Horoskop Baran Kwiecień 2023

Mars będący w przyjaznym dla Ciebie znaku wprowadza do relacji z innymi zróżnicowanie i orzeźwienie, ciekawe inicjatywy i nowe działania. To również czas wielu dynamicznych sytuacji w przyjaźni. Dopiero w drugim tygodniu kwietnia Merkury wejdzie do Twojego znaku, co stworzy jeszcze większą głębię w relacjach i doda entuzjazmu. Te dwa tygodnie są szczególnie korzystne dla dziennikarzy, pisarzy, wszystkich osób, które pracują z mediami. Pełnia księżyca w Wadze 19 kwietnia oraz przejście Wenus do Twojego znaku naładuje Twoje życie miłosne i finansowe dużą ilością energii. Może dojść do nowych, niespodziewanych przyjaźni, pozytywnych romantycznych schadzek. Czeka Cię dużo szczęścia w kwestiach uczuć i finansów. Od 11 kwietnia Jowisz zachęci Cię do zadania sobie właściwych pytań, związanych z Twoją filozofią życia. Horoskop Baran Kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Baran horoskop Kwiecień 2023

W tym miesiącu nie mogą pozwolić sobie na niedokładność, czy zrobienie czegoś po łebkach.
Rodzina pójdzie im na rękę.
Musisz zacisnąć pasa.
Twoja finansowa prognoza nie jest najlepsza.
Układ gwiazd jest niekorzystny.
Szykuj się na opóźnienia w płatnościach.
Samotne Barany będą teraz mocno skoncentrowane na poszukiwaniu nowej sympatii.
Miłość mogą spotkać w miejscu pracy, urzędzie lub banku, muszą być bardzo czujne i nie przegapić swojej okazji.
W związkach nie zabraknie intymności i miłosnych uniesień.
To będzie dobry czas na planowanie powiększenia rodziny.
Przez większość kwietnia 2023 będziesz narzekać na bóle głowy, brak snu, zmęczenie.
Do 22 kwietnia musisz szczególnie uważać na zdrowie, twoja odporność będzie krucha, będziesz podatny na przeziębienia i wirusy.

Miłość

Kwiecień zbiega się z wejściem Marsa do Bliźniąt, co jest dla Ciebie niezwykle dobrą wiadomością, polepszy to Twoje relacje z otoczeniem, doda Ci ochotę na nowe doznania, odkrycia, ożywienie swojej ciekawości. Twój urok osobisty działa.

Rodzina i Relacje

Do 23 kwietnia Słońce w przeciwległym znaku Wagi zachęci was do rozwoju wszelkich kontaktów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Miłość zagości w życiu niejednego Barana, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, dopóki Wenus przebywa w Wadze. Kiedy 4 kwietnia Mars zmieni znak, opuści zapracowaną Pannę, a wkroczy do zalotnej Wagi, zaroi się od zaręczyn, wyznań miłosnych lub szalonych imprez, na których możecie nawiązać interesujące znajomości, zainicjować romans, stracić głowę dla osoby pełnej seksu lub po prostu zabawić się na całego. Między 4 a 8 kwietnia miejcie szczególnie szeroko otwarte oczy, bo macie szansę spotkać miłość życia.
Sprawy zawodowe natomiast napotkają na trudności między 6 a 10 kwietnia, kiedy Słońce utworzy kwadraturę zarówno z Saturnem, jak i Węzłami Księżycowymi – pomimo starań z waszej strony porozumienie okaże się niemal niemożliwe, zwłaszcza dotyczące spraw finansowych, poczujecie się zależni od partnerów, co utrudni wam właściwe działanie. Opozycja Merkurego w Skorpionie do Urana w Byku wprowadzi zamieszanie i nerwowość w temacie posiadania, a kontakty z bankami wyprowadzą was z równowagi. Od 4 kwietnia Mars w przeciwległym znaku Wagi skłoni was do zajmowania się umowami i sprawami partnera, co wzbudzi irytację, ponieważ Barany najbardziej lubią zajmować się inicjowaniem własnych działań. Między 12 a 16 kwietnia Słońce utworzy sekstyl z Jowiszem w Strzelcu, to znakomity moment, aby oderwać się od wszystkiego i wybrać się z ukochaną osobą na krótki urlop, zwłaszcza że zawodowe intrygi i przepychanki pozbawią was energii i zmuszą do pracy ponad siły.
13 kwietnia pełnia Księżyca w waszym znaku zwiastuje konflikt interesów, zastanówcie się dobrze na czym wam najbardziej zależy, zanim podejmiecie decyzję – czasem trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy wolimy mieć rację, czy szczęśliwy związek lub opłacalną pracę. Barany starające się o kredyt przeżyją w tym czasie trudne chwile, bo żeby go uzyskać, trzeba się będzie bardzo postarać.
Między 16 a 20 kwietnia Merkury w Skorpionie utworzy najpierw trygon z Neptunem, a następnie sekstyl z Plutonem, nie dajcie się oszukać, trzymajcie się realiów i słuchajcie tego, co podpowiada wam intuicja, wtedy otrzymacie szansę zrealizowania marzeń. Pełne romantyzmu i namiętności chwile czekają was między 20 a 26 kwietnia, kiedy Wenus w Skorpionie utworzy korzystne aspekty z Saturnem, Neptunem i Plutonem, to również dobre dni dla wszelkich inwestycji i transakcji finansowych. 23 kwietnia Słońce opuści przeciwległy znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, skupicie się więc na rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z bankami, ubezpieczeniami i zarządzaniem wspólnymi zasobami. Ostatni tydzień miesiąca może być trudny za sprawą kwadratury Marsa do Saturna, nie walczcie o sprawy, które i tak są przegrane.

Kariera i pieniądze

Słońce przemierza twój znak zodiaku i sprawia, że wszystko dobrze się układa. Poczujesz przypływ sił i nie przestraszysz się żadnych trudności. Będziesz zaskakiwać siebie i swoich znajomych niebanalnym zachowaniem i ekstrawaganckimi pomysłami. Przyjmij propozycję krótkiego wyjazdu, nawet za granicę, bo otworzy ci ona drogę do kariery. Nie bój się żadnych niekonwencjonalnych rozwiązań i projektów, bo to właśnie dzięki nim awansujesz. W miłości będziesz jednak bardziej niż zwykle niezdecydowany i wybredny. Tak naprawdę będziesz wolał towarzystwo przyjaciół niż randkę z kimś, kto chce recytować romantyczne wiersze w parku. Ale jeśli Strzelec lub Bliżniak czymś cię zaskoczy, a nawet rozbawi, może warto pomyśleć o nim na poważnie? Od 17.04 Merkury sprzyja za to domowym sprawom i przygotowaniom do Wielkanocy. Kiedy rodzina będzie bezpieczna, i ty odetchniesz z ulgą. A od 20.04 Wenus zapewni ci szczęście do ludzi. Będziesz organizować różne atrakcje i już układać plany na majówkę. Przyjazne ci znaki to Koziorożec i Skorpion, uważaj na przemądrzałego Wodnika.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
4, 9, 10
Kwiecień ważne daty :
5, 14, 15, 22, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
Dużo więcej wygrasz, kiedy zamiast upierać się przy swoim pójdziesz na kompromis. Ktoś, kto ma władzę nad tobą nie będzie czekał, aż się z nim zgodzisz i narzuci ci swoją decyzję. Poczekaj chwilę i wtedy przedstaw swoje prośby.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Ostatnimi czasy stałeś trochę w miejscu, czekając cierpliwie na powrót do dobrej prędkości. Jako że już udało Ci się wrócić, nie pospieszaj wydarzeń, zachowaj czujność, bądź ostrożny, aby nic nie zrujnowało Twojego szczęścia w życiu miłosnym.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Baran Wrzesień 2022

Wenus w Pannie nie ułatwi Ci życia w tym miesiącu – podjęte przez Ciebie decyzje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *