Horoskop Baran Grudzień 2022

Twoja planeta Mars, będąca przez cały miesiąc w Skorpionie, obdarzy Cię ogromnymi pokładami energii! Działasz, tworzysz nowe strategie, jesteś zdeterminowany! Aż do 22 grudnia Słońce w Strzelcu (z żywiołu Ognia) ułatwi Ci życie, zwłaszcza w kwestiach administracyjnych. Merkury od 9 grudnia pomoże Ci w komunikacji i w podpisaniu umów. Z kolei Słońce w Koziorożcu, Jowisz, Saturn i Pluton wpłyną na Twoje życie zawodowe. Jesteś z drugiej i trzeciej dekady i potrzebujesz zmian? Te planety zachęcą Cię do spojrzenia na Twoje życie z większej perspektywy. Uran w gwiazdozbiorze Byka wpłynie na finanse osób z pierwszej dekady. Horoskop Baran Grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Baran horoskop Grudzień 2022

Staraj się nie ulegać emocjom, by nie podejmować pochopnych decyzji.
Barany powinny również skupić się na analizie dotychczasowej życiowej drogi i wykorzystywaniu swym umiejętności interpersonalnych.
Atmosfera w pracy będzie przyjazna, dlatego Barany w tym miesiącu nie muszą martwić się o zatrudnienie i pozycję w firmie.
Odwzajemniaj okazaną ci przez współpracowników i szefostwo życzliwość, bo to doskonała lokata na przyszłość.
W grudniu 2022 układ planet będzie bardzo korzystny dla finansów Baranów.
Sytuacja wprost będzie bajeczna, nie grożą ci żadne długi, a nawet więcej, możesz pozwolić siebie na niespodziewane wydatki.
Dodatkowy zastrzyk gotówki pojawi się w połowie miesiąca.
Warto pomyśleć o zainwestowaniu nadwyżek.
Grudzień 2022 w pierwszej połowie przyniesie szansę na poznanie kogoś ciekawego.
Uważaj jednak, bo takich ludzi będzie co najmniej kilkoro, co utrudni ci wybór właściwego partnera i możesz się sparzyć.
Jeśli ma być on słuszny, powinien być dobrze przemyślany.
Istniejące małżeństwa Baranów będą w grudniu kwitły, tak samo jak ich życie towarzyskie.
Grudzień to dobry czas na zajście w ciążę.
Barany będą się w grudniu cieszyć dobrym zdrowie, ale nie powinny być zbyt beztroskie, by przypadkiem nie sprowadzić chorobę do domu.
Jeśli chcesz czuć się dobrze przez cały czas, zadbaj o odpoczynek i relaks, dobrze zrobi ci np.
fitness.

Miłość

Do 20 grudnia piękna Wenus miesza się do Twojego życia zawodowego. Mars w kwadraturze do Twojego Słońca doda Ci energii, która może jednak zaszkodzić na podłożu uczuciowym. Zwróć uwagę na swoje zachowanie – zawsze jesteś szczery, ale niezawsze delikatny. Po 21 grudnia Wenus w Wodniku, w harmonii z Twoim Słońcem polepszy Twoje życie uczuciowe.

Rodzina i Relacje

Pierwsze dwie dekady grudnia okażą się istotne dla spraw związanych z inwestycjami i zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi. Do 22 grudnia, dopóki Słońce tranzytuje melancholijny znak Skorpiona a Merkury biegnie ruchem wstecznym, niektóre Barany wspominać będą minione chwile u boku bliskich, którzy odeszli, zastanawiając się nad tym, co nas czeka po drugiej stronie życia. Również Mars do 19 grudnia znajduje się w opozycyjnym znaku Wagi, w którym nie czuje się najlepiej, chęć działania powstrzymają więc uczucia i dbałość o związki. Wenus do 26 grudnia a Jowisz do 2 grudnia przebywają w przyjaznym znaku Strzelca, jest to więc ostatni moment, aby skorzystać z dobrodziejstw obydwu planet i wybrać się w wymarzoną podróż lub pogłębić naukę w wybranej dziedzinie, która zaprocentuje w przyszłości podniesieniem statusu społecznego. Pierwsza dekada grudnia minie pod znakiem kwadratury Marsa do Plutonu, w sprawach zawodowych dojdzie do próby sił, będziecie zmuszeni wykazać się wytrzymałością i umiejętnością działania w stresie, może się to okazać trudne i niektóre związki międzyludzkie przejdą kryzys. Jest to jednocześnie znakomita okazja, aby zmienić zajęcie na bardziej komfortowe, jeśli warunki w pracy są zbyt toksyczne lub ktoś zmusza was do robienia rzeczy, których nie akceptujecie. Między 8 a 15 grudnia Mars utworzy sekstyl z Jowiszem, pojawi się więc szansa na korzystną zmianę sytuacji, awans, wyjazd za granicę lub nawiązanie owocnych międzynarodowych kontaktów. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie 12 grudnia, okaże się niezmiernie istotna dla stanu posiadania, zobaczycie bardzo jasno na kim możecie polegać i jakie kroki powinniście podjąć, aby poprawić stan finansów, nie podejmujcie jednak ostatecznych decyzji przynajmniej do 20 grudnia, dopóki Merkury nie wróci do ruchu prostego a Mars zagości w znaku Skorpiona. Sytuacja dojrzeje do zmiany po 22-gim grudnia, kiedy Słońce zawita do życzliwego Strzelca, zachowajcie jednak daleko idącą ostrożność, bo opozycja Marsa do Urana, pod wpływem której pozostaniecie między 22 a 25 grudnia da się we znaki osobom zbyt impulsywnym, uważajcie, aby „nie wylać dziecka z kąpielą” dokonując radykalnych zmian. Ostatni tydzień miesiąca okaże się bardzo szczęśliwy dla zakochanych Baranów, jeśli możecie sobie na to pozwolić wybierzcie się z ukochaną osobą na szaloną wycieczkę, przeżyjecie piękne chwile, które pozostaną z wami na zawsze.

Kariera i pieniądze

Zimna pogoda sprawi, że staniesz się udomowiony i spokojny. Chętnie odsuniesz od siebie ryzykowne sprawy, nabierzesz dystansu do towarzyskich sporów i zawodowych wyzwań. Jowisz sprzyja rodzinie i odczuwaniu wielkiej satysfakcji z drobnych, codziennych przyjemności. Od hałaśliwych znajomych i wyczerpujących spotkań będziesz trzymać się z daleka. Poczucie bezpieczeństwa okaże się ważniejsze niż dyskusje o ambitnych planach, które dotyczą przyszłości. Będziesz rozważać co jest w twoim życiu ważne, a z czego należy zrezygnować. Wolny czas przeznacz na własne sprawy. Przypomnisz sobie o ulubionym hobby, kupisz książki, jakich nie zdążyłeś dotychczas przeczytać. Dom i rodzina staną się dla ciebie ważniejsze, niż inne ryzykowne sprawy. Możesz podjąć decyzję o przemeblowaniu lub większych zakupach, jakie związane będą z codzienną wygodą. Będziesz też częstszym gościem u swoich krewnych i rodziny. Miesiąc sprzyja załatwianiu zaległych spraw w urzędach. Uporządkujesz rachunki i zastanowisz się, jak lepiej zaplanować budżet. Sprzyjające ci znaki to Panna i Strzelec, uważaj na upartego Lwa.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
1, 5, 7
Grudzień ważne daty :
1, 3, 9, 22, 23
Horoskop – uwaga specjalna:
W połowie miesiąca koniecznie zajmij się kwestiami finansowymi. Przemyśl wiele wydatków i zacznij oszczędzać. Uważaj na promocje i akwizytorów, gdyż przez swoją naiwność możesz stracić sporo gotówki. Aby uniknąć kłopotów finansowych, skrupulatniej planuj swój budżet i nie wydawaj pieniędzy na zachcianki.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Neptun w Rybach otwiera w Tobie pragnienie duchowości, zwłaszcza jeśli jesteś z drugiej dekady. Odczujesz wpływy wielu planet, pozwól się nieść, zaakceptuj pewne kwestie w Twoim otoczeniu i skup się na chwili obecnej.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Baran Sierpień 2022

Jeżeli czegoś konkretnie pragniesz, jest to idealny czas, aby po to sięgnąć. Planety sprzyjają Ci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *