Horoskop Baran Luty 2023

Zostały Ci dwa tygodnie, aby korzystać z obecności planety Mars w Twoim gwiazdozbiorze, co obdarza Cię siłą. Warto więc w tym czasie rozpocząć projekt, podjąć inicjatywę, wyrazić swoje plany lub marzenia… Słońce, będące wtedy w gwiazdozbiorze Wodnika poprawia relacje przyjacielskie i wymiany zdań. Możesz w pewnym momencie znaleźć się dość rozbity między możliwościami proponowanymi przez Jowisza i przeszkodami, frustracjami stworzonymi przez Saturna. Dzięki kilku planetom w gwiazdozbiorze Ryb, jeśli tylko trochę się skoncentrujesz, powinieneś z łatwością zorganizować wszelkie kwestie na planie materialnym. W drugiej połowie lutego atmosfera będzie spokojniejsza, a pełnia księżyca 19 lutego w gwiazdozbiorze Panny zachęci Cię do zwrócenia większej uwagi zarządzaniu finansami. Jest to również idealny czas na pomyślenie o nieruchomościach. Czeka Cię więc bardzo konstruktywny miesiąc w kwestiach materialnych. Horoskop Baran Luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Baran horoskop Luty 2023

Jeśli chcesz, by wszystko przebiegało gładko, nie lekceważ żadnej z tych sfer swojego życia i zadbaj zarówno o rozwój zawodowy, jak i rodzinę.
Przygotuj się na to, że sukces można zdobyć tylko potrafiąc osiągać kompromisy.
Luty zaowocuje w liczne zawodowe propozycje, ale należy do nich podchodzić z rezerwą, ponieważ część ofert będzie zawierać w sobie wiele przekłamań.
Barany poszukujące zatrudnienia znajdą ciekawe oferty pracy.
Największe znaczenie w życiu zawodowym ma w Lutym dla ciebie kreatywność.
Wpływ Merkurego przyniesie dobrobyt finansowy, a decyzje podjęte w sferze finansów okażą się trafne, jeśli będą przemyślane.
Jeśli interesują cię ryzykowne inwestycje, to po połowie miesiąca będzie na nie najlepszy czas, aczkolwiek zyski pojawią się dopiero w przyszłym miesiącu.
Uważaj, by zbyt dużo nie wydawać na luksusowe produkty.
Baran w lutym skupią się na zabawie i rozrywce, przez co ich życie towarzyskie rozkwitnie.
Położenie Wenus i Jowisza będzie sprzyjać romansom, więc jeśli marzy ci się płomienna przygodna, najpewniej spotka cię w tym miesiącu.
Single mogą poznać kogoś ciekawego w pracy, zaś Barany w stałych związkach będą się cieszyły spokojem i harmonią.
Niestety luty przyniesie problemy zdrowotne.
Pojawia się problemy z kondycją i utrzymaniem atrakcyjnego wyglądu.
Uważaj, by przygnębienie nie zapanowało nad tobą, bo nieustannie zły nastrój może przekształcić się w depresję.

Miłość

Wenus w Strzelcu i Mars w Twoim znaku rozpoczną ten miesiąc z hukiem emocjonalnym. Ale już od 2 lutego, Wenus w Koziorożcu zmusi Cię do odnalezienia kompromisu, do podjęcia się pewnej odpowiedzialności, a nawet do podjęcia się zobowiązania, złożenia obietnicy…

Rodzina i Relacje

Miesiąc rozpocznie się nowiem w przyjaznym znaku Lwa, zapowiadając początek sukcesów, na które czekaliście od długiego czasu. Oprócz Słońca, w Lwie przebywają również Wenus (do 21 lutego) oraz Mars, władca waszego znaku (do 18 lutego), co dobrze wróży każdego rodzaju przedsięwzięciom.
Pierwsze dwie dekady sprzyjają radosnym zabawom, ognistym romansom, wakacyjnemu odpoczynkowi, są również korzystne dla kontaktów z dziećmi. Na szczęśliwe wydarzenia możecie liczyć szczególnie między 4 a 10 lutego, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus w Lwie, utworzą trygon do Jowisza w Strzelcu – pierwszy z tych aspektów jest szczególnie pozytywny i występuje raz na 12 lat, warto więc go wykorzystać, aby zrealizować marzenia o podróżach zagranicznych. Powiodą się też międzynarodowe projekty, to również idealny moment na zaręczyny lub zawarcie związku małżeńskiego. Szczególnie Barany urodzone w drugiej dekadzie znaku (1-10.04) mogą spodziewać się przychylności losu. 6 lutego łapcie okazje i zwróćcie uwagę na zbiegi okoliczności, mogą okazać się znaczące w przyszłości.
Praktycznie cały miesiąc sprzyja rozrywkom, wakacyjnym eskapadom i dobrej zabawie, jednak do 23 lutego, dopóki Słońce przebywa w Lwie, będziecie mieć najlepsze samopoczucie i radosny nastrój. 13 lutego Wenus znajdzie się „w sercu Słońca”, niektóre wolne Barany znajdą miłość swojego życia, inne mogą liczyć na znakomicie spędzony czas u boku ukochanej osoby.
Pełnia w znaku Wodnika, do której dojdzie 15 lutego, uświadomi wam, że warto zrezygnować z wolności, jeśli w sercu zagości prawdziwe uczucie. Między 16 a 21 lutego czeka was sporo wydatków, ale pieniądze pojawią się bez wysiłku, dosłownie „spadną wam z nieba”, nie martwcie się więc na zapas, tylko korzystajcie z życia.
18 lutego Mars opuści rozrywkowy znak Lwa i wkroczy na najbliższe 2 miesiące do pracowitej Panny, również Wenus 21 lutego zmieni znak i dołączy do Marsa, zaczniecie łączyć się z partnerami, aby zrealizować wspólny cel, niektóre Barany postanowią zmienić styl życia i przestawią się na bardziej wartościową dietę. 23 lutego również Słońce przesunie się do Panny, przypominając o zobowiązaniach zawodowych. Pracowitość się opłaci, bo zarówno Słońce, jak i Wenus oraz Mars utworzą w ostatnim tygodniu miesiąca trygony do rewolucyjnego Urana, przynosząc nowe perspektywy w sposobie zarabiania pieniędzy, co wzbogaci niejeden portfel.

Kariera i pieniądze

Będziesz wojowniczo nastawiony do świata i ludzi, nie daj jednak z byle powodu ponieść się nerwom i emocjom. Używaj swojego intelektu w walce z trudnym przeciwnikiem, zamiast reagować impulsywnie i emocjonalnie. Luty sprzyja wyjazdom i intensywnemu uprawianiu sportów, zwłaszcza w pierwszej połowie, gdy Mars jest w twoim znaku. Merkury zapewni ci dobrą rękę do pieniędzy, ale też przyniesie więcej spotkań i negocjacji. Będziesz reprezentować interesy swojej firmy i błyszczeć na oficjalnych spotkaniach i bankietach. W miłości przeżyjesz namiętny romans. Mars zapewni ci wielkie powodzenie, ale nie prowokuj partnera do zazdrości, bo tym razem pogniewa się na dobre. Pod koniec lutego poczujesz przypływ ambicji, a czyjś dobry przykład da ci wiele energii do działania. Czas sprzyja także zapisywaniu się na szkolenia i planowaniu służbowych wyjazdów, choć lepiej jechać na urlop,niż poświęcać się dla dobra firmy. Sprzyjające ci znaki to Bliźnięta i Rak, z nimi będziesz zgodniej współpracował. Unikaj upartego Lwa, bo będzie cię poganiał i krytykował.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
5, 8, 9
Luty ważne daty :
6, 10, 13, 28, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
To, co dzieje się w sekrecie, powinno takie pozostać. Czas jest potrzebny, by pewne sprawy się uregulowały, a ty będziesz wiedział na czym stoisz. Zachowaj dyskrecję.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Czeka Cię miesiąc, który zmusi Cię do żonglowania między zużyciem energii, uczuciami, które się coraz bardziej zakorzeniają, racjonalnym myśleniem i poczuciem odpowiedzialności. W miłości, jak w przyjaźni, nie wystarczy się bawić, wszystko przyjdzie z czasem.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Baran Listopad 2022

Grudzień 2022Do 23 listopada Słońce i Merkury oświetlą obszary życia związane z Twoją seksualnością, z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *