ciągły ruch, będziesz mieć mnóstwo świetnych pomysłów, które warto od razu zrealizować! Wenus jest jeszcze w Twoim znaku do 14 maja, czas więc otworzyć swoje serce, aby zmocnić więzi z ukochaną osobą lub… zakochać się od pierwszego wejrzenia! Działaj jeszcze przed 15 maja: Mars w Bliźniakach doda Ci energii i inspiracji. W drugiej połowie miesiąca napotkasz pewne hamulce i przeszkody w działaniu; warto więc rozwinąć swój zmysł dyplomatyczny, aby przetrwać ten wzburzony czas. Czeka Cię więc miesiąc pełen kontrastów: wiele nowych okazji w ciągu pierwszej połowy, które się stopniowo zmniejszą, ale odzyskasz energię już od 20 maja. Saturn może jeszcze bardziej wszystko pomieszać (zwłaszcza dla osób z początku stycznia): zostaniesz postawiony pod scianą, przed faktem dokonanym, zobowiązany do pewnej frustrującej sytuacji. Horoskop Baran Maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Baran horoskop Maj 2023

Ludzi wrażliwych może zaś czekać mały kryzys.
Powinny zrewidować swoje poglądy i skupić się na rodzinie.
Odważni i pewni siebie nie muszą się zbytnio starać, by odnieść sukces.
Przyciągną klientów i inwestorów swoim urokiem osobistym i charyzmą.
Będą mieć dużą swobodę działania i jeszcze większe możliwości niż miesiąc temu.
Droga do bogactwa w maju będzie wieść przez portale społecznościowe i marketing internetowy.
Zyski przyniosą inwestycje w ochronę zdrowia i przemysł odzieżowy.
Wokół samotnych Baranów w tym miesiącu kręcić się będzie wielu potencjalnych kandydatów na partnera.
Single będą jednak kapryśni, zmienni i niestali w uczuciach, czym skutecznie odpędzą adoratorów.
Sytuacji nie poprawi również ich materialistyczne podejście do związku.
Oceniać ludzi według grubości ich portfela osoby samotne przestaną po połowie miesiąca.
Wtedy zweryfikują swe poglądy i zapragną mieć obok siebie kogoś, kto ma podobne poglądy na świat.
Stałym związkom w tym miesiącu będzie się bardzo dobrze układać.
Małżonkowie poczują się ze sobą szczęśliwi.
Zdrowie Barana przez większość miesiąca będzie nienaganne.
Wystarczająca ilość snu, odpoczynku i relaksu pozwoli ci zachować dobrą kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Miłość

Przez większość miesiąca Twoje zdobycze miłosne i materialne są na pierwszym planie. Musisz organizować, podejmować decyzje, zrobić bilan historii miłosnej. Jest to idealny moment na zdobycie większej niezależności w relacjach z innymi, spędzenie czasu z przyjaciółmi, a nawet na ciekawą wyprawę pod koniec miesiąca.

Rodzina i Relacje

Pierwsze dwie dekady maja okażą się istotne dla spraw związanych z inwestycjami i zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi. Do 22 maja, dopóki Słońce tranzytuje melancholijny znak Skorpiona a Merkury biegnie ruchem wstecznym, niektóre Barany wspominać będą minione chwile u boku bliskich, którzy odeszli, zastanawiając się nad tym, co nas czeka po drugiej stronie życia. Również Mars do 19 maja znajduje się w opozycyjnym znaku Wagi, w którym nie czuje się najlepiej, chęć działania powstrzymają więc uczucia i dbałość o związki. Wenus do 26 maja a Jowisz do 2 grudnia przebywają w przyjaznym znaku Strzelca, jest to więc ostatni moment, aby skorzystać z dobrodziejstw obydwu planet i wybrać się w wymarzoną podróż lub pogłębić naukę w wybranej dziedzinie, która zaprocentuje w przyszłości podniesieniem statusu społecznego. Pierwsza dekada maja minie pod znakiem kwadratury Marsa do Plutonu, w sprawach zawodowych dojdzie do próby sił, będziecie zmuszeni wykazać się wytrzymałością i umiejętnością działania w stresie, może się to okazać trudne i niektóre związki międzyludzkie przejdą kryzys. Jest to jednocześnie znakomita okazja, aby zmienić zajęcie na bardziej komfortowe, jeśli warunki w pracy są zbyt toksyczne lub ktoś zmusza was do robienia rzeczy, których nie akceptujecie. Między 8 a 15 maja Mars utworzy sekstyl z Jowiszem, pojawi się więc szansa na korzystną zmianę sytuacji, awans, wyjazd za granicę lub nawiązanie owocnych międzynarodowych kontaktów. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie 12 maja, okaże się niezmiernie istotna dla stanu posiadania, zobaczycie bardzo jasno na kim możecie polegać i jakie kroki powinniście podjąć, aby poprawić stan finansów, nie podejmujcie jednak ostatecznych decyzji przynajmniej do 20 maja, dopóki Merkury nie wróci do ruchu prostego a Mars zagości w znaku Skorpiona. Sytuacja dojrzeje do zmiany po 22-gim maja, kiedy Słońce zawita do życzliwego Strzelca, zachowajcie jednak daleko idącą ostrożność, bo opozycja Marsa do Urana, pod wpływem której pozostaniecie między 22 a 25 maja da się we znaki osobom zbyt impulsywnym, uważajcie, aby „nie wylać dziecka z kąpielą” dokonując radykalnych zmian. Ostatni tydzień miesiąca okaże się bardzo szczęśliwy dla zakochanych Baranów, jeśli możecie sobie na to pozwolić wybierzcie się z ukochaną osobą na szaloną wycieczkę, przeżyjecie piękne chwile, które pozostaną z wami na zawsze.

Kariera i pieniądze

Będziesz przebojowy i pewny siebie. Wszędzie, gdzie się pokażesz, będziesz zdobywać przychylność ludzi. Do 14.05 Wenus będzie sprzyjać twoim nawet najbardziej ryzykownym planom, zwłaszcza jeśli znajdziesz do nich pomocników. Jednak od 16.05 Mars sprawi, że przekonasz się, kto ci dobrze życzy, a kto jednak jest twoim konkurentem do różnych dóbr lub pieniędzy. W pracy w drugiej połowie maja bądź czujny, bo właśnie teraz decydować się będą losy twojej kariery lub zlecenia, na jakie masz chrapkę. Nie wstydź się pochwalić swoimi pomysłami i sukcesami. Jeśli pragniesz zawodowej odmiany, w tym miesiącu masz dobry czas na zmianę pracy czy walkę o lepsze i ciekawsze stanowisko. W miłości też czekają cię same sukcesy, a z nowym znajomym masz szansę na wyjątkową randkę. Zdrowie też będzie ci dopisywać, ale zadbaj o kondycję. Jeśli całą majówkę spędziłeś za stołem, to potem trzeba się trochę rozruszać. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Wodnik, uważaj na nerwowego Lwa.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
4, 5, 8
Maj ważne daty :
1, 2, 5, 9, 10
Horoskop – uwaga specjalna:
Na początku miesiąca w Twoim życiu pojawi się ktoś, kto mocno wpłynie na Twoje osobiste i zawodowe plany. Początkowo jej obecność będzie Cię drażnić, ale w końcu przekonasz się, że pod trudną powierzchownością, kryje się dobry i pomocny człowiek. Pamiętaj, pozory mylą i mogą być bardzo krzywdzące, dlatego trzeba kogoś dobrze poznać, przed wydaniem osądu o nim.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wiele zmian pozycji planet w niebie obudzi w Tobie czujność i wyostrzy Twoją chęć do konfrontacji. Skorzystaj z tych okazji, aby budować zamiast niszczyć, polepszyć swoje umiejętności zamiast ich zaniedbywać… Wykorzystaj wszelkie pozytywne wpływy tego miesiąca pełnego kontrastów.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Baran Wrzesień 2022

Wenus w Pannie nie ułatwi Ci życia w tym miesiącu – podjęte przez Ciebie decyzje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *