Horoskop Baran Lipiec 2022

Potrzeba Ci jak najszybciej konkretnego planu działania. Tryskasz energią, jesteś prawdziwą bombą energiczną! Całe szczęście, że pakowanie zajmuje Ci trochę czasu, inni będą mogli odpocząć chociaż kilka godzin zanim na nowo wciągniesz ich w swój szalony wir wydarzeń. Nie jesteś w stanie wytrzymać w miejscu. Pamiętaj, aby dobrze się zorganizować i uporządkować wszystkie kwestie. Jeżeli o kimś zapomnisz w drodze, nie bój się zrobić kroku do tyłu. Saturn popycha Cię w kierunku upartości, nie chcesz iść na żadne kompromisy, ale to działa. Możesz w tym miesiącu liczyć na niesamowite szczęście, które przekona każdego do Twoich pomysłów.M iłość pasja, erotyzm są obecne w Twoim życiu. Być może nawet spowodujesz pewną zazdrość, gdyż żyjesz pełnią szczęścia. Może to być również Twoja osobowość, która przyciągnie zazdrosne spojrzenia. Wypełnia Cię energia, co może zdenerwować pewne osoby w Twoim otoczeniu. To normalne, bo promieniujesz! Rozdaj więc innym okulary przeciwsłoneczne, aby ich nie oślepić! Horoskop Baran Lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Baran horoskop Lipiec 2022

Będzie to wymagało dużej elastyczności i samodyscypliny.
W życiu osobistym będzie w lipcu działała zasada, co dajesz, to otrzymujesz.
W lipcu będą płynąć równym strumieniem, ale nie bez wysiłku.
Utrzymanie płynności będzie wymagało od ciebie pracy, bo zobowiązanie, jakie masz na sobie, będą pochłaniały znaczną część przychodów.
Pod koniec miesiąca nowo poznana osoba pomoże ci w poprawieniu twojej sytuacji.
W lipcu 2022 Merkury wpłynie na twoich starszych członków rodziny, co będzie powodowało konflikty i niepotrzebne kłótnie.
Komunikacja jest niezbędna do szczęśliwego małżeństwa, ale też trzeba pamiętać o innych członkach rodziny.
Spokojnie przedstaw swoje spojrzenie na dane sprawy, z końcem miesiąca do relacji wróci spokój.
Lipiec dla singli okaże się bogaty w okazje do poznawanie innych, spokojne do tej pory Barany zaczną szukać przygód i wdadzą się w romans.
Może się to skończyć nieplanowaną ciążą.
Lipiec 2022 będzie dla Barana wielkim obciążeniem, co doprowadzi do problemów.
Nie będą one poważne, ale też nie wolno ich lekceważyć.
Postaraj się zadbać o wewnętrzne oczyszczenie organizmu i odżywienie, by miał z czego czerpać energię.

Porada

Nie podążaj za zwodniczymi iluzjami. Słońce i życie z nim związane jest Twoim sprzymierzeńcem. Bujanie w obłokach i utopijne wizje oddalają Cię od niektórych zobowiązań, przez co możesz obudzić się jednego dnia z poczuciem samotności większym, niż się tego spodziewałeś. Zwiększ więc swoje odpowiedzialności, zaangażuj się w to, co robisz.

Rodzina i Relacje

Słońce w kardynalnym znaku Raka do 23 lipca nie pozwoli wam zapomnieć o sprawach rodzinnych, już 2 lipca nastąpi zaćmienie Słońca w Raku, początek miesiąca może więc łączyć się z gorszym samopoczuciem niektórych Baranów, szczególne uwikłanych w domowe oraz zawodowe problemy, rozpocznie się dla was czas intensywnego zabiegania o podstawy egzystencji. Tego samego dnia Mars opuści emocjonalnego Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, co powinno przez kolejne dwa miesiące napełnić was energią i chęcią do zabawy. Również Wenus 3 lipca zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, w którym czuje się znakomicie, możecie więc spodziewać się wielu imprez i spotkań rodzinnych, które jednak wywołają więcej stresów, niż się spodziewaliście.
Pomiędzy 8 a 17 lipca dojdzie do szeregu układów planetarnych, które sprawią, że to, co na początku wydawało się przyjemne, wzbudzi nadmierne emocje ze względu na ograniczenia, jakie się z tym wiążą. Z jednej strony 8 lipca Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, czekają was więc wizyty niezapowiedzianych gości lub zapragniecie upiększyć swoje miejsce zamieszkania – wiązać się to będzie z koniecznymi wydatkami, na które nie jesteście przygotowani. 8 i 9 lipca Słońce utworzy opozycję z Saturnem, wasze oddanie sprawom zawodowym nie będzie w domu zbyt dobrze widziane. W tym samym czasie Merkury cofając się utworzy koniunkcję z Marsem w Lwie, powrócą więc konflikty i nieporozumienia z dziećmi lub osobami, za które jesteście odpowiedzialni. 10 i 11 lipca Mars utworzy bardzo energetyczną, a w niektórych przypadkach wręcz niebezpieczną, kwadraturę z Uranem, natomiast Słońce połączy się trygonem z niepewnym Neptunem – niektóre sprawy związane z przyjaźnią lub biznesowymi układami zakończą się definitywnie i tylko od was zależy, czy potraficie na tym skorzystać i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Między 12 a 15 lipca pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do Plutona, zostaniecie poddani próbie, ktoś w pracy zacznie na was wywierać presję, panujcie nad emocjami, ponieważ 16 lipca dojdzie do pełni w Koziorożcu, połączonej z zaćmieniem Księżyca – zobaczycie bardzo dokładnie wszystkie gierki i układy oraz zobowiązania zawodowe, uważajcie, bo możecie stracić panowanie nad sobą i „wylać dziecko z kąpielą”. Między 16 a 21 lipca Wenus utworzy opozycję z Saturnem, trygon z Neptunem, a następnie opozycję z Plutonem – niektóre związki mogą przezywać kryzys, bo marzenia zmierzą się z realną rzeczywistością, a nie każdy potrafi to zaakceptować.
Po 23 lipca sytuacja zmieni się diametralnie, Słońce wkroczy do przyjaznego Lwa, ostatni tydzień miesiąca to znakomity moment na wakacje, zwłaszcza, że Wenus utworzy koniunkcję z Merkurym, a Mars trygon z Jowiszem, spodziewajcie się dobrej zabawy i przyjemnej podróży. W ostatnich dniach lipca liczcie się z większymi niż zwykle wydatkami, ale to normalne na wakacjach.

Kariera i pieniądze

W lipcu poważnie zabierzesz się za swoje obowiązki, a nawet zdobędziesz dodatkowe pieniądze na wakacyjne przyjemności i wyjazdy. W pracy nie obawiaj się mówić szczerze o swoich sprawach i wątpliwościach, bo dzięki temu zyskasz oparcie i pomoc. Uda ci się także nawiązać przyjaźń z kimś, kto od dawna ci imponował. Okaże się, że macie więcej wspólnych zainteresowań, niż wszyscy sądzą. Ta współpraca będzie się opłacić również w przyszłości. Choć odniesiesz sukcesy, to zadbaj o swoje zdrowie i wygodę. Wiele odpowiedzialnych zadań sprawi, że pojawi się jednak lekki stres. Dlatego postaraj się aby wakacje były jednak okazją do zabawy i odpoczynku. Znajdź czas na sport, a na urlopie odpocznij od zawodowych kłopotów. Przestań też myśleć aż tak poważnie o miłości. Partner będzie chciał się bawić, a nie snuć poważne plany na przyszłość. Jeśli jesteś samotny, to zwróć uwagę na osoby, które poznasz w połowie lipca. Wśród nich może być ktoś ważny. Przyjazne ci znaki to Wodnik i Koziorożec, uważaj na roztargnione Ryby.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
3, 7, 14
Lipiec ważne daty :
5, 11, 18, 25, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Posłuchaj rady, którą da Ci bliska osoba. Ma rację, a jeśli uznasz jej zdanie wiele zyskasz. Przyda się inne spojrzenie na problem, który Cię trapi.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Baran Wrzesień 2022

Wenus w Pannie nie ułatwi Ci życia w tym miesiącu – podjęte przez Ciebie decyzje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *